Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 5-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 3092 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 8-3 шешімімен

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 сентября 2012 года № 3092. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 8-3

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-12-115 тіркелген, 2012 жылғы 24 ақпандағы, 2012 жылғы 6 наурыздағы, 2012 жылғы 6 наурыздағы, 2012 жылғы 14 наурыздағы, 2012 жылғы 20 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 5 сәуірдегі, 2012 жылғы 5 мамырдағы, 2012 жылғы 11 мамырдағы, 2012 жылғы 26 мамырдағы, 2012 жылғы 8 маусымдағы, 2012 жылғы 16 маусымдағы, 2012 жылғы 22 маусымдағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде № 8, № 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 43-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-12-115, опубликованное 24 февраля 2012 года, 6 марта 2012 года, 14 марта 2012 года, 20 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 5 апреля 2012 года, 5 мая 2012 года, 11 мая 2012 года, 26 мая 2012 года, 8 июня 2012 года, 16 июня 2012 года, 22 июня 2012 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 8, № 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

14155
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
14155
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2353316
003
Жалпы білім беру
2191565
006
Балаларға қосымша білім беру
125615
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1987
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернатарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
34149
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
87761
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
59837
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10623
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
28331
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1720
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12063
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27924
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
27924
05
Денсаулық сақтау
1196
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1196
002
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1196
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
218209
2
Әлеуметтiк көмек
196383
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
196383
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
73858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12800
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15463

14155
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
14155
464
Отдел образования района (города областного значения)
2353316
003
Общеобразовательное обучение
2191565
006
Дополнительное образование для детей
125615
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1987
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы- интернаты: (общего типа, специальных (корекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
34149
9
Прочие услуги в области образования
87761
464
Отдел образования района (города областного значения)
59837
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10623
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28331
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1720
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12063
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27924
037
Строительство и реконструкция объектов образования
27924
05
Здравоохранение
1196
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1196
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1196
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
218209
2
Социальная помощь
196383
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
196383
002
Программа занятости
73858
005
Государственная адресная социальная помощь
12800
006
Оказание жилищной помощи
1950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15463

11964
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3200
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1200
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
9007
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9007
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9007
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24098
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24098
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24098
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17073
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17023
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
50
12
Көлік және коммуникация
59727
1
Автомобиль көлігі
59727
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5997
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5997
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53730
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
53730
13
Өзгелер
40013
9
Өзгелер
40013
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5460
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7185
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11964
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3200
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1200
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
6
Земельные отношения
9007
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9007
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9007
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24098
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24098
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24098
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17073
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17023
015
Капитальные расходы государственного органа
50
12
Транспорт и коммуникации
59727
1
Автомобильный транспорт
59727
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5997
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
5997
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53730
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
53730
13
Прочие
40013
9
Прочие
40013
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5460
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7185
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог