"Бекітуге арналған мәліметтерді қамтитын өндіріс паспортының нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 156 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 174 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 24 қазанда № 8839 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 171 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 3.03.2015 № 171 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бекітуге арналған мәліметтерді қамтитын өндіріс паспортының нысандарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 156 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7186 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 15 қазанда № 497-500 (26892) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген өндiрiс паспортының, оны бекіту үшін мәліметтер енетін нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті (Қ.С. Құлмырзин) заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                Ұ. Қарабалин
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің төрағасы
_____________ Ә. Смайылов
2013 жылғы 27 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2013 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 174 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2011 жылғы 27 тамыздағы
№ 156 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік
деректер жинауға
арналған нысан
Қазақстан Республикасының мұнай өңдейтін зауыттарының
Өндіріс паспорты
Есептік кезең 20___ ж.
СТМ / ЖСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: үш жылда бір рет
Ұсынатындар: Қазақстан Республикасының мұнай өңдейтін зауыттары
Кімге ұсынады: Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 20 желтоқсаны
_________________________ (өңдеушінің лауазымы)
____________________ (ұйым басшысының аты-жөні)
________________________ (күні, қолы және мөрі)
«Бекітемін»
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрлігінің
_______________ (лауазымы)
___________ _______________________
(Қолы)  (лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.)
________________________
(күні және мөрі)
________________________________ (ұйымның атауы )
_____________ (жылжымайтын объектінің мекен-жайы)
______________________________ (заңды мекен-жайы)
Тел: ___________________
Факс: __________________
Эл. почта:______________
Қызметінің негізгі түрі: _____________________
Мұнай өңдеу бойынша жобалық қуаты (кәсіпорынды жаңғыртуды және қайта
құруды ескере отырып) ___________
Мұнай өнімдерін өндірушінің мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
туралы анықтамасы _________ № ______
(Күні)
Мұнай өңдеу зауытын пайдалануға енгізу туралы
акт ________ № ______
(Күні)
Негізгі өндіріс бойынша ақпарат
Өндірілетін мұнай өнімдерінің негізгі түрлері
1-кесте
№ п/п
Өндірілетін өнімнің және жартылай фабрикаттардың атауы*
Техникалық сипаттамалары (МемСТ, оның ішінде ТТ сәйкестігі)
Ескерту
1.
2.
3.
4.
Ескерту:
Әр қондырғының өнімділігі және шығарылатын өнімнің түр-түрі шикізатпен тиелуге және өңделетін мұнайдың түр-түріне байланысты көрсетіледі.

О внесении изменения в приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 156 "Об утверждении формы паспорта производства, включающей сведения для его утверждения"
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 25 сентября 2013 года № 174. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2013 года № 8839. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 171
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 03.03.2015 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 156 «Об утверждении формы паспорта производства, включающей сведения для его утверждения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7186, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15 октября 2011 года № 330-331 (26721-26722) следующее изменение:
форму паспорта производства, включающую сведения для его утверждения, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Кулмурзин К.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    У. Карабалин
Согласован
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
_____________ А. Смаилов
27 сентября 2013 года
Приложение
к приказу Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 25 сентября 2013 года № 174
Утверждена
приказом Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 27 августа 2011 года № 156
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Паспорт производства для нефтеперерабатывающих заводов
Республики Казахстан
Отчетный период 20 ___ г.
БИН / ИИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в три года
Представляют: нефтеперерабатывающие заводы Республики Казахстан
Куда предоставляют: Министерство нефти и газа Республики Казахстан
Срок представления – 20 декабря отчетного периода
_____________________ (должность производителя)
_____________ (Ф.И.О. руководителя организации)
______________________ (дата, подпись и печать)
«Утверждаю»
_______________ (должность)
Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
___________ __________________________
(Подпись)  (Ф.И.О. должностного лица)
________________________
(Дата и печать)
___________________ (наименование организации)
________________ (адрес объекта недвижимости)
_________________________ (юридический адрес)
Тел: __________________
Факс: ___________________
Эл.почта: __________________
Основные виды деятельности _____________________
Проектная мощность по переработке нефти (с учетом модернизации и
реконструкции предприятия) ___________
Справка о государственной регистрации (перерегистрации)
от _________ № ______ производителя нефтепродуктов
(Дата)
Акт ввода в эксплуатацию нефтеперерабатывающего завода
от ________ № ______
(Дата)
Информация по основному производству
Производимые основные виды нефтепродуктов
Таблица 1
п/п
Наименование
вырабатываемой продукции
и полуфабрикатов *
Технические
характеристики
(соответствие ГОСТ,
ТУ в т.ч.)
Примечание
1.
2.
3.
4.
Примечание:
Производительность каждой установки и ассортимент выпускаемой продукции указывается в зависимости от загрузки сырьем и ассортимента перерабатываемой нефти.

* Өнеркәсіп өнімінің (тауар, қызмет) статистикалық жіктеуішіне (ӨТСК) ВСТ-07 3-ред. (19.20.4 сәйкестендіру блогы) сәйкес келтірілді.
Жабдықтарды пайдалану регламенті
2-кесте
№ п/п
Мұнайды өңдейтін қондырғының және жабдықтың атауы
Өндірістің технологиялық үдерісін сақтау үшін қолда бар жабдықты пайдаланудың сипаттамасы
(Техникалық сипаттамасы, МемСТ, оның ішінде ТТ сәйкестігі)
1.
2.
3.
4.
Өндірісте қолданылатын резервуарлар
3-кесте
№ п/п
Жартылай фабрикаттарды және өнімді сақтайтын резервуарлы парктердің атауы*
Резервуарлардың саны (дана.)
Өлі қалдықтары бар резервуарлардың жалпы сыйымдылығы (тонна)
Тауарлық өнім бойынша резервуарлардың сыйымдылығы (тонна)
1.
2.
3.
4.
Ескерту:

* Приведено в соответствие с Статистическим классификатором промышленной продукции (товаров, услуг) (СКПП) ВСТ - 07 ред.3 (блок идентификации 19.20.4)
Регламент использования оборудования
Таблица 2
п/п
Наименование
установки для
переработки нефти и
оборудования
Описание использования имеющегося оборудования
для соблюдения технологического процесса
производства (Технические характеристики,
соответствие ГОСТ, ТУ в т.ч.)
1.
2.
3.
4.
Резервуары, используемые на производстве
Таблица 3
п/п
Наименование
резервуарного
парка для
хранения
продукции и
полуфабрикатов
Количество
резервуаров
(шт.)
Общая вместимость
резервуаров с
мертвыми остатками
(тонн)
Вместимость
резервуаров по
товарной продукции
(тонн)
1.
2.
3.
4.
Примечание:

1, 2, 3-кестелер (зауыттың) кәсіпорынды жаңғыртуға және қайта құруға байланысты түзетіледі.
Жыл ішінде айлар бөлінісінде мұнай өңдеу және
мұнай өнімдерін өндірудің ең аз көлемдері
20__- 20__ жж. (мың. тонн)
4-кесте
Мұнай өнімінің атауы*
Айлар
Барлығы, жыл ішінде
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
1.
2.
3.
4.
Өндіріс паспорты нөмірленген және тігілген түрде ұсынылады және мұнай өнімдерін өндірушінің елтаңбалық мөрімен расталады (жеке тұлғалар үшін – қол қойылады).
* Өнеркәсіп өнімінің (тауарлар, қызмет) статистикалық жітеуішіне (ӨТСК) ВСТ -07 ред.3 (19.20.4 сәйкестендіру блогы) сәйкес келтірілді.
* Шикі мұнай сатып алуды және МӨЗ-ге жеткізуді зауыт иесі еркін нарықта өз бетімен қамтамасыз етеді.
Директор (бірінші басшы)   (қолы және мөрі)        Т.А.Ә.

Таблицы 1, 2, 3 корректируются по мере реконструкции и модернизации предприятия (завода).
Минимальные объемы переработки нефти и производства
нефтепродуктов в течение года в разрезе месяцев
Таблица 4
20 __ - 20 __ гг. (тыс. тонн)
Наименование нефтепродукта *
Месяцы
Всего за год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
2.
3.
4.
Паспорт производства представляется в пронумерованном и прошнурованном виде и заверяется гербовой печатью производителя нефтепродуктов (для физических лиц – подписывается).
* Приведено в соответствие с Статистическим классификатором промышленной продукции (товаров, услуг) (СКПП) ВСТ - 07 ред.3 (блок идентификации 19.20.4)
* Приобретение и поставку сырой нефти на НПЗ обеспечивает владелец самостоятельно, на свободном рынке
Директор (Первый руководитель)     (подпись и печать)     Ф.И.О