Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 170 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте № 3093 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013.01.31 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Шыңғырлау ауданының аумағында N 11 Привокзал сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шыңғырлау селолық округінің әкімі үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
КЕЛІСІЛДІ:
Шыңғырлау аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________Е. Р. Тұрмағамбетов
10.09.2012 ж.
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 170 қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданының аумағында
№ 11 Привокзал сайлау округі бойынша
шығып қалған депутаттың орнына
аудандық мәслихаттың депутаттығына
барлық кандидаттарының үгіттік баспа
материалдарын орналастыру үшін
орындар
Селолық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Шыңғырлау
Шыңғырлау
Мәдениет үйі ауданындағы
стенді
"Л. Клышев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ауданындағы стенді
"Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ауданындағы стенді
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
ауданындағы стенді

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2012 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 сентября 2012 года № 3093. Утратило силу - постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 28
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Чингирлауской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по Привокзальному избирательному округу N 11 на территории Чингирлауского района согласно приложению.
2. Акиму Чингирлауского сельского округа оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетову К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Халелов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Чингирлауской
районной избирательной
комиссии
_____________Турмагамбетов Е. Р.
10.09.2012 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 сентября 2012 года № 170
Места
для размещения агитационных
печатных материалов для всех кандидатов
в депутаты районного маслихата
вместо выбывшего депутата
по Привокзальному избирательному округу № 11
на территории Чингирлауского района
Наименование
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных
материалов
Чингирлауский
Шынгырлау
Стенд в районе дома культуры
Стенд в районе
государственного учреждения "Чиликсая средняя общеобразовательная школа им.
Л. Клышева"
Стенд в районе
государственного учреждения "Чингирлауская средняя общеобразовательная школа"
Стенд в районе
государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области