Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 44-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 мамырда № 7-13-153 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 9-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 44-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7-13-149 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 28 қантардағы, 2012 жылғы 11 ақпандағы, 2012 жылғы 18 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде № 5, № 7, № 8 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 648 827" деген сан "2 117 119" деген санмен ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" жолдағы "1 070" деген сан "33 159" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсім" жолдағы "1 438 973" деген сан "1 875 176" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 645 978" деген сан "2 090 878" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолдағы "38 832" деген сан "155 979" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолдағы "38 832" деген сан "157 979" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер өтеу" жолдағы "0" деген сан "2 000" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтер мен операциялар бойынша сальдо" жолдағы "0" деген сан "956" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "0" деген сан " 956" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-35 983" деген сан "-130 694" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"35 983" деген сан "130 694" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолдағы "38 832" деген сан "157 257" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар өтеу" жолдағы "2 849" деген сан "36 938" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген сан "10 375" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы:
"106 091" деген сан "486 369" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 44-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 мая 2012 года № 7-13-153. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 9-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 9-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 44-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-149, опубликованное 28 января 2012 года, 11 февраля 2012 года, 18 февраля 2012 года, в газете "Серпін" № 5, № 7, № 8), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 648 827" заменить цифрой "2 117 119";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифру "1 070" заменить цифрой "33 159";
в строке "поступления трансфертов" цифру "1 438 973" заменить цифрой "1 875 176";
в подпункте 2) цифру "1 645 978" заменить цифрой "2 090 878";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "38 832" заменить цифрой "155 979";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "38 832" заменить цифрой "157 979";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "2 000";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "956";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "956";
в подпункте 5) цифру "-35 983" заменить цифрой "-130 694";
в подпункте 6):
цифру "35 983" заменить цифрой "130 694";
в строке "поступления займов" цифру "38 832" заменить цифрой "157 257";
в строке "погашение займов" цифру "2 849" заменить цифрой "36 938";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "10 375";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифру "106 091" заменить цифрой "486 369";

сегізінші абзацтағы "21 470" деген сан "71 470" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "7 753" деген сан "10 153" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "7 433" деген сан "13 673" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "4 711" деген сан "5 455" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он алтыншы, он жетінші, он сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлау және біліктілігін арттыруға – 1 027 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 2 061 мың теңге;
Шыңғырлау аудан орталығының ауылішілік су құбырын қайта құру – 317 806 мың теңге.";
2) тармақшадағы "38 832" деген сан "157 257" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "38 832" деген сан "48 540" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру – 108 717 мың теңге.";
3) 3-тармақ мұндай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Аудандық бюджетте 2012 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 55 925 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
Шыңғырлау ауданындағы жалпы орта білім беретін мектептерде аз қамтылған отбасы оқушыларын және 1-4 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтуға – 12 783 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттерді жабдықтау үшін – 1 200 мың теңге;
сұйық отын алуға – 9 280 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылының бас тоғанның және су құбырын тарту арна жолының құрылысына – 29 532 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді-мекен" облыстық конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға – 1 000 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 1 020 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Амангелді ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру" жобалық-сметалық құжаттарын түзету – 1 110 мың теңге.";
4) 8-тармақта "145 208" деген сан "111 119" деген санмен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  У. Усмангалиев
Аудандық мәслихат хатшысы        М. Малтиев
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 2-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 44-1 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Саны
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

в абзаце восьмом цифру "21 470" заменить цифрой "71 470";
в абзаце двенадцатом цифру "7 753" заменить цифрой "10 153";
в абзаце тринадцатом цифру "7 433" заменить цифрой "13 673";
в абзаце пятнадцатом цифру "4 711" заменить цифрой "5 455";
дополнить абзацами шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым следующего содержания:
"на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 1 027 тыс. тенге;
на реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках программы "Развитие регионов" – 2 061 тыс. тенге;
на реконструкцию внутрипоселкового водопровода Чингирлауского районного центра – 317 806 тыс. тенге.";
в подпункте 2):
цифру "38 832" заменить цифрой "157 257";
в абзаце втором цифру "38 832" заменить цифрой "48 540";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"кредитование на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума– 108 717 тыс. тенге.";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 55 925 тыс. тенге, в том числе:
на организацию горячего питания учащихся детей из малообеспеченных семей и учеников 1-4 классов общеобразовательных школ Чингирлауского района – 12 783 тыс. тенге;
для обеспечения оборудованием медицинских кабинетов в общеобразовательных школах – 1 200 тыс. тенге;
на закуп жидкого топлива – 9 280 тыс. тенге;
на строительство головного водозабора и трассы подводящего водовода к поселку Шынгырлау Чингирлауского района – 29 532 тыс. тенге;
награждение победителей областного конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" – 1 000 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 1 020 тыс. тенге;
корректировка проектно-сметной документации "Реконструкция системы водоснабжения села Амангельды Чингирлауского района" – 1 110 тыс. тенге.";
4) в пункте 8 цифру "145 208" заменить цифрой "111 119";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              У. Усмангалиев
Секретарь районного маслихата    М. Малтиев
Приложение
к решению районного маслихата
от 16 апреля 2012 года № 2-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 44-1
Районный бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Поступления