Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 17-1/458 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 24 қазанда № 8862 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 11 маусымдағы № 234 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 11.06.2019 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Мемлекеттік қызметтерді дамыту және ақпараттық технология департаменті:
1) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде бекітілген тәртіпте мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) Мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 сентября 2013 года № 17-1/458. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2013 года № 8862. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июня 2019 года № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 11.06.2019 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.4
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Департаменту развития государственных услуг и информационных технологий:
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации, опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.