Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде № 7-12-119 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-12-115 тіркелген, 2012 жылғы 24 ақпандағы, 2012 жылғы 6 наурыздағы, 2012 жылғы 14 наурыздағы, 2012 жылғы 20 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 5 сәуірдегі, "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде № 8, № № 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "3 808 489" деген сан "4 143 071" деген санмен ауыстырылсын;
"557 217" деген сан "587 217" деген санмен ауыстырылсын;
"3 243 225" деген сан "3 547 807" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 808 489" деген сан "4 176 744" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "67 053" деген сан "89 683" деген санмен ауыстырылсын;
"72 810" деген сан "95 440" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-67 053" деген сан "-123 356" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "67 053" деген сан "123 356" деген санмен ауыстырылсын;
"72 810" деген сан "80 091" деген санмен ауыстырылсын;
"5 757" деген сан "76 556" деген санмен ауыстырылсын;
"0" деген сан "119 821" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "365 738" деген сан "568 903" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "11 150" деген сан "19 150" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "11 406" деген сан "11 964" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "72 810" деген сан "80 091" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы, жиырмасыншы және жиырма бірінші абзацтармен толықтырылсын:
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 5 460 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2012 года № 7-12-119. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 43-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-12-115, опубликованное 24 февраля 2012 года, 6 марта 2012 года, 14 марта 2012 года, 20 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 5 апреля 2012 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 8, № 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 808 489" заменить цифрой "4 143 071";
цифру "557 217" заменить цифрой "587 217";
цифру "3 243 225" заменить цифрой "3 547 807";
в подпункте 2) цифру "3 808 489" заменить цифрой "4 176 744";
в подпункте 3) цифру "67 053" заменить цифрой "89 683";
цифру "72 810" заменить цифрой "95 440";
в подпункте 5) цифру "-67 053" заменить цифрой "-123 356";
в подпункте 6) цифру "67 053" заменить цифрой "123 356";
цифру "72 810" заменить цифрой "80 091";
цифру "5 757" заменить цифрой "76 556";
цифру "0" заменить цифрой "119 821";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "365 738" заменить цифрой "568 903";
в абзаце десятом цифру "11 150" заменить цифрой "19 150";
в абзаце семнадцатом цифру "11 406" заменить цифрой "11 964";
в абзаце восемнадцатом цифру "72 810" заменить цифрой "80 091";
дополнить абзацами девятнадцатым, двадцатым и двадцать первым следующего содержания:
"для реализации мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 5 460 тыс. тенге;

Ақсоғым ауылындағы су құбырын қайта жаңартуға - 114 533 мың теңге;
Бозай ауылының су құбырының құрылысына - 67 333 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер жалпы сомасы 108 698 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
Федоров ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына - 102 498 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді мекен" конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 5 000 мың теңге;
"жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 1 200 мың теңге.";
3) 4-тармақ төмендегі мазмұндағы абзацымен толықтырылсын:

на реконструкцию водопровода села Аксогум – 114 533 тыс. тенге;
на строительство водопровода села Бозай – 67 333 тыс. тенге.";
дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 108 698 тыс. тенге, в том числе:
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Федоровка – 102 498 тыс. тенге;
на награждение победителей конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 5 000 тыс. тенге;
"на целевые текущие трансферты из местных бюджетов" на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 1 200 тыс. тенге."
3) пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:

5054
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1200
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
78038
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
77393
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
645
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24463
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15361
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11834
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3527
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9102
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9102
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48690
1
Ауыл шаруашылығы
15585
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11964
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
11964
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3621
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1200
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
421
6
Жер қатынастары
9007
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9007
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9007
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24098
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24098
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24098
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12212
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12212
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12212
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5054
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1200
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
78038
006
Функционирование районных (городских) библиотек
77393
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
645
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24463
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11834
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3527
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9102
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48690
1
Сельское хозяйство
15585
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11964
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11964
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3621
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1200
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
421
6
Земельные отношения
9007
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9007
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9007
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24098
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24098
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24098
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12212
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12212
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12212
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)