Шыңғырлау ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 60 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 7-13-155 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013.01.31 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, еңбек нарығындағы жағдайды жақсарту және қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, аудан ұйымдарынан түскен өтінімдерді ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауданы бойынша 2012 жылға қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      А. Халелов
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 60 қаулысымен
бекітілді
Шыңғырлау ауданы бойынша 2012 жылға
қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне ақының мөлшері және оларды қаржыландыру
көздері
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1.
"Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республи-
касының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
2.
"Ащысай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
3.
"Алмаз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
4.
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
5.
"Белогор селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
6.
"Қарағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
7.
"Қызылкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
8.
"Лубен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
9.
"Полтава селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
10.
"Шыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
11.
"Шыңғырлау ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
12.
"Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
13.
"Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
14.
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Шыңғырлау-
комтехсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
15.
"Шыңғырлау ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға, аумақты жинауға көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстарға, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Олардың қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
10
10
2.
12
12
3.
10
10
4.
8
8
5.
12
12
6.
12
12
7.
8
8
8.
12
12
9.
6
6
10.
30
30
11.
2
2
12.
4
4
13.
1
1
14.
4
4
15.
3
3

Об организации и финансировании общественных работ по Чингирлаускому району
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2012 года № 7-13-155. Утратило силу - постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 28
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях улучшения ситуации на рынке труда и организации общественных работ, учитывая заявки от организаций района, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Чингирлаускому району на 2012 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                      А. Халелов
Утвержден
постановлением акимата
Чингирлауского района
от 30 марта 2012 года № 60
Перечень
организаций, в которых будут производиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования
по Чингирлаускому району на 2012 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского района"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжи- тельность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ащесайского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмазненского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Белогорского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагашского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кзылкульского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лубенского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
11.
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел предпринима-
тельства, сельского хозяйства и ветеринарии"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
12.
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
13.
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел образования"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
14.
Государственное коммунальное предприятие "Чингирлау-
комтехсервис" акимата Чингирлауского района
Оказание помощи в уборке территории
Уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
15.
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел внутренней политики"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка корреспон- денции, уборка территории
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
продолжение таблицы
Размеры оплаты труда участников общественных работ
Источники их финанси-
рования
Спрос по заявкам
Предложение
1.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодатель-
ством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодатель-
ством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнитель-
ными органами в организациях и финанси-
руются за счет бюджетных средств и средств работода-
телей по их заявкам
10
10
2.
12
12
3.
10
10
4.
8
8
5.
12
12
6.
12
12
7.
8
8
8.
12
12
9.
6
6
10.
30
30
11.
2
2
12.
4
4
13.
1
1
14.
4
4
15.
3
3