2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 59 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 мамырда № 7-13-156 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013.01.31 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы әскери шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шыңғырлау аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу кезінде дәрі-дәрмектермен, керек-жарақтармен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шыңғырлау ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскерге шақырушылардың әскери бөлімдерге жөнелтуі кезiнде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2012 года № 7-13-156. Утратило силу - постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 28
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года  № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Чингирлауского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Чингирлауская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) обеспечить при проведении проведение медицинского освидетельствования граждан медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Чингирлауского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить охрану общественного порядка при отправке призывников в воинские части.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Шыңғырлау
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Қалмен Толыбай Қалменұлы
30.03.2012 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Шыңғырлау ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
_____________Тукупов Ербол Жоламанұлы
30.03.2012 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
Шыңғырлау ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Шутанов Мейрам Болатұлы
30.03.2012 ж.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Халелов
СОГЛАСОВАНО:
Директор Государственного
коммунального казенного
предприятия "Чингирлауская
центральная районная больница"
управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области
_____________Калмен Толыбай Калменович
30.03.2012 г.
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Чингирлауского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________Тукупов Ербол Жоламанович
30.03.2012 г.
Начальник Государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Чингирлауского района
Западно-Казахстанской области"
_____________Шутанов Мейрам Болатович
30.03.2012 г.