"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 09 желтоқсандағы № 362 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 26 желтоқсанда № 9027 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.18 № 403 бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8397 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 маусымдағы № 148 (28087), 21 маусымдағы № 153 (28092) «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада :
бюджет түсімдерінің сыныптамасында :
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
04 «Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» сыныбында:
1 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» кіші сыныбында:
24 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«24 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар»;
34 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлiгi, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» ерекшелігі алынып тасталсын;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
1 «Ағымдағы шығындар» санатында:
01 «Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар» сыныбында:
110 «Жалақы» кіші сыныбында:
«114 Қосымша белгіленген мiндеттi зейнетақы жарналары» ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«114 Қосымша белгіленген мiндеттi зейнетақы жарналары және міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары»;
140 «Қорлар сатып алу» кіші сыныбында:
«142 Дәрi-дәрмектер және медициналық мақсаттағы өзге де құралдарды сатып алу» ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«142 Дәрілік заттар және медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдарды сатып алу»;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада :
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында :
110 «Жалақы» кіші сыныбында:
«114 Қосымша белгіленген мiндеттi зейнетақы жарналары» ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«114 Қосымша белгіленген мiндеттi зейнетақы жарналары және міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары»;
«Анықтама» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 362. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2013 года № 9027. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 403.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.3
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8397, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 18 мая 2013 года № 170-171 (27444-27445) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 04 «Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан»:
в подклассе 1 «Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора»:
специфику 24 «Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора» изложить в следующей редакции:
«24 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора»;
специфику 34 «Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством связи и информации Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора» исключить;
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 «Текущие затраты»:
в классе 01 «Затраты на товары и услуги»:
в подклассе 110 «Заработная плата»:
наименование специфики 114 «Дополнительно установленные обязательные пенсионные взносы» изложить в следующей редакции:
«114 Дополнительно установленные обязательные пенсионные взносы и обязательные профессиональные пенсионные взносы»;
в подклассе 140 «Приобретение запасов»:
наименование специфики 142 «Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения» изложить в следующей редакции:
«142 Приобретение лекарственных средств и прочих изделий медицинского назначения»;
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 110 «Заработная плата»:
наименование специфики 114 «Дополнительно установленные обязательные пенсионные взносы» изложить в следующей редакции:
«114 Дополнительно установленные обязательные пенсионные взносы и обязательные профессиональные пенсионные взносы»;
графу «Определение» изложить в следующей редакции:

«Осы ерекшелiк бойынша республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен ұсталатын, 1998 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша 10 жылдан аз әскери қызмет, құқық қорғау органдарында қызмет өтiлi бар әскери қызметшiлердiң, арнайы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің, прокуратура, ішкі істер қызметкерлерінің, Қазақстан Республикасы Қылмыстық атқару жүйесi комитетi, қаржы полициясы органдары және мемлекеттiк өртке қарсы қызмет қызметкерлерiнің, арнаулы атағы мен сыныптық шені, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылған тұлғалардың ақшалай қамту мөлшерiнiң 20%-ы мөлшерiнде бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына мiндеттi зейнетақы жарналары көрсетiледi. Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына судьяның ай сайынғы кiрiсiнiң 10% мөлшерiнде қосымша мiндеттi зейнетақы жарналары.
Сонымен қатар осы ерекшелік бойынша міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары көрсетіледі.»;
130 «Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына жалақы төлеу және жарналар аудару» кіші сыныбында:
135-ерекшелік бойынша «Анықтама» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік мекемелер әлеуметтік салық бойынша бюджетке жүргізетін аударымдар, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, уақытша жұмысқа қабілетсіздігі бойынша жәрдемақылар төлеу.
Сонымен қатар осы ерекшелік бойынша міндетті кәсіптік зейнетақы жарналар көрсетіледі.»;
140 «Қорлар сатып алу» кіші сыныбында:
«142 Дәрi-дәрмектер және медициналық мақсаттағы өзге де құралдарды сатып алу» ерекшелігінде:
«Атауы» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«142 Дәрілік заттар және медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдарды сатып алу»;
«Анықтама» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттiк мекемелердiң дәрілік заттар мен бiр жолғы және бiрнеше рет пайдаланылатын медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдарды сатып алуға арналған шығындары;
Сондай-ақ, осы ерекшелік бойынша ветеринарлық препараттар, атрибуттар мен ветеринарлық мақсаттағы заттарды сатып алуға арналған шығындар көрсетіледі.»;
«Шығындардың тiзбесi» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Дәрілік заттар мен байлап-таңу құралдарын, медициналық құрал-саймандарды және өзгелердi сатып алу;
қан сатып алу;
биопрепараттар сатып алу;
ветеринарлық препараттар мен ветеринарлық мақсаттағы заттарды сатып алу.».
2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Ж.Т. Тоқабекова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

«По данной специфике отражаются обязательные пенсионные взносы в единый накопительный пенсионный фонд в размере 20 % от размера денежного содержания военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, сотрудников органов прокуратуры, внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, содержащихся за счет республиканского и местных бюджетов, имеющих по состоянию на 1 января 1998 года стаж военной службы, службы в правоохранительных органах менее 10 лет. Дополнительные установленные обязательные пенсионные взносы в единый накопительный пенсионный фонд в размере 10 % от ежемесячного дохода судьи.
По данной специфике также отражаются обязательные профессиональные пенсионные взносы.»;
в подклассе 130 «Выплата заработной платы отдельным категориям граждан и отчисления взносов в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан»:
графу «Определение» по специфике 135 изложить в следующей редакции:
«Отчисления, производимые государственными учреждениями в бюджет по социальному налогу, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, выплата пособий по временной нетрудоспособности.
По данной специфике также отражаются обязательные профессиональные пенсионные взносы.»;
в подклассе 140 «Приобретение запасов»:
в специфике 142 «Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения»:
графу «Наименование» изложить в следующей редакции:
«142 Приобретение лекарственных средств и прочих изделий медицинского назначения»;
графу «Определение» изложить в следующей редакции:
«Затраты государственных учреждений на приобретение лекарственных средств и прочих изделий медицинского назначения одноразового и многоразового использования.
Также по данной специфике отражаются затраты на приобретение ветеринарных препаратов, атрибутов и изделий ветеринарного назначения.»;
графу «Перечень затрат» изложить в следующей редакции:
«Приобретение лекарственных средств и перевязочных средств, медицинских инструментов и прочие;
приобретение крови;
приобретение биопрепаратов;
приобретение ветеринарных препаратов и изделий ветеринарного назначения.».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Токабекова Ж. Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.

