"Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 147/18-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 784 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 240/34-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.05.2014 жылғы № 240/34-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2013 жылдың 10 қаңтарында № 761 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 6 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «239 004 458» деген сандар «278 409 110» деген сандармен ауыстырылсын;
«100 255 978» деген сандар «107 480 038» деген сандармен ауыстырылсын;
«329 935» деген сандар «635 412» деген сандармен ауыстырылсын;
«12 226 797» деген сандар «13 250 397» деген сандармен ауыстырылсын;
«126 191 748» деген сандар «157 043 263» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «239 356 725,5» деген сандар «285 569 166,5» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «1 253 677» деген сандар «2 751 371» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алудағы «1 253 677» деген сандар «2 751 371» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «(-753 976,5)» деген сандар «(-9 059 459,5)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «753 976,5» деген сандар «9 059 459,5» деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы «(-16 966 648)» деген сандар «(-8 661 165)» деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімге 1,4,6,9,12-қосымшалар осы шешімге 1,2,3,4,  5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             В. Досаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) басшысы             Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 27 мауысымдағы
№ 147/18-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11 - V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11-V "О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Астаны от 27 июня 2013 года № 147/18-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 июля 2013 года № 784. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 240/34-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2014 № 240/34-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11- V «О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 761, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 15 января 2013 года № 5, «Вечерняя Астана» от 15 января 2013 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «239 004 458» заменить цифрами «278 409 110»;
цифры «100 255 978» заменить цифрами «107 480 038»;
цифры «329 935» заменить цифрами «635 412»;
цифры «12 226 797» заменить цифрами «13 250 397»;
цифры «126 191 748» заменить цифрами «157 043 263»;
в подпункте 2) цифры «239 356 725,5» заменить цифрами «285 569 166,5»;
в подпункте 4) цифры «1 253 677» заменить цифрами «2 751 371», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «1 253 677» заменить цифрами «2 751 371»;
в подпункте 5) цифры «(-753 976,5)» заменить цифрами «(-9 059 459,5)»;
в подпункте 6) цифры «753 976,5» заменить цифрами «9 059 459,5»;
в подпункте 8) цифры «(-16 966 648)» заменить цифрами «(-8 661 165)»;
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    В. Досаев
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 27 июня 2013 года № 147/18-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Бюджет города Астаны на 2013 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

522 931,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
170 142,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
279 111,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
73 678,0
4
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 318 893,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 318 893,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 651 770,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 268,0
003
Жалпы білім беру
12 352 336,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
165 645,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
198 143,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 667,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
481 038,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 096 547,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
37 305,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 290,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 752,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
49 227,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
20 467,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
100 630,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 753 750,0
026
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 750,0
029
Әдістемелік жұмыс
53 270,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 120 685,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
5 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 438 306,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 438 306,0
374
Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы
1 135 952,0
075
Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің және оқу объектілерін құрылыстарына жер учаскелерін алу

522 931,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
170 142,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
279 111,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
73 678,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 318 893,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 318 893,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 651 770,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
166 268,0
003
Общеобразовательное обучение
12 352 336,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
165 645,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
198 143,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
6 667,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
481 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 096 547,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
37 305,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 290,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 752,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
49 227,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
20 467,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
100 630,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 753 750,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 750,0
029
Методическая работа
53 270,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 120 685,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
5 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 438 306,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 438 306,0
374
Управление жилья города Астаны
1 135 952,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета имени Гумилева для филиала МГУ имени Ломоносова, Назарбаев Интеллектуальных школ и объектов образования

1 135 952,0
05
Денсаулық сақтау
35 277 751,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
24 218 936,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 246,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
663 211,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
244 703,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168 035,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ - індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
249 152,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 544 667,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
7 414 348,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 130 619,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
152 742,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 360 984,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 906,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 096,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
51 541,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 737,0
020
Диабетпен аурыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
194 747,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
116 305,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
463 580,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
388 883,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық- биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
980 808,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
1 132 025,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 120,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
57 098,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары

1 135 952,0
05
Здравоохранение
35 277 751,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
24 218 936,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 246,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
663 211,0
006
Услуги по охране материнства и детства
244 703,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
168 035,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
249 152,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 544 667,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях
7 414 348,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 130 619,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
152 742,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 360 984,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 906,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 096,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
51 541,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
250 737,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
194 747,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
116 305,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
463 580,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
388 883,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
980 808,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 132 025,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
63 120,0
030
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения
57 098,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1 823 302,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
449 108,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 180 686,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 058 815,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
11 058 815,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 088 355,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
199 548,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
199 548,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 047 155,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 035,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
439 123,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
487 363,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 597,0
007
Тұрғын үй көмегі
93 819,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 766 551,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
238 847,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43 125,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 425,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
241 482,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
116 718,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
66 040,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
403 038,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
141 615,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 823 302,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
449 108,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 180 686,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 058 815,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
11 058 815,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 088 355,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
199 548,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
199 548,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 047 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
174 035,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
439 123,0
003
Программа занятости
487 363,0
006
Государственная адресная социальная помощь
30 597,0
007
Оказание жилищной помощи
93 819,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 766 551,0
009
Социальная поддержка инвалидов
238 847,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
43 125,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 425,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
241 482,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
116 718,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
66 040,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
403 038,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей - инвалидов, в реабилитационных центрах
141 615,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

12 460,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 008,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
6 023,0
024
Есіл өзенінің учаскесінде биологиялық мелиорациялау
10 000,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
54 427,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
14 670,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 343 879,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 185 621,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 676,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 104 228,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 717,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
158 258,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156 118,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 140,0
12
Көлiк және коммуникация
30 077 530,6
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
30 077 530,6
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 942,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
26 055 369,6
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 586 725,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
353 889,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 605,0
13
Басқалар
7 304 894,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
847 283,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
847 283,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
712 736,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
712 736,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 795 795,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 854,0
002
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

12 460,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 008,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
6 023,0
024
Биологическая мелиорация на участке реки Есиль
10 000,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
54 427,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
14 670,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 343 879,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 185 621,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
79 676,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 104 228,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 717,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
158 258,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
156 118,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 140,0
12
Транспорт и коммуникации
30 077 530,6
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
30 077 530,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области транспорта и коммуникаций на местном уровне
79 942,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
26 055 369,6
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 586 725,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
353 889,0
010
Капитальные расходы государственного органа
1 605,0
13
Прочие
7 304 894,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
847 283,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
847 283,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
712 736,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
712 736,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 795 795,
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
91 854,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»

121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
044
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
04
Бiлiм беру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
017
Қаланы көркейтуді дамыту
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
013
Қала көркейтуіның дамыту
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін дамыту
015
Спорт және туризм объектілерін дамыту
022
"Опера және балет театры" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
002
Создание информационных систем
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
061
Развитие объектов государственных органов
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
004
Развитие объектов органов внутренних дел
044
Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
04
Образование
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
012
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта и туризма
022
Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы