"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 05 тамыздағы № 380 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 05 тамызда № 8590 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 5463 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1450) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес салық органы есептеген салықтардың сомасы туралы хабарлама;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарлама;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап тарату салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең үшін салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есепке жазылған сомалары туралы хабарлама;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгіленген мерзімде салық есептілігінің табыс етілмеуі туралы хабарлама;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес салық берешегін өтеу туралы хабарлама;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндiрiп алу туралы хабарлама;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес камералдық бақылау нәтижелерi бойынша салық қызметі органдары анықтаған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және (немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешіміне салық төлеушінің (салық агентінің) шағымын қараудың қорытындылары туралы хабарлама;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 380. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2013 года № 8590. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года № 5463, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить формы:
1) уведомления о сумме налогов, исчисленных налоговым органом, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) уведомления о результатах налоговой проверки согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) уведомления о начисленных суммах налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений за период с даты представления ликвидационной налоговой отчетности до даты завершения ликвидационной налоговой проверки согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) уведомления о непредставлении налоговой отчетности в срок, установленный налоговым законодательством Республики Казахстан, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) уведомления о погашении налоговой задолженности согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) уведомления об устранении нарушений, выявленных органами налоговой службы по результатам камерального контроля, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) уведомления об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика (налогового агента) на уведомление о результатах налоговой проверки и (или) решение вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам рассмотрения жалобы на уведомление, согласно приложению 8 к настоящему приказу;

9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының салық заңнамасын бұзушылықтарды жою туралы хабарлама;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің орналасқан жерін (жоқтығын) растау туралы хабарлама;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес салық есептілігін кері қайтарып алу туралы хабарландыру;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру жүргізу туралы хабарландыру;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру актісіне қорытынды;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес камералды бақылау нәтижелері бойынша қорытынды;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру туралы немесе салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұрудан бас тарту туралы шешім;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес арнаулы салық режимін қолдану туралы және арнаулы салық режимін қолданудан бас тарту туралы шешім;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес бақылауды тағайындау туралы шешім;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес бақылауды белгілеу туралы шешімге қосымша шешім;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер, салықтары және өсімпұлдары бойынша берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешім;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кеден төлемдерi, салықтары және өсімпұлдары бойынша берешегінің есебіне билік етуі шектелген мүлік тізімдемесінің актісі;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы салық органының өкімі;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес электронды құжат алмасу кезінде электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы келісім;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес тауар чегі;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес тауар чегінің кітабы;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес қолма-қол ақшаны есепке алу кітабы;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес фискалдық есепті алу актісі;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес салықтық талап;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес салық заңнамасының бұзушылықтарын жою туралы талап;

9) уведомления об устранении нарушений налогового законодательства Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) уведомления о подтверждении места нахождения (отсутствия) налогоплательщика согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) извещения об отзыве налоговой отчетности согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) извещения о проведении налоговой проверки согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) заключения к акту налоговой проверки согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) заключения по результатам камерального контроля согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) решения о приостановлении представления налоговой отчетности или об отказе в приостановлении представления налоговой отчетности согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) решения о применении специального налогового режима или об отказе в применении специального налогового режима согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) решение о назначении контроля согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) дополнительного решения к решению о назначении контроля согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) решения об ограничении в распоряжении имуществом в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) акта описи ограниченного в распоряжении имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций по кассе налогоплательщика (налогового агента) согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество налогоплательщика (налогового агента) согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) соглашения об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) товарного чека согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) книги товарных чеков согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) книги учета наличных денег согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) акта снятия фискального отчета согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) налогового требования согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) требования об устранении нарушений налогового законодательства согласно приложению 29 к настоящему приказу;