3. Осы бұйрық 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                     Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрінің
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 362 бұйрығына
қосымша
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Досаев
Приложение
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 362
Функциональная классификация расходов бюджета
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
001
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
002
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету
003
Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
005
Ведомстволық бағыныстағы мекемелердің күрделі шығыстары
006
Қоғамның рухани-имандылық тұрғысынан қайта түлеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
007
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
102
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
004
Қазақстан Республикасы Парламенті ШБ-ң күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

101
Администрация Президента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства
100
Обеспечение деятельности Главы государства
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
002
Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
003
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
005
Капитальные расходы подведомственных учреждений
006
Услуги по обеспечению духовно-нравственного возрождения общества
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
007
Обеспечение деятельности Службы центральных коммуникаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
004
Капитальные расходы ХОЗУ Парламента Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан

100
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету
002
Мемлекеттік органдарда және мекемелерде ақпаратты техникалық қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Ведомстволық бағыныстағы мекемелердің күрделі шығыстары
005
Ақпараттық қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік органдар мен мекемелердің мамандарын даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
011
Назарбаев орталығының қызметін қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуы жөніндегі қызметтер
100
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
110
Облыс мәслихатының аппараты
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

100
Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
002
Услуги по обеспечению технической защиты информации в государственных органах и учреждениях
004
Капитальные расходы подведомственных учреждений
005
Услуги по подготовке и повышению квалификации специалистов государственных органов и учреждений в области информационной безопасности
011
Обеспечение деятельности Назарбаев центра
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
106
Национальный центр по правам человека
001
Услуги по соблюдению прав и свобод человека и гражданина
100
Обеспечение деятельности Национального центра по правам человека
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Национального центра по правам человека
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
110
Аппарат маслихата области
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
120

108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва  местного исполнительного органа
120
Аппарат акима области

001
Облыс әкімінің аппараты
Облыс әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
006
Қазақстан Республикасы Президентінің «Байқоңыр» кешеніндегі арнаулы өкілінің аппараты
007
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
009
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117
Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау
121
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу

001
Услуги по обеспечению деятельности акима области
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
006
Аппарат специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе «Байконур»
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
009
Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117
Оценка и экспертиза концессионных проектов
121
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
007
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа

108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
379
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше жағдайлар резерві есебінен іс-шараларды өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Шұғыл шығындарға арналған жергілікті атқарушы органның резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
637
001
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi
Қазақстан Республикасы Конституциясының республика аумағында жоғары тұруын қамтамасыз ету
001
100
Қазақстан Республикасы Конституциялық кеңесінің қызметін қамтамасыз ету
001
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
690

108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
637
Конституционный Совет Республики Казахстан
001
Обеспечение верховенства Конституции Республики Казахстан на территории республики
100
Обеспечение деятельности Конституционного Cовета Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Конституционного Совета Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан

001
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
Сайлау өткізуді ұйымдастыру
100
Сайлау өткізуді ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Сайлау өткізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
001
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
009
Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту
017
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының күрделі шығыстары
024
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
2
214
Қаржылық қызмет
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
028
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
001
Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын қамтамасыз ету және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекеттік бюджеттің атқарылуы және оның атқарылуын бақылау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

001
Организация проведения выборов
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по организации проведения выборов
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Проведение выборов
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
100
Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
009
Обновление парка автомашин для государственных органов
017
Капитальные расходы Управления делами Президента Республики Казахстан
024
Капитальные расходы подведомственных организаций Управления делами Президента Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
2
Финансовая деятельность
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
028
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
217
Министерство финансов Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета

103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру
003
Тарату және банкроттық рәсiмдердi жүргiзу
006
Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
009
Кинология орталығының қызметтері
014
Кеден қызметін жаңғырту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
016
Жекешелендiру, мемлекеттік мүлiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
019
Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу
021
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің күрделі шығыстары
023
Кедендiк сараптама жүргізу
025
Оқу-әдiстемелiк орталығының қызметтері
026
Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу
027
Меншікке мониторинг жүргізу және оның нәтижелерін пайдалану
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
033
Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін жаңғырту
036
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
040
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
061
«е-Қаржымині» интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау
064
«Электрондық шот-фактуралар» ақпараттық жүйесін құру
070
«Байқоңыр» кешенінің жалға алынған мүлкін есепке алу
072
Салық әкімшілігін жүргізу жүйесін реформалау
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
073
Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және «Қазынашылық-клиент» компонентін құру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями
003
Проведение процедур ликвидации и банкротства
006
Приобретение акций международных финансовых организаций
009
Услуги кинологического центра
014
Модернизация таможенной службы
004
За счет внешнего займа
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
016
Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
019
Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам
021
Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан
023
Проведение таможенной экспертизы
025
Услуги учебно-методического центра
026
Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры
027
Проведение мониторинга собственности и использование его результатов
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
033
Модернизация автоматизированной интегрированной  информационной системы «Электронные государственные закупки»
036
Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства
040
Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов
061
Создание интегрированной автоматизированной информационной системы «е-Минфин»
064
Создание информационной системы «Электронные счета фактуры»
070
Учет арендованного имущества комплекса «Байконур»
072
Реформирование системы налогового администрирования
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
073
Развитие Интегрированной информационной системы Казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент»
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

201
Сыртқы саяси қызмет
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
002
Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
100
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекараны делимитациялау және демаркациялау
004
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің күрделі шығыстары
005
Шетелдік іссапарлар
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
009
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін салу
010
Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
4
Iргелi ғылыми зерттеулер
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету

201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
002
Обеспечение политических интересов страны в области общественного порядка
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по координации внешнеполитической деятельности
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
004
Капитальные расходы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
005
Заграничные командировки
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
009
Строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан
010
Представление интересов Республики Казахстан за рубежом
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
4
Фундаментальные научные исследования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности

213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
014
Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар
055
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет
100
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
101
Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
102
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
5
214
Жоспарлау және статистикалық қызмет
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
007
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
008
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
001
Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер
100
Экономика және сауда саясаты, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесі саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру

213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
014
Государственные премии и стипендии
055
Научная и (или) научно-техническая деятельность
100
Программно-целевое финансирование
101
Грантовое финансирование научных исследований
102
Проведение государственной научно-технической экспертизы
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5
Планирование и статистическая деятельность
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
007
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
008
Повышение конкурентоспособности регионов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
001
Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления
102
Проведение исследований, оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли и государственного управления

104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
005
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
006
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы бағалау және сараптау
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
011
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
012
Мемлекеттік басқаруды жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
013
Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Сауда саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
100
Сауда саясаты саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Шет елдегі сауда өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
016
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
017
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің күрделі шығыстары
024
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
258
001
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
005
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
006
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
011
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
012
Совершенствование государственного управления
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
013
Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астана
015
Услуги по реализации торговой политики
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области торговой политики
101
Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
016
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
017
Капитальные расходы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
024
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области

002
Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер
007
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары
009
Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер
012
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
012
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
012
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
6
Жалпы кадрлық мәселелер
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына қоғамдық мониторинг өткізу бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысын қалыптастыру және жүзеге асыру
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
005
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
009
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің күрделі шығыстары
013
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
015
Мемлекеттік қызмет саласында ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылыми-қолданбалы әдістемелер әзірлеу
016
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызметінің жаңа моделі тұжырымдамасын іске асыру бойынша сараптамалық қолдау
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу

