"2013-2014 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 221 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 385 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 02 қазанда № 8758 тіркелді
Жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын игеру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «2013-2014 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 221 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 14 маусымда № 8510 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 маусымдағы № 151 (28090) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2013-2014 оқу жылына магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2013-2014 оқу жылына PhD докторларын даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Сәрінжіпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2013 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 385 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2013 жылғы 11 маусымдағы
№ 221 бұйрығына
1-қосымша

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июня 2013 года № 221 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием по специальностям на 2013-2014 учебный год"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 сентября 2013 года № 385. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2013 года № 8758
В целях освоения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июня 2013 года № 221 «О распределении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием по специальностям на 2013-2014 учебный год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 июня 2013 года под № 8510, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 19 июня 2013 г. № 207-208 (27481-27482) следующие изменения:
государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2013-2014 учебный год, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD на 2013-2014 учебный год, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Саринжипов
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 сентября 2013 г. № 385
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 11 июня 2013 года № 221
Государственный образовательный заказ на подготовку магистров