2013 жылғы 4 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 462-Ө-М бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 3 қазанда № 8772 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 675-ө-м бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 23.12.2013 № 675-ө-м бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағына сәйкес атаулы әлеуметтік көмектің мөлшерін анықтау үшін Қазақстан Республикасының күнкөрісі төмен азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету өлшемдерін белгілеу мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2013 жылғы 4 тоқсанға арналған кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызы мөлшерінде анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2013 жылғы 3 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы» 2013 жылғы 26 маусымдағы № 274-Ө-М бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 8529 тіркелген және 2013 жылғы 3 шілдедегі «Казахстанская правда» № 224 (27498), 2013 жылғы 3 шілдедегі «Егемен Қазақстан» № 162 (28101) газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті (А.О. Табергенова) осы бұйрықтың:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С. Қ. Жақыповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшiне енедi және 2013 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                        Т. Дүйсенова

Об определении черты бедности на 4 квартал 2013 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 сентября 2013 года № 462-Ө-М. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2013 года № 8772. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 675-Ө-М
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 23.12.2013 № 675-Ө-М (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.5
В целях установления критерия оказания социальной помощи малообеспеченным гражданам Республики Казахстан для определения размера адресной социальной помощи в соответствии с пунктом 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 4 квартал 2013 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 июня 2013 года № 274-Ө-М «Об определении черты бедности на 3 квартал 2013 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8529 и опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 3 июля 2013 года, № 224 (27498); «Егемен Қазақстан» от 3 июля 2013 года, № 162 (28101).
3. Департаменту социальной помощи (Табергенова А.О.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2013 года.
Министр                                   Т. Дуйсенова