002
Услуги по сбору и обработке статистических данных
007
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике
009
Услуги по распространению статистических данных
012
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
004
За счет внешнего займа
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
6
Общие кадровые вопросы
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы
101
Формирование и реализация государственного социального заказа по проведению общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
005
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
009
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
013
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
015
Проведение научных исследований и разработка научно-прикладных методик
016
Поддержка регионального хаба в сфере государственной службы
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
102
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
090
Заң жобаларын әзірлеу бойынша әлеуметтік зерттеулер
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
024
Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру
025
Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу
026
Қазақстан Республикасының Радиожиілік спектрі мониторингі жүйесін жаңғырту
027
Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру
036
Ақпараттық-коммуникациялық желілердің мониторингі жүйесін сүйемелдеу
039
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
040
Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
042
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің ақпараттық технологияларды қолдану тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері
043
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
045
Мемлекеттік деректер базасын құру
046
Электрондық үкімет дамыту
050
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
052
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
053
Қазақстан Республикасы мобильдік Үкіметі ақпараттық жүйесін құру
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
067
Саяси партияларды қаржыландыру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
9
Прочие государственные услуги общего характера
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
090
Социологические исследования по разработке законопроектов
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
024
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
025
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
026
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
027
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
036
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
039
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
040
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
042
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
043
Развитие  государственной базы данных «Е-лицензирование»
045
Создание государственных баз данных
046
Развитие электронного правительства
050
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
052
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
053
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
217
Министерство финансов Республики Казахстан
067
Финансирование политических партий
271
Управление строительства области
061
Развитие объектов государственных органов
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
368
Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
004
Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу

015
За счет средств местного бюджета
081
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
061
Развитие объектов государственных органов
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
081
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
061
Развитие объектов государственных органов
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
081
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
061
Развитие объектов государственных органов
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
004
Исследование финансовых нарушений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
120
Облыс әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыс ауқымдағы аумақтық қорғаныс
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі қызметтер
100
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
004
Қарулы Күштердің объектілерін салу
006
Салааралық мемлекеттік бағдарлама шеңберінде қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу
007
Қарулы Күштерді тылдық қамтамасыз ету
009
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
010
Арнайы қызметті қамтамасыз ету
013
Сыртқы саяси мүдделерді қамтамасыз ету
014
Әскери қызметшілердің тәрбиелік және моральдық психологиялық даярлығын арттыру
015
Әскер жасына дейінгілерді әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
016
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің күрделі шығыстары
019
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік әзірлігін арттыру
021
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
026
«Қазақстан инжиниринг» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
027
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік кәсіпорындарының күрделі шығыстары

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
02
Оборона
1
Военные нужды
120
Аппарат акима области
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
208
Министерство обороны Республики Казахстан
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и реализации государственной  политики в области организации обороны и Вооруженных Сил  Республики Казахстан
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
004
Строительство объектов Вооруженных Сил
006
Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи в рамках межотраслевой государственной программы
007
Тыловое обеспечение Вооруженных Сил
009
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства обороны Республики Казахстан
010
Обеспечение специальной деятельности
013
Обеспечение внешнеполитических интересов
014
Повышение воспитательной и морально-психологической подготовки военнослужащих
015
Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
016
Капитальные расходы Вооруженных Сил Республики Казахстан
019
Повышение боевой готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
021
Обеспечение жильем военнослужащих
026
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Казахстан инжиниринг»
027
Капитальные расходы подведомственных государственных предприятий Министерства обороны Республики Казахстан

090
Қорғаныс саласындағы зерттеулер
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
678
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
001
Күзетiлетiн адамдардың, объектiлердiң қауiпсiздiгiн және дәстүрлi рәсiмдердiң орындалуын қамтамасыз етуге қатысу
002
Республикалық ұланның даму бағдарламасы
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
120
Облыс әкімінің аппараты
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
014
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
015
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

090
Исследования в области обороны
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
296
Управление по мобилизационной подготовке
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
678
Республиканская гвардия Республики Казахстан
001
Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц, объектов и в выполнении церемониальных ритуалов
002
Программа развития Республиканской гвардии
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
120
Аппарат акима области
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
015
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер
100
Табиғи және техногендік төтенше сипаттағы жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
003
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
004
Өрт қауіпсіздігі саласында сынақтарды талдау және жүргізу
005
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің күрделі шығыстары
007
Мемлекеттік органдар мен мекемелер мамандарын төтенше жағдай ахуалында іс-әрекет жасауға даярлау
008
Әскери қызметкерлерге тұрғын үй сатып алу
009
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
011
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
017
Төтенше жағдайлар министрлігі жүйесінің мамандарын шетелдік оқу орындарында даярлау
020
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы даму трансферттері
022
Тәуекелдерді бағалау, дүлей зілзалалардың алдын алу және оларға ден қою жөніндегі ұлттық әлеуетті күшейту
022
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
022
018
Грант есебінен
023
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметінің ақпараттық жүйесін құру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
001
Услуги по формированию и реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
003
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
004
Разработка стандартов в области пожарной и промышленной безопасности
005
Капитальные расходы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
007
Подготовка специалистов государственных органов и учреждений к действиям в условиях чрезвычайной ситуации
008
Приобретение жилья военнослужащим
009
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
011
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
016
Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
017
Подготовка специалистов системы Министерства по чрезвычайным ситуациям в зарубежных учебных заведениях
020
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
022
Усиление национального потенциала по оценке рисков, предупреждению и реагированию на стихийные бедствия
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
023
Создание информационной системы единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

271
Облыстың құрылыс басқармасы
002
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
036
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
036
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
005
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
006
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
287
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
003
Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
004
Облыс ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
007
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
010
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерв есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

271
Управление строительства области
002
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
005
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
006
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
287
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
003
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
007
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
010
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
296
Управление по мобилизационной подготовке
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
002
Создание информационных систем
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
009
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
004
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
100
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін реттеу жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
003
Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
004
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша ішкі әскерлердің қызметтері
100
Қоғамдық тәртіп сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды ұйымдастыру және анықтау жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
005
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
007
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық - атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау

126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101
Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
003
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
004
Услуги внутренних войск по обеспечению общественной безопасности
100
Обеспечение деятельности внутренних войск по обеспечению общественной безопасности
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
005
Услуги по обеспечению деятельности Министерства внутренних дел Республики Казахстан
007
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно - исполнительной системы

009
Облыстық бюджеттерге және Алматы қаласының бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
010
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Жеке куәлік құжаттарын дайындау
016
Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттар, нөмір белгілерін дайындау
017
Жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
020
Нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
022
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күрделі шығыстары
024
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағынысты мекемелерінің күрделі шығыстары
025
Заңсыз сақталған қаруды, оқ-дәрілерді және жарылғыш заттарды ерікті түрде өтемді тапсыруды ынталандыру
027
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ішкі әскерлерінің күрделі шығыстары
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
110
Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көріністеріне қарсы күрес
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
008
Жол қозғалысы қаупсіздігін қамтамасыз ету
008
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
008

009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам и бюджету города Алматы на строительство объектов общественного порядка и безопасности
010
Услуги по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности
015
Изготовление документов, удостоверяющих личность
016
Изготовление водительских удостоверений, документов, номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств
017
Осуществление оперативно-розыскной деятельности
020
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса
022
Капитальные расходы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
024
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
025
Стимулирование добровольной возмездной сдачи незаконно хранящегося оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ
027
Капитальные расходы внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
110
Борьба с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
005
Создание информационных систем
006
Капитальные расходы государственного органа
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
2
Құқықтық қызмет
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
005
Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі
006
Нормативтік құқықтық актілердің, халықаралық шарттардың жобаларына,заң жобаларының тұжырымдамаларына ғылыми сараптама
007
Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау
009
Құқықтық насихат
013
Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету
100
Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
016
Тәркіленген және тыйым салынған мүлікті бағалау, сақтау және сату
3
Сот қызметi
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін соттық қорғауды қамтамасыз етуі
100
Жоғары сот органының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін соттық қорғауды қамтамасыз етуі
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
105
Жергілікті сот билігі органдарының сот төрелігін іске асыруды қамтамасыз етуі
003
Сот процесіне қатысушы тұлғалардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
004
Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету
009
Сот жүйесі органдарының күрделі шығыстары
012
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
013
Қазақстан Республикасында медиация институтын енгізу
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
014
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
015
Қазақстан Республикасында сот мониторингі жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
4
Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
044
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу

106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
2
Правовая деятельность
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
005
Оказание юридической помощи адвокатами
006
Научная экспертиза проектов нормативных правовых актов, международных договоров, концепций законопроектов
007
Охрана прав интеллектуальной собственности
009
Правовая пропаганда
013
Обеспечение исполнения судебных актов
100
Обеспечение исполнения судебных актов
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
016
Оценка, хранение и реализация конфискованного и арестованного имущества
3
Судебная деятельность
501
Верховный Суд Республики Казахстан
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
100
Обеспечение высшим судебным органом судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти
003
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в судебном процессе
004
Обеспечение жильем судей
009
Капитальные расходы органов судебной системы
012
Строительство объектов органов судебной системы
013
Внедрение института медиации в Республике Казахстан
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
014
Создание электронного архива судебных документов
015
Совершенствование системы судебного мониторинга в Республике Казахстан
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
4
Деятельность по обеспечению законности и правопорядка
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
044
Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
100
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға бағынысты актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Криминалдық және жедел есеп жүргізу жөніндегі мемлекетаралық ақпараттық өзара іс-қимыл
004
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының күрделі шығыстары
009
Қылмыстық процестерге қатысушы тұлғалардың құқықтары мен бостандықтарының қорғалуын қамтамасыз ету
014
Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
5
Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
003
Мемлекеттік мекемелерді фельдъегерлік байланыспен қамтамасыз ету
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
001
Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
411
Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы барлау қызметі
001
Сыртқы барлауды қамтамасыз ету

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области  высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Межгосударственное информационное взаимодействие по ведению криминального и оперативного учетов
004
Капитальные расходы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
009
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
014
Представление и защита интересов государства
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
5
Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
003
Обеспечение фельдъегерской связью государственных учреждений
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
001
Обеспечение национальной безопасности
002
Программа развития системы национальной безопасности
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
411
Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар»
001
Обеспечение внешней разведки

100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
680
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
001
Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет Қызметін дамыту бағдарламасы
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
040
Сотталғандарды, күдіктілерді және айыптаушыларды ұстау
041
Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
013
«Ақпараттық-өндірістік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
049
Қызметтік ғимараттар кешенін салу
051
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту

100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
680
Служба охраны Президента Республики Казахстан
001
Обеспечение безопасности Глав государств и отдельных должностных лиц
002
Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
6
Уголовно-исполнительная система
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
040
Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
041
Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
256
Управление координации занятости и социальных программ области
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
013
Увеличение уставного капитала Республиканского государственного предприятия «Информационно-производственный центр»
049
Строительство комплекса служебных зданий
051
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан

057
Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құру
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
001
Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету
100
Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік маңызы бар жобаларды іске асыру
106
Ұлттық алдын алу тетiгiн жүзеге асыру бойынша іс-шараларды іске асыру
002
Сот сараптамаларын жүргізу
010
Халыққа «жалғыз терезе» принципі бойынша қызмет көрсету
022
Әділет органдарының күрделі шығыстары
047
Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларының құқықтық сараптамасы
050
Қазақстанда құқық қорғау тетіктерін жетілдіру және БҰҰ әмбебап кезеңдік шолу ұсынымдарын тиімді іске асыру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландару есебінен
018
Грант есебінен
055
Қазақстан Республикасы Заң шығару институтының қызметін қамтамасыз ету
057
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкін құру
058
Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
059
Сот төрелігінің секторын институционалды түрде нығайту жобасын іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

057
Создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
001
Правовое обеспечение деятельности государства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области правового обеспечения деятельности государства
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Реализация социально значимых проектов в рамках государственного социального заказа
106
Реализация мероприятий по осуществлению национального превентивного механизма
002
Проведение судебных экспертиз
010
Обслуживание населения по принципу «одного окна»
022
Капитальные расходы органов юстиции
047
Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров
050
Совершенствование правозащитных механизмов в Казахстане и эффективная реализация рекомендаций Универсального периодического обзора ООН
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
055
Обеспечение деятельности Института законодательства Республики Казахстан
057
Создание эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде
058
Создание автоматизированной информационной системы органов исполнительного производства
059
Реализация проекта институционального укрепления сектора правосудия
004
За счет внешнего займа
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

368
Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
007
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
006
Мемлекеттік органдарды, заңды тұлғаларды құқықтық статистика және арнайы есептер саласындағы есепке алу, статистикалық ақпараттармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекеттік органдардың, заңды тұлғалардың қызметін құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы есепке алу, статистикалық ақпаратпен қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
013
Мемлекеттің алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкі» ақпараттық жүйесін құру
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
008
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
007
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
006
Услуги по обеспечению государственных органов, юридических лиц  учетной, статистической информацией в сфере правовой статистики и специальных учетов
100
Обеспечение деятельности государственных органов, юридических лиц  учетной, статистической информацией в сфере правовой статистики и специальных учетов
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
013
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
008
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257
Облыстың қаржы басқармасы
021
«Қарағанды қаласында балабақшалар кешенін салу және пайдалану» концессиялық жобасын қоса қаржыландыру
261
Облыстың білім басқармасы
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
021
«Қарағанды қаласында балабақшалар кешенін салу және пайдалану» концессиялық жобасын қоса қаржыландыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
005
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
100
Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту
101
Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
257
Управление финансов области
021
Софинансирование концессионного проекта «Строительство и эксплуатация комплекса детских садов в городе Караганде
261
Управление образования области
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
299
Управление экономики и финансов области
021
Софинансирование концессионного проекта "Строительство и эксплуатация комплекса детских садов в городе Караганде"
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
208
Министерство обороны Республики Казахстан
005
Общеобразовательное обучение в специализированных организациях образования
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
009
Обучение и воспитание одаренных детей
100
Обучение одаренных детей в республиканских организациях образования
101
Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

089
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
090
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
359
Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
003
Жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
090
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
285
Управление физической культуры и спорта области
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
003
Общеобразовательное обучение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Балалар қосымша білім беру
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Балаларға қосымша білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
696
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
002
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
100
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау (Казтест)
101
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
057
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі

005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Дополнительное образование для детей
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Дополнительное образование для детей
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Дополнительное образование для детей и юношества
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
002
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
100
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан (Казтест)
101
Проведение внешней оценки качества образования
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
057
Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
074
Модернизация технического и профессионального образования
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования из республиканского бюджета
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан

002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
261
Облыстың білім басқармасы
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
696
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
003
Техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
008
Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілікті арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту бойынша қызметтер көрсету
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
005
Кәсіпкерлік саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
068
«Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру
129
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыруға, даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
014
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау

002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
253
Управление здравоохранения области
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
044
Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
261
Управление образования области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
044
Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
018
Организация профессионального обучения
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
018
Организация профессионального обучения
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
007
Организация профессионального обучения
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
003
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказаниe социальной поддержки обучающимся
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
008
Услуги по обучению государственных служащих для повышения квалификации с привлечением зарубежных специалистов
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
005
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере предпринимательства
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
068
Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО  «Назарбаев университет»
129
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
014
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения

233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
023
Техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
013
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
052
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
012
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
038
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер көрсету
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
006
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
020
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
028
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі

233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области технического регулирования и метрологии
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций культуры
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
253
Управление здравоохранения области
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
261
Управление образования области
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
060
Подготовка и переподготовка кадров
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
012
Повышение квалификации и переподготовка кадров
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
060
Подготовка и переподготовка кадров
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
6
Высшее и послевузовское образование
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
208
Министерство обороны Республики Казахстан
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
020
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
028
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан

003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
017
Ғарыш саласындағы мамандарды қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
004
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
120
Облыс әкімінің аппараты
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі жүйесіндегі білім
053
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
007
Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектiлерін салу және реконструкциялау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
001
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
008
Білім беру жүйесінің әдістемелік қамтамасыз ету
100
Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және байқаудан өткізу, білім беру саласында қызмет көрсететін республикалық ұйымдар және шетелдегі қазақ диаспорасы үшін оқу әдебиетін шығару және жеткізу
101
Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету және білім беру қызметтерінің сапасын талдау
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шараларды өткізу
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
017
Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

003
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
017
Организация переподготовки и повышения квалификации специалистов космической отрасли
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
004
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
9
Прочие услуги в области образования
120
Аппарат акима области
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
021
Образование в системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан
053
Строительство и реконструкция объектов образования
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
007
Строительство и реконструкция объектов образования в сфере сельского хозяйства
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализация государственной политики в области образования и науки
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
008
Методологическое обеспечение системы образования
100
Разработка и апробация учебников и учебно-методических комплексов для организаций образования, издание и доставке учебной литературы для республиканских организаций, предоставляющих услуги в области образования, и казахской диаспоры за рубежом
101
Методологическое обеспечение системы образования и анализ качества образовательных услуг
010
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
017
Подготовка кадров в области культуры и искусства
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы

102
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз ету
103
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
049
Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
060
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-на нысаналы салым
063
Білім беру жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеу
064
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
100
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
065
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметіне ақы төлеу
069
«Азаматтық авиация академиясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
092
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
126
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
024
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары

102
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
103
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
035
Капитальные расходы организаций образования
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
049
Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
060
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
063
Выплата премий по вкладам в образовательные накопления
064
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет"
064
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
065
Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы
069
Увеличение уставного капитала  АО «Академия гражданской авиации»
092
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
126
Капитальный, средний и текущий ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
024
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
026
Строительство и реконструкция объектов образования
253
Управление здравоохранения области
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения

261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
029
Әдістемелік жұмыс
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
042
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
042
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
013
Капитальные расходы государственного органа
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
029
Методическая работа
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа

049
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
Денсаулық сақтау
1
Кең бейiндi ауруханалар
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Халықтың денсаулығын қорғау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
127
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
006
Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
008
Арнайы медицина резервін сақтау
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету және кеңейту үшін

049
Строительство и реконструкция объектов образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
05
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей
208
Министерство обороны Республики Казахстан
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
253
Управление здравоохранения области
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Охрана здоровья населения
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
006
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на республиканском уровне
008
Хранение специального медицинского резерва
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
100
Обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета

101
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алу үшін
036
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
100
Мамандандырылған медициналық көмек көрсету
101
Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
102
Санитарлық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету
103
Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету
104
Салауатты өмір салтын насихаттау
103
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл
111
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізу
127
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарламасы аясында бас бостандығын айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
261
Облыстың білім басқармасы
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарламасы аясында бас бостандығын айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
012

101
Закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
036
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
100
Оказание специализированной медицинской помощи
101
Оказание высокоспециализированной медицинской помощи
102
Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
103
Оказание услуг по производству крови, ее компанентов и препаратов
104
Пропаганда здорового образа жизни
103
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
261
Управление образования области
028
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
012
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
028
«Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарлама аясындағы іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
014
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу»
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
024
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
003
Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
3
Мамандандырылған медициналық көмек
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
226
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
101
5 жасқа дейінгі балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
102
Жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз ету
103
Созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз ету
104
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
101
5 жасқа дейінгі балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
102
Жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз ету
103
Созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз ету
104
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
038
011
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
045
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
045
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
028
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
464
Отдел образования района (города областного значения)
014
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
003
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне
004
Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан
3
Специализированная медицинская помощь
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
038
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
253
Управление здравоохранения области
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
101
Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения
102
Обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами
103
Обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний
104
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
101
Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения
102
Обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами
103
Обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний
104
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Областные базы спецмедснабжения
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
9
Прочие услуги в области здравоохранения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
039
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
100
Денсаулық сақтау саласында
009
Алматы қаласының бюджетіне сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
013
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
017
Сот-медицина сараптамасы жөніндегі қызметтер
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
021
Республикалық деңгейде мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
029
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
031
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
062
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне қарасты акционерлік қоғамдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
069
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
039
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
007
Прикладные научные исследования
100
В области здравоохранения
009
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
013
Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
016
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
017
Услуги по судебно-медицинской экспертизе
019
Создание информационных систем здравоохранения
021
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
029
Реформирование системы здравоохранения
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
031
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
062
Увеличение уставных капиталов акционерных обществ Министерства здравоохранения Республики Казахстан
069
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
126
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
008
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
008
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
015
Ақпараттық жүйелер құру
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
033
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
033
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
126
Капитальный, средний и текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках Дорожной карты занятости 2020
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
253
Управление здравоохранения области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
015
Создание информационных систем
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа

115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
005
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
016
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының медициналық ұйымдарының күрделі шығындары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
002
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру
100
Ортақ зейнетақыларды төлеу
101
Мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемдері
102
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
103
Жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттiк кепiлдiгі бойынша міндеттеме төлеу
104
Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
105
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
106
Жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы

115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
005
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
016
Капитальные расходы медицинских организаций Управления делами Президента Республики Казахстан
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
002
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан
100
Выплаты солидарных пенсий
101
Государственные базовые пенсионные выплаты
102
Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
103
Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
104
Государственное базовое пособие по инвалидности
105
Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца
106
Государственное базовое пособие по возрасту

107
Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы
108
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
109
Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайына төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
013
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Балалар үйлері
101
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102
Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103
Отбасы түріндегі балалар ауылдары
104
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
037
Әлеуметтік сауықтандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

107
Пособие на погребение
108
Государственные специальные пособия
109
Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
013
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
256
Управление координации занятости и социальных программ области
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Детские дома
101
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102
Приют для несовершеннолетних детей
103
Детские деревни семейного типа
104
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
037
Социальная реабилитация
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

110
I және II топтағы мүгедектер
111
III топтағы мүгедектер
112
16 жасқа дейінгі мүгедек балалар
113
«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын алған және «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналар
114
Төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасылар
115
Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары
116
Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалар
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
101
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
102
Ақталған азаматтарға - жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
005
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
100
Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
101
Бiр жасқа дейiнгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
102
Мүгедек балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға жәрдемақы
006
Оралмандарға әлеуметтiк көмек көрсету
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
101
Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
105
Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106
Протездеу, үйрету жөнінде медициналық қызметтер көрсету протездік-ортопедиялық құралдарымен және оларды пайдалануды қамтамасыз ету
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
004
Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Тұрғын үйге көмек көрсету

110
Инвалиды I и II групп
111
Инвалиды III группы
112
Дети-инвалиды до 16 лет
113
Многодетные матери, награжденные подвесками «Алтын алка», «Кумис алка» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом  «Материнская слава»
114
Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
115
Жертвы политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами
116
Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
004
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
101
Единовременные государственные денежные компенсации, гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
102
Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий
005
Государственные пособия семьям, имеющим детей
100
Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
101
Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года
102
Пособие родителям, опекунам, воспитывающим детей- инвалидов
006
Оказание социальной помощи оралманам
256
Управление координации занятости и социальных программ области
003
Социальная поддержка инвалидов
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103
Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
105
Реабилитация инвалидов и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
003
Программа занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
004
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қағарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
006
Государственная адресная социальная помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Оказание жилищной помощи

008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
101
Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
105
Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдармен қамтамасыз ету
010
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерді әлеуметтік қолдау
100
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
011
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
100
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
101
Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша жеңілдіктер
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар

008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
009
Социальная поддержка инвалидов
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103
Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
105
Реабилитация инвалидов и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
010
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
011
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қағарманы», почетных званий республики
100
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местных сообщений (кроме такси)
101
Льготы по расходам на жилищно-коммунальные услуги
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Обеспечение деятельности центров занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения

003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)бюджет қаражаты есебінен
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
100
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қағарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қағарманы», почетных званий республики
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
464
Отдел образования района (города областного значения)
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясат жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
100
Еңбекті қорғау саласында
008
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
014
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары
015
Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
016
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдіснамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
019
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру
021
Халықаралық стандарттарға сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
028
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
037
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
100
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
101
Еліміздің өңірлері бойынша нашар еститін және құлағының мүкісі бар адамдарды анықтау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру, консультативтік көмек көрсету
102
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халыққа әлеуметтiк қорғау және көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізу

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции  населения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
007
Прикладные научные исследования
100
В области охраны труда
008
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
011
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
014
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
015
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
016
Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи
019
Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
021
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии с международными стандартами
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
028
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
037
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
100
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
101
Организация работы по выявлению cлабослышащих и тугоухих лиц, оказание консультативной помощи по регионам страны
102
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
038
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
100
Введение стандартов специальных социальных услуг

101
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
103
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
104
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
111
Қазақстан Республикасы «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік денсаулық сақтауды дамыту бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
125
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
126
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу
127
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
128
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
129
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер
145
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi

101
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
103
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
104
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
125
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
126
Капитальный, средний и текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках Дорожной карты занятости 2020
127
Проведение текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
128
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
129
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию  мероприятий Дорожной карты занятости 2020
145
Разработка профессиональных стандартов
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан

146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
255
Управление сельского хозяйства области
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных программ области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
004
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственного органа
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
606
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
696
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
022
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу
030
Тұрғын үй шаруашылық саласы мамандарының біліктілігін арттыру
031
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
032
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
037
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
126
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферттері
127
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері

015
За счет средств местного бюджета
601
Национальное космическое агентства Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
606
Агентство Республики Казахстан по статистике
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
022
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
030
Повышение квалификации специалистов сферы жилищного хозяйства
031
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
032
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
037
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
033
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
047
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
043
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
251
Управление земельных отношений области
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
253
Управление здравоохранения области
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
042
Благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
043
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных программ области
042
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
259
Управление архивов и документации области
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
042
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035
Алматы облысында үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешенін салуға кредит беру
066
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
035
Кредитование строительства жилого комплекса, строящегося с участием дольщиков в Алматинской области
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
273
Управление культуры, архивов и документации области
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
042
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
023
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
005
Ішкі көздер есебінен
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
040
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
041
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
040
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
271
Облыстың құрылыс басқармасы
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Елді мекендерді газдандыру
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Алматы облысының тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін кредит беру
004
Елдi мекендердi газдандыру
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
023
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
035
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
005
За счет внутренних источников
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
040
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
041
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
040
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
271
Управление строительства области
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Газификация населенных пунктов
030
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры Алматинской области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
002
Создание информационных систем
003
Кредитование для развития коммунального хозяйства
004
Газификация населенных пунктов
005
Капитальные расходы государственного органа

214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
271
Управление строительства области
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Благоустройство и озеленение города
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц в населенных пунктах
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
467
Отдел строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
006
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
008
Театр және музыка өнерін қолдау
020
Мәдениет саласындағы жергілікті маңызы бар әлеуметтік маңызды іс-шараларды іске асыру
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
026
Мәдениет объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
027
Мәдениет объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
007
Театр және музыка өнерiн қолдау
008
Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
042
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
273
Управление культуры, архивов и документации области
005
Поддержка культурно-досуговой работы
006
Увековечение памяти деятелей государства
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
020
Реализация социально-значимых мероприятий местного значения в сфере культуры
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
026
Развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
027
Развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
002
Создание информационных систем
003
Поддержка культурно-досуговой работы
004
Увековечение памяти деятелей государства
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
008
Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
010
Капитальные расходы государственного органа

482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
004
Туристік қызметті реттеу
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
031
Туризм объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
004
Туристік қызметті реттеу
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
035
Туризм объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
040
Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
001
Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Мәдениет және ақпарат саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің күрделі шығыстары
003
Мәдениет және ақпарат саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
004
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
005
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
100
Мәдениет саласындағы
006
Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
016
Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
020
Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күресті насихаттау
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
111
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асырудың аясында іс-шараларды жүргізу

482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
004
Регулирование туристской деятельности
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
031
Развитие объектов туризма
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
004
Регулирование туристской деятельности
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
035
Развитие объектов туризма
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма  и информационного пространства
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
040
Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области культуры и информации
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры и информации
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Министерства культуры и информации Республики Казахстан
003
Стимулирование деятелей в сфере культуры и информации
004
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
005
Прикладные научные исследования
100
В области культуры
006
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и информации
016
Строительство, реконструкция объектов культуры
020
Пропаганда борьбы с наркоманией и наркобизнесом
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты ҚазаҚстан» на 2011-2015 годы

106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
015
Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
696
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
001
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясат жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
007
Спорттың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстары
008
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің күрделі шығыстары
009
Спорт саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
001
Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа государственной политики в сфере физической культуры и спорта
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
007
Капитальные расходы подведомственных организаций спорта
008
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
009
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области спорта
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
043
«Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу
044
Ядролық сынақтардың мониторингі
047
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
049
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
053
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
043
Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Республиканское государственное специализированное предприятие «Карагандаликвидшахт»
044
Мониторинг ядерных испытаний
047
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
048
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
049
Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»
053
Обеспечение повышения энергоэффективности
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы

100
Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын сынақтан өткізу жөніндегі қызметтер
101
Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
102
Азық-түліктік қауіпсіздікті және жұмылдырылушылық қажеттікті қамтамасыз ету
103
Өсiмдiк шаруашылығындағы сақтандыруды қолдау
106
Топырақтың агрохимиялық құрамын айқындау жөніндегі ғылыми-әдістемелік қызметтер
107
Ауыл шаруашылығы өндірісін агрометеорологиялық және ғарыштық мониторингілеу
215
Фитосанитариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100
Өсімдіктерді қорғау және өсімдіктер карантині
225
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
227
Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
011
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
041
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу

100
Услуги по сортоиспытанию  сельскохозяйственных культур
101
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
102
Обеспечение продовольственной безопасности и мобилизационных нужд
103
Поддержка страхования в растениеводстве
106
Научно-методические услуги по определению агрохимического состава почв
107
Агрометеорологический и космический мониторинг сельскохозяйственного производства
215
Обеспечение фитосанитарной безопасности
100
Защита и карантин растений
225
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
227
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
011
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
041
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным  товаропроизводителям
255
Управление сельского хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
002
Поддержка семеноводства
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них

024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
025
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
281
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
013
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
016
«Жасыл белдеуді» салуға
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
042
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
045
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру

258
Управление экономики и бюджетного планирования области
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
020
Развитие объектов сельского хозяйства
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
033
Развитие объектов сельского хозяйства
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
020
Развитие объектов сельского хозяйства
299
Управление экономики и финансов области
013
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
016
Создание «зеленого пояса»
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
014
Организация санитарного убоя больных животных
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
042
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
045
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте

067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
006
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
004
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
009
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

067
Государственная поддержка племенного животноводства
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жағдайын бағалау және мониторинг жасау
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
052
Облыстық бюджеттерге ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
033
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
034
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
005
Ішкі көздер есебінен
035
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
037
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
038
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
101
Су берумен байланысы жоқ трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайына мониторинг жасау
102
Табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу
103
Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
009
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
009
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу

212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
052
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг  по  подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
033
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
005
За счет внутренних источников
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
018
За счет гранта
037
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
038
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
101
Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды и мониторинг за их техническим состоянием
102
Проведение природоохранных попусков
103
Охрана и рациональное использование водных ресурсов
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
255
Управление сельского хозяйства области
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан

018
Грант есебінен
031
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау және дамытуды қамтамасыз ету
100
Табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
101
Орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
102
Жануарлар әлемі ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
006
Жануарлар дүниесін қорғау
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
271
Облыстың құрылыс басқармасы
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
035
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
035
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
291
Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
009
Жануарлар дүниесін қорғау
4
Балық шаруашылығы
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5
Қоршаған ортаны қорғау
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер
100
Қоршаған ортаны сақтау, қалпына келтіру және сапасын жақсарту, Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Халықаралық келісімдерді, конвенцияларды және хаттамаларды іске асыру шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі қызметтер
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу, консалтинг қызметтерін көрсету және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн нормативтік әдістемелік қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Сапалық және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
003
Қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
008
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

018
За счет гранта
031
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
100
Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда
101
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов
102
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования ресурсов животного мира
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
006
Охрана животного мира
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
271
Управление строительства области
021
Развитие объектов лесного хозяйства
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
035
Развитие объектов лесного хозяйства
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
035
Развитие объектов лесного хозяйства
291
Управление охраны окружающей среды области
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
009
Охрана животного мира
4
Рыбное хозяйство
255
Управление сельского хозяйства области
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
375
Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы
005
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5
Охрана окружающей среды
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
001
Услуги по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию
101
Услуги по реализации мероприятий в рамках реализации международных соглашений, конвенций и протоколов
103
Проведение социологических, аналитических исследований, оказание консалтинговых услуг и нормативно-методическое обеспечение Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды и природопользования
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
008
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды

010
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің күрделі шығыстары
012
«Тарихи» ластануларды жою
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
018
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
019
Қазақстан Республикасының «жасыл дамуды» ілгерілету және Астаналық бастаманы іске асыру үшін өңіраралық ынтымақтастықты күшейтуге жәрдемдесуі
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
020
Қазақстанда құрамында орнықты органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
020
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
020
018
Грант есебінен
021
Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
022
Табиғи ортаны техногендік ластанудан тазарту
039
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту
042
Табиғи және техногенді ластануларды жою
043
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
044
Табиғат ресурстарын жоспарлау, мониторинг, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
011
ІІ, ІІІ, ІV санат объектілеріне мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу

010
Капитальные расходы Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
012
Ликвидация «исторических» загрязнений
014
Модернизация гидрометеорологической службы
018
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
019
Содействие Республике Казахстан в усилении межрегионального сотрудничества для продвижения «Зеленого роста» и реализации Астанинской Инициативы
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
020
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
021
Увеличение уставного капитала АО «Казаэросервис» для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций
022
Очистка природной среды от техногенного загрязнения
039
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
042
Ликвидация природных и техногенных загрязнений
043
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
044
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей  среды на местном уровне
008
Мероприятия по охране окружающей среды
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
011
Проведение государственной экологической экспертизы объектов II, III, IV категорий

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
007
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
008
Аудандар, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердің, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
009
Елдi мекендердi жер - шаруашылық орналастыру
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандар, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердің, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
001
Ауыл шаруашылығы саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
100
Ауыл шаруашылығы саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
101
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіп кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету
103
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ақпараттық-аналитикалық, социологиялық, нормативтік әдістемелік қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
077
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
007
Организация работ по зонированию земель
008
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства
100
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства
101
Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
103
Информационно-аналитическое, социологическое, нормативно-методическое обеспечение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
077
Погашение налоговой и иной задолженности
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
200
Бірыңғай ақпараттық кеңістіктегі электронды ақпараттық ресурсты, жүйені және ақпараттық-коммуникациялық желіні дамыту
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
216
Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету
216
100
Жануарлар ауруларының диагностикасы
101
Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жіті және созылмалы жұқпалы ауруларының ошақтарын жою
102
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика
103
Тағам қауіпсіздігін қамтамасыз ету
220
Ветеринария саласында объектілер салу
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
022
Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
200
Развитие электронного информационного ресурса, системы и информационно-коммуникационной сети в едином информационном пространстве
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
216
Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности
100
Диагностика заболеваний животных
101
Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц
102
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика в ветеринарии
103
Обеспечение пищевой безопасности
220
Строительство  объектов в сфере ветеринарии
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
255
Управление сельского хозяйства области
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
022
Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы басқа да қызметтер
233
233
233
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
008
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
011
Өнімділік-2020 бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
271
271
271
271
Облыстың құрылыс басқармасы
040
040
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
281
281
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
037
037
037
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
371
371
371
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
040
040
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
373
373
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
040
040
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9
Прочие услуги в сфере промышленности, архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
008
Обеспечение хранения информации
011
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
271
Управление строительства области
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
280
Управление индустриально-инновационного развития области
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
037
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
010
Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
011
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күрделі шығыстары
015
Астана қаласының бюджетіне Жаңа көлік жүйесі жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
023
Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және реконструкциялау
030
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
035
«Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
041
Көлік және коммуникация саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
055
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
069
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
006
Ақпараттық жүйелер құру
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер

