"А" корпусының кадр резервіне кандидаттың қызметтік тізімінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 06-7/184 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 26 желтоқсанда № 9030 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 29 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері министрінің 11.02.2016 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 наурыздағы
№ 524 Жарлығымен бекітілген «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу және «А» корпусының бос және уақытша бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға конкурс өткізу қағидасының 11-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған «А» корпусының кадр резервіне кандидаттың қызметтік тізімінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету бөлімі (Хайдаров А.Ш.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының заңнамасында бекітілген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді және кейіннен оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                      А. Байменов
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк қызмет iстерi
агенттiгi Төрағасының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 06-7/184 бұйрығына
қосымша
нысан
«А» КОРПУСЫНЫҢ КАДР РЕЗЕРВІНЕ
КАНДИДАТТЫҢ ҚЫЗМЕТТIК ТIЗIМІ
ПОСЛУЖНОЙ СПИСОК
КАНДИДАТА В КАДРОВЫЙ РЕЗЕРВ КОРПУСА «А»
__________________________________________
т.а.ә./ ф.и.о.
ФОТО
(түрлі түсті/
цветное,

Об утверждении формы послужного списка кандидата в кадровый резерв корпуса "А"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 декабря 2013 года № 06-7/184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2013 года № 9030. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 11 февраля 2016 года № 29
Сноска. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы РК от 11.02.2016 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 11 Правил отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А» и проведения конкурса на занятие вакантной и временно вакантной административной государственной должности корпуса «А», утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 22 марта 2013 года № 524, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму послужного списка кандидата в кадровый резерв корпуса «А».
2. Отделу правового обеспечения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (Хайдаров А.Ш.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               А. Байменов
Приложение
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 18 декабря 2013 года № 06-7/184
форма
«А» КОРПУСЫНЫҢ КАДР РЕЗЕРВІНЕ
КАНДИДАТТЫҢ ҚЫЗМЕТТIК ТIЗIМІ
ПОСЛУЖНОЙ СПИСОК
КАНДИДАТА В КАДРОВЫЙ РЕЗЕРВ КОРПУСА «А»
_____________________________________________
т.а.ә./ ф.и.о.
ФОТО
(түрлі түсті/ цветное,