30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен алудан бас тарту туралы шешім;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес, дебиторлардың банкноттарындағы ақшадан өндіріп алу туралы хабарлама;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес төлеушінің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы кеден органының өкімі;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес төлеушінің билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешімінің және мүлік тізімдемесінің актісінің күшін жою туралы шешім;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес дара кәсіпкерлерге арналған арнаулы салық режимін қолдануға патенті;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес тіркеу есебінен салық төлеушіні алып тастағанын растайтын құжат нысандары бекітілсін.";
14 және 37-қосымшалар осы бұйрықтың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
Р. Дәленов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушының
2013 жылғы 5 тамыздағы
№ 380 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Камералды бақылау нәтижелері бойынша қорытынды
________________ № ________ (күні)
Мен (біз), __________________________________________________________
(салық органы қызметкер(лер)інің аты-жөні, лауазымы)
_____________________________________________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексіне сәйкес және 20___ жылғы "___"
_________ № ___ (20___ жылғы "___" _________ № ___ кіріс) қызметті
тоқтату туралы салықтық өтініш негізінде
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Жеке кәсіпкердің аты-жөні, резидент-заңды тұлғаның атауы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/Бизнес сәйкестендіру нөмірі ЖСН/БСН ________________________________

30) решения об отказе в снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) распоряжения таможенного органа о приостановлении расходных операций по кассе плательщика согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество плательщика согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) решение об отмене решения об ограничении в распоряжении имуществом и акта описи имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) уведомления о применяемом режиме налогообложения согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) документ, подтверждающий снятие налогоплательщика с регистрационного учета согласно приложению 37 к настоящему приказу.";
приложения 14 и 37 изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
Р. Даленов
Приложение 1
к приказу исполняющего обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 августа 2013 года № 380
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Заключение
по результатам камерального контроля
__________________
(дата)
№ ________
Мною (нами),
_____________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (Ф.И.О), должность работника (ов)
налогового органа)
_____________________________________________________________________
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на
основании налогового заявления о прекращении деятельности от
"__" __________ 20___ года № ______ (входящий № ____ от "___"
________ 20__ года) составлено заключение по результатам
камерального контроля________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя, наименование
юридического лица-резидента)
Индивидуальный идентификационный номер/Бизнес-идентификационный номер
ИИН/БИН
_____________________________________________________________________

20___ жылғы "___" _________ бастап 20___ жылғы "___" _________
дейінгі кезеңге камералды бақылау нәтижесі бойынша қорытынды жаса(дық)дым.
I. Салық төлеуші туралы мәлімет
1. Жеке кәсіпкер ретінде (ДК) мемлекеттік тіркеу туралы куәлік:
сериясы ________; нөмірі ________ берілген күні 20___ жылдың "___" _________
2. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік:
сериясы ________; нөмірі ________ берілген күні 20___ жылдың "___" _________
3. Салық салу режимі __________________________________________
4. Қызмет түрлері және оларды жүргізу орны:
т/б
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші
(ЭҚТЖЖ)
Атауы
Мекенжай
1
2
3
4
5. Банктік деректемелер:
Банктің атауы: ______________________________________________________
БСК _________________________________________________________________
БСН _________________________________________________________________
Облыс (қала, аудан)__________________________________________________
Банктік шоттардың деректемелері:
шот атауы ___________________________; нөмірі ______________________;
ашылған күні __________________________; жабылған күні _____________;
шоттағы ақша қаражаттарының қалдығы _________________________________
(сомасын және валюта кодын көрсету)

за период с "___" _______ 20___года по "___" _________ 20___ года.
I. Сведения о налогоплательщике
1. Свидетельство о государственной регистрации в качестве
индивидуального предпринимателя:
серия ________; номер ________ дата выдачи "____" ______ ____ года.
2. Свидетельство о государственной регистрации юридического лица:
серия ________; номер ________ дата выдачи "____" ______ ____ года.
3. Режим налогообложения ____________________________________________
4. Виды деятельности и места их осуществления:
№ п/п
Общий классификатор видов экономической деятельности (ОКЭД)
Наименование
Адрес
1
2
3
4
5. Банковские реквизиты:
Наименование банка: _________________________________________________
БИК _________________________________________________________________
БИН _________________________________________________________________
Область (город, район)_______________________________________________
Реквизиты банковских счетов:
наименование счета ____________________; номер _____________________;
дата открытия __________________; дата закрытия_____________________;
остаток денежных средств на счету____________________________________
(указать сумму и код валюты)

11. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 37-1 және
43-баптарымен белгіленген салық міндеттемесін орындау ерекшеліктерін
сақтау:
_____________________________________________________________________
(қолдану шартын сақтамау бұзушылықтарының сипатын егжей-тегжейлі
_____________________________________________________________________
Салық кодексінің 37-1 бабының 1-тармағының 1)cf1 -4) тармақшаларынcf1 , Салық
кодексінің 43-бабы 1-тармағының 1)-3) тармақшаларын көрсетіп жазу керек
_____________________________________________________________________
Ескерту: Салық кодексінің 37-1 және 43-баптарымен айқындалған
салық міндеттемелерін орындау ерекшеліктерін қолдану жағдайын
сақтамау бойынша бұзушылықты камералды бақылау жүргізу барысында
анықтаған жағдайда толтырылады, бұзушылық түрі егжей–текжейлі
жазылады және таратылатын салық төлеушіге Қазақстан Республикасы
салық заңнамасын бұзушылықты жою туралы хабарлама жіберіледі.
12. Арнайы салық режимдерін қолдану шарттарын сақтау (АСР):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ескерту: АСР қолдану шартын бұзушылық анықталған жағдайда
бұзушылық түрі егжей-тегжейлі жазылады.
13. Басқа салық түрлері мен бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша салықтық есептілік нысандары деректерін
уәкілетті мемлекеттік органдар, кеден органдары, банктер және
(немесе) банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың деректерімен салыстыру
№ т/б
Салық немесе басқа да міндетті төлем түрі
Салық кезеңі
Салық төлеушінің мәліметі бойынша
Салық органының (камералдық бақылау) мәліметі бойынша
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
7
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда, кеден органдарында
салық салу объектісі туралы деректер болмаған кезде 3-бағандағы
деректер 4-бағанға көшіріледі. Әр салық және бюджетке төленетін басқа
да міндетті төлем түрлері бойынша бөлек толтырылады.

11. Соблюдение особенностей исполнения налогового обязательства,
установленных статьями 37-1 и 43 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс):
_____________________________________________________________________
(описать подробный характер нарушений несоблюдения
условий применения с указанием подпунктов 1)-4)
_____________________________________________________________________
пункта 1 статьи 37-1 Налогового кодекса, подпунктов 1)-3)
пункта 1 статьи 43 Налогового кодекса)
_____________________________________________________________________
Примечание: Заполняется в случае установления при осуществлении
камерального контроля нарушений по несоблюдению условий применения
особенностей исполнения налогового обязательства, установленных
статьями 37-1 и 43 Налогового кодекса подробно излагается вид
нарушения и направляется ликвидируемому налогоплательщику уведомление
об устранении нарушений налогового законодательства Республики
Казахстан.
12. Соблюдение условий применения специальных налоговых режимов
(СНР):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Примечание: Заполняется в случае установления нарушения условий
применения СНР подробно излагается вид нарушения.
13. Сверка данных форм налоговой отчетности по другим видам налогов и
других обязательных платежей в бюджет с данными уполномоченных
государственных органов, таможенных органов, банков и (или)
организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций:
№ п/п
Вид налога или другого обязательного платежа
Налоговый период
По данным налогоплательщика
По данным налогового органа (камерального контроля)
Расхождение
Причина расхождений
1
2
3
4
5
6
7
Примечание: При отсутствии данных об объекте налогообложения в
уполномоченных государственных органах, таможенных органах данные с 4
колонки переносятся в 5 колонку. Заполняется по каждому виду налогов
и других обязательных платежей в отдельности.

болғанда 3 бағандағы мәліметтер 4 бағанға көшіріледі.
III. Қорытынды
16. Камералды бақылау нәтижесі бойынша қорытындыны жасау
кезінде салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер,
міндетті зейнетақы төлемдері және әлеуметтік аударымдар бойынша
есептеулер жағдайы:
Салық бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, МЗТ және әлеуметтік аударымдар түрі
Есеп қалдығы (+, -)
Салық, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, МЗТ, әлеуметтік төлемдер қалдығы
(+, -)
Өсімпұл қалдығы
(+, -)
Айыппұл қалдығы
(+, -)
1
2
3
4
5
Ескерту: Есептеу қалдығында шағымдалу кезеңіндегі және
шағымдалып алынған салықтық тексеру нәтижесі бойынша есептелген,
сондай-ақ төлеу мерзімі өзгертілген (мерзімін ұзарту) бойынша сомалар көрсетілмейді.
17. Камералды бақылау нәтижелері бойынша алшақтықтар болмаған
кезде камералды бақылау бұзушылықсыз аяқталды деп саналады.
18. Камералды бақылау нәтижелері бойынша алшақтықтар анықталған
жағдайда камералды бақылау нәтижесі бойынша салық органдары
қызметімен анықталған бұзушылықты жою туралы хабарлама мынадай салық
есептілігінің түрлері бойынша толтырылады.
№ т/б
Салықтың, басқа міндетті төлемнің түрі
Бюджет жүктемесінің коды (БЖК)
Салық есептілігі нысанының коды
1
2
3
4
Камералды бақылау нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтар туралы
ақпараттар __________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық органы лауазымды тұлғасы ______________________________________
(Аты-жөні, лауазымы, қолы)
Қорытындыны алды ____________________________________________________
(Салық төлеушінің аты-жөні, қолы, күні)
Қорытынды салық төлеушіге тапсырылды ________________________________
(Салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
_____________________________________________________________________
Қорытынды салық төлеушіге жіберілді _________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушының
2013 жылғы 5 тамыздағы
№ 380 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
37-қосымша
Нысан
Тіркеу есебінен салық төлеушіні алып тастағанын растайтын құжат
_______________ № ________
(күні)
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 43-бабы
15-тармағына сәйкес 20___ жылдың "___" ________ бастап дара кәсіпкер
ретінде тіркелу есебінен шығарылғаны туралы растайды.
____________________________________________________________________,
(Жеке кәсіпкердің аты-жөні немесе атауы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) ____________________________________.
Салық органының басшысы
(Басшы орынбасары) __________________________________________________
(Аты-жөні, қолы, мөрі)
Анықтаманы алды _____________________________________________________
(жеке кәсіпкердің аты-жөні, қолы, күні)
Анықтама салық төлеушіге тапсырылды _________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Анықтама салық төлеушіге жіберілді __________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)

органах данные с 3 колонки переносятся в 4 колонку.
III. Заключение
16. Состояние расчетов по налогам и другим обязательным платежам в
бюджет, обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на
момент составления заключения по результатам камерального контроля:
Вид налога, другого обязательного платежа в бюджет, ОПВ и социального отчисления
Сальдо расчетов (+, -)
Сальдо налога, другого обязательного платежа в бюджет, ОПВ, социального отчисления (+, -)
Сальдо пени (+, -)
Сальдо штрафа (+, -)
1
2
3
4
5
Примечание: В сальдо расчетов не отражаются суммы начисленные по
результатам налоговой проверки, находящиеся на стадии обжалования и
обжалованные, а также суммы по которым изменены сроки уплаты
(отсрочка).
17. При отсутствии нарушений по результатам камерального контроля,
камеральный контроль считается завершенным без нарушений.
18. В случае выявления расхождений по результатам камерального
контроля оформляется уведомление об устранении нарушений, выявленных
органами налоговой службы по результатам камерального контроля по
следующим видам налоговой отчетности:
№ п/п
Вид налога, другого обязательного платежа
Код бюджетной классификации (КБК)
Код формы налоговой отчетности
1
2
3
4
Информация о выявленных нарушениях по результатам камерального
контроля ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Должностные лица налогового органа __________________________________
(Ф.И.О., должность, подпись)
Заключение получил (-а) _____________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата)
Заключение вручено налогоплательщику ________________________________
(Ф.И.О. должностного
____________________________________________________________________
лица налогового органа, подпись, дата)
Заключение отправлено налогоплательщику _____________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или)
получения)
Приложение 2
к приказу исполняющего обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 августа 2013 года № 380
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Документ, подтверждающий снятие налогоплательщика
с регистрационного учета
__________________
(дата)
№ ________
____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии с пунктом 15 статьи 43 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс) подтверждает о снятии с регистрационного учета в качестве
индивидуального предпринимателя с "____" _______ 20__ года
_____________________________________________________________________
(Фамилия Имя Отчество (Ф.И.О) или наименование индивидуального
предпринимателя)____________________________________________________,
индивидуальный идентификационный номер (ИИН) _______________________.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы ____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Подтверждение получил_______________________________________________
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя, подпись, дата)
Подтверждение вручено налогоплательщику __________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Подтверждение отправлено налогоплательщику _________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или)
получения)