Тасқала ауданы бойынша 2012 жылға нысаналы топтар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 131 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда № 7-11-167 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 339 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012.11.23 № 339 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" № 836 қаулысына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға нысаналы топтар үшін әлеуметтік жұмыс орындары уақытша жұмыс орындарын құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Аудан әкімдігінің "2012 жылға нысаналы топтар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" 2012 жылғы 29 ақпандағы № 49 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7-11-156 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірде "Екпін" газетінің № 15 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышкалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Қ. Мусин

Об организации социальных рабочих мест для целевых групп по Таскалинскому району на 2012 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 июня 2012 года № 7-11-167. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2012 года № 339
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 23.11.2012 № 339
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для целевых групп на 2012 год, путем создания временных рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп на 2012 год" от 29 февраля 2012 года № 49 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-11-156, опубликовано 6 апреля 2012 года в газете "Екпін" № 15).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин