Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "2006 жылғы үлгідегі және 2011 жылғы үлгідегі номиналы 5000 теңгелік банкноттардың қатар айналыста болу кезеңін белгілеу туралы" 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 284 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 30 желтоқсанда № 9042 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 28 қарашадағы № 210 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.11.2015 № 210 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы
30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "2006 жылғы үлгідегі және 2011 жылғы үлгідегі номиналы 5000 теңгелік банкноттардың қатар айналыста болу кезеңін белгілеу туралы" 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7382 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 37-38 (27110) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2006 жылғы үлгідегі (бұдан әрі – ескі үлгідегі ақша белгісі) және 2011 жылғы үлгідегі (бұдан әрі – жаңа үлгідегі ақша белгісі) номиналы 5000 теңгелік банкноттардың қатар айналыста болу кезеңі – 2011 жылғы 30 желтоқсаннан бастап 2015 жылғы 31 желтоқсан аралығы болып белгіленсін.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қ. Келімбетов

О внесении изменения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 213 "Об установлении периода параллельного обращения банкнот номиналом 5 000 тенге образца 2006 года и образца 2011 года"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 284. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2013 года № 9042. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2015 года № 210.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.11.2015 № 210 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан" и в целях совершенствования нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 213 "Об установлении периода параллельного обращения банкнот номиналом 5 000 тенге образца 2006 года и образца 2011 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7382, опубликованное 26 января 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 29 (26848)) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить период параллельного обращения банкнот номиналом 5 000 тенге образца 2006 года (далее – денежный знак старого образца) и образца 2011 года (далее – денежный знак нового образца) с 30 декабря 2011 года по 31 декабря 2015 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель
Национального Банка
К. Келимбетов