103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
010
Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций
011
Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций  Республики Казахстан
015
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая транспортная система
023
Строительство и реконструкция сети постов транспортного контроля
030
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
035
Увеличение уставного капитала АО «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
041
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области транспорта и коммуникаций
055
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
069
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
006
Создание информационных систем
011
Капитальные расходы государственного органа
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
001
001
001
Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер
100
Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
004
«Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдауына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
005
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
006
Үкіметаралық келісім аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттерді өтеу бойынша қызметтерді төлеу
009
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
015
Ресей Федерациясы жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
019
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің күрделі шығыстары

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
001
Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Прикладные научные исследования в области космической деятельности
004
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерации
005
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
006
Оплата услуг банкам-агентам  по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
009
Обеспечение управления космическими аппаратами
015
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
019
Капитальные расходы Национального космического агентства Республики Казахстан

278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ несиелеу
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
364
364
364
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатын іске асыруға «Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-на кредит беру
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
454
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
469
469
469
469
469
469
469
469
469
469
469
469
469
469
475
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

278
Управление предпринимательства и торговли области
008
Поддержка предпринимательской деятельности
280
Управление индустриально-инновационного развития области
007
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
009
Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
289
Управление предпринимательства и туризма области
007
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
008
Поддержка предпринимательской деятельности
009
Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
003
Поддержка предпринимательской деятельности
010
Кредитование АО «Фонд развития малого предпринимательства» на реализацию государственной инвестиционной политики
013
Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
006
Поддержка предпринимательской деятельности
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
002
Создание информационных систем
003
Поддержка предпринимательской деятельности
004
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа

102
Өңірлік даму салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдардың ақпараттық-техникалық қамтамасындандыру
002
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің күрделі шығыстары
003
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
006
Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
010
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңа өзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
015
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
016
Облыстық бюджеттерге моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
017
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
018
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
036
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
042
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
043
«Қазақстандық ипотекалық компания» ИҰ» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
046
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалдық кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
050
Әлеуметтік секторда және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер

102
Проведение исследований, оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере регионального развития
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
002
Капитальные расходы Министерства регионального развития Республики Казахстан
003
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
004
Оплата услуг оператора и финансового агента оказываемых в рамках программы  «Дорожная карта бизнеса – 2020»
006
Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах
010
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы  на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
016
Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в моногородах
017
Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
018
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
027
Прикладные научные исследования в области жилищно-коммунального хозяйства
036
Увеличение уставного капитала АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
042
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
043
Увеличение уставного капитала АО «Ипотечная организация Казахстанская ипотечная компания»
046
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
050
Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму государственно-частного партнерства

100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
217
217
217
217
217
217
217
217
217
217
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
005
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қаражатты аударуды ұйымдастыру
010
010
010
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
011
Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау
012
Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резерві
038
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялау
044
Жай вексельдерді өтеу
045
Қазақстан Республикасының «ЕврАзЭҚ Дағдарысқа қарсы қорына» бастапқы жарнасын төлеу
046
«Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасын (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларының сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі
222
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
002
Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
007
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Еуразиялық бәсеке қабілеттілігі бағдарламасының Орталық Азия бастамасына Қазақстанның қатысуы

100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
217
Министерство финансов Республики Казахстан
005
Организация перевода средств в Национальный фонд Республики Казахстан
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
011
Выполнение обязательств по государственным гарантиям
012
Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие дефицита наличности по бюджетам
038
Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
044
Погашение простых векселей
045
Оплата первоначального взноса Республики Казахстан в «Антикризисный фонд ЕврАзЭС»
046
Мониторинг реализации планов оздоровлений участников «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
002
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
007
Участие Казахстана в Центрально-Азиатской инициативе Евразийской программы конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития

014
Шартты түрде қаржыландырылатын шығыстар
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
019
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ кредит беру
021
Расходы на новые инициативы
025
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
001
001
001
001
Стандартизациялау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешені мен туристік индустриясын үйлестіру жөніндегі қызметтер
100
Стандартизациялау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешені мен туристік индустрия саласындағы уәкілетті органның қызметін қамптамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
012
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
020
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
026
Инновациялық гранттар беру
027
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймақтың инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күрделі шығыстары
057
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне «Сарыарқа» ӘКК» ҰК» АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
058
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
068
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы
070
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі
074
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

014
Условно финансируемые расходы
018
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
019
Кредитование АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
021
Расходы на новые инициативы
025
Целевой вклад в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
012
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
017
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
018
Услуги по сопровождению Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан в рамках направления «Инвестор - 2020»
026
Предоставление инновационных грантов
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
031
Капитальные расходы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
057
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Карагандинской области на увеличение уставного капитала АО «НК «СПК» «Сарыарка»
058
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
068
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана
070
Мониторинг казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг
074
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106
Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
237
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
025
Қазақстан Республикасының аумағын климаттық ерекшеліктер бойынша аудандастыру
251
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
253
253
253
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
049
049
049
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
254
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
255
255
255
255
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
042
042
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
256
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
257
257
257
257
257
257
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
012
012
012
012
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100
Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві

104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
025
Районирование территории Казахстана по климатическим характеристикам
251
Управление земельных отношений области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
253
Управление здравоохранения области
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
255
Управление сельского хозяйства области
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
256
Управление координации занятости и социальных программ области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
012
Резерв местного исполнительного органа области
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101
Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов

013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038
038
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

015
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
351
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
352
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
353
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
355
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
356
356
356
356
356
356
356
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
013
013
013
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
100
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві
020
Алматы қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау жүйесін енгізу үшін кредит беру
021
Алматы қаласында «Медеу» БТСК» КМК «Медеу» биік таулы спорт кешенін энергия үнемдеу технологиясы жүйесін енгізу үшін кредит беру
357
357
357
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

015
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
064
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города республиканского значения, столицы
101
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на исполнение обязательств по решениям судов
020
Кредитование для внедрения системы раздельного сбора твердо-бытовых отходов в городе Алматы
021
Кредитование КГП «ВСК «Медеу» для внедрения системы энергосберегающих технологий на высокогорном спортивном комплексе «Медеу» в городе Алматы
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов

107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
451
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
452
452
452
452
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
012
012
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
453
453
453
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу

107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы