Тасқала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда № 7-11-160 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013.01.25 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (тіркеу № 3078) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-11-152 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы, 10 ақпандағы, 17 ақпандағы, 24 ақпандағы, 16 наурыздағы, 30 наурыздағы "Екпін" газетінің № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 998 813" деген сан "2 066 900" деген санмен ауыстырылсын;
"1 799 929" деген сан "1 868 016" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 998 813" деген сан "2 120 379" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"36 043" деген сан "40 897" деген санмен ауыстырылсын;
"38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "3 166" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "3 166" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-36 043" деген сан "-97 542" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"36 043" деген сан "97 542" деген санмен ауыстырылсын;
"38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын;
"0" деген сан "56 645" деген санмен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтың 1) тармақшасында:
екінші абзацта "400 737" деген сан "473 678" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "6 724" деген сан "4 394" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "6 905" деген сан "7 276" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 18 апреля 2012 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2012 года № 7-11-160. Утратило силу - решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (регистрационный № 3078) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 40-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-11-152, опубликованное 6 января, 10 февраля, 17 февраля, 24 февраля, 16 марта, 30 марта 2012 года в районной газете "Екпін" № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 998 813" заменить цифрой "2 066 900";
цифру "1 799 929" заменить цифрой "1 868 016";
в подпункте 2):
цифру "1 998 813" заменить цифрой "2 120 379";
в подпункте 3):
цифру "36 043" заменить цифрой "40 897";
цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "3 166";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "3 166";
в подпункте 5):
цифру "-36 043" заменить цифрой "-97 542";
в подпункте 6):
цифру "36 043" заменить цифрой "97 542";
цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";
цифру "0" заменить цифрой "56 645";
2) подпункте 1) пункта 6:
в абзаце втором цифру "400 737" заменить цифрой "473 678";
в абзаце пятом цифру "6 724" заменить цифрой "4 394";
в абзаце четырнадцатом цифру "6 905" заменить цифрой "7 276";

он жетінші абзацта "70 600" деген сан "123 908" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "75 893" деген сан "89 038" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 1 020 мың теңге;
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға – 300 мың теңге;

в абзаце семнадцатом цифру "70 600" заменить цифрой "123 908";
в абзаце восемнадцатом цифру "75 893" заменить цифрой "89 038";
в абзаце девятнадцатом цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым следующего содержания:
"на обеспечения санаторно-курортного лечения ветеранов – 1 020 тыс. тенге;
на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 300 тыс. тенге;

7 011
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 866
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 145
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 139
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
59 139
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
21 629
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 507
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 507
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 122
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 122
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 005
1
Ауыл шаруашылығы
8 426
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 150
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 150
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 276
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
7 276
6
Жер қатынастары
7 856
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 856
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 856
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
15 723
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 723
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 723
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 758
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 758
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 758
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

7 011
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 866
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 145
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 139
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59 139
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
21 629
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 507
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 122
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 005
1
Сельское хозяйство
8 426
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 150
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 150
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 276
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 276
6
Земельные отношения
7 856
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 856
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 856
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 723
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 723
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 723
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 758
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 758
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 758
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)