Теректі ауданы бойынша 2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 67 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 мамырда № 7-12-120 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 25.02.2013 № 57 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы бойынша 2012 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Теректі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Сабировқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      А. Утегулов
Теректі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 4 сәуірдегі
№ 67 қаулысымен
бекітілген
Теректі ауданы бойынша 2012 жылға
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру
көздері
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыс түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
1
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Батыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету, құжат-
тарды жеткізу
3242 мың шаршы метр аумақты жинау. 20-30 құжаттарды жеткізу
Жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауы тиіс, екі демалыс күнімен, түскі үзіліс жеке еңбек  келесім шарты бойынша Қазақстан Республика-
сының еңбек заңнамасында ескерілген шектеулерді есепке алып
2
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының
кеңсесі" мемлекеттік мекемесі Теректі аудандық соты
Аумақты жинауға және абат-
тандыруға
қөмек көрсету
735 шаршы метр аумақты жинау
-"-
3
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға және абат-
тандыруға көмек көрсету
450 шаршы метр аумақты жинау
-"-
4
"Теректі ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжат-
тардың түсуіне қарай тіркеу және тігу
-"-
5
Батыс Қазақстан облысының Теректі ауданы Әкімінің "Луч" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ғимаратты жинауға көмек көрсету. Жол жүру билеттерін үлестіруге көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ по Теректинскому району на 2012 год
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2012 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2012 года № 7-12-120. Утратило силу - постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2013 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области 25.02.2013 № 57 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, и источники их финансирования по Теректинскому району на 2012 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Н. Сабирова.
Аким района                      А. Утегулов
Утверждено
постановлением акимата
Теректинского района
от 4 апреля 2012 года № 67
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования
по Теректинскому району на 2012 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем
Конкретные условия
1
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Оказание помощи в уборке территории, доставка документов
Уборка территории – 3242 квадратных метров. Доставка 20-30 документов
Продолжи-
тельность рабочего времени не должно превышать 40 часов в неделю, с двумя выходными, обеденным перерывом согласно индиви-
дуальному трудовому договору в соответствии с трудовым законода-
тельством Республики Казахстан
2
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" Теректинский районный суд
Оказание помощи в уборке территории и благоустрой-стве
Уборка территории – 735 квадратных метров
-"-
3
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-
Казахстанской области"
Оказание помощи в уборке территории и благоустрой-стве
Уборка территории – 450 квадратных метров
-"-
4
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района"
Оказание помощи в делопро-
изводстве
Регистрация и подшивка входящей и исходящей корреспон-
денции по мере поступления
-"-
5
Государственное коммунальное предприятие "Луч" Акима Теректинского района Западно-
Казахстанской области
Оказание помощи в уборке здания. Оказание помощи в выдаче проездных билетов