"Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 183/24-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 788 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 240/34-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.05.2014 жылғы № 240/34-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2013 жылдың 10 қаңтарында № 761 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 6 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «278 409 110» деген сандар «291 552 409» деген сандармен ауыстырылсын;
«107 480 038» деген сандар «115 420 448» деген сандармен ауыстырылсын;
«635 412» деген сандар «5 838 301» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «285 569 166,5» деген сандар «297 501 550,5» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «2 751 371» деген сандар «3 962 286» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алудағы «2 751 371» деген сандар «3 962 286» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «847 283» деген сандар «997 283» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 146912-қосымшалар осы шешімге 1234,5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) басшысы             Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 183/24-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11-V "О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Астаны от 26 сентября 2013 года № 183/24-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 октября 2013 года № 788. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 240/34-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2014 № 240/34-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11- V «О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 761, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 15 января 2013 года № 5, «Вечерняя Астана» от 15 января 2013 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «278 409 110» заменить цифрами «291 552 409»;
цифры «107 480 038» заменить цифрами «115 420 448»;
цифры «635 412» заменить цифрами «5 838 301»;
в подпункте 2) цифры «285 569 166,5» заменить цифрами «297 501 550,5»;
в подпункте 4) цифры «2 751 371» заменить цифрами «3 962 286», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «2 751 371» заменить цифрами «3 962 286»;
в пункте 6 цифры «847 283» заменить цифрами «997 283».
Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Хамхоев
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования
города Астаны» (УЭиБП)                     Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 26 сентября 2013 года № 183/24-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11- V
Бюджет города Астаны на 2013 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

427 458,0
044
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
771 492,0
04
Бiлiм беру
39 014 836,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 097 123,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 506 285,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
3 590 838,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
14 313,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
14 313,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
522 931,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
170 142,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
279 111,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
73 678,0
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 318 893,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 318 893,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 875 747,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 368,0
003
Жалпы білім беру
12 408 559,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
165 645,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
200 343,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 667,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
507 038,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 215 759,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
42 305,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 990,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 252,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
49 227,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
20 467,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

427 458,0
044
Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
771 492,0
04
Образование
39 014 836,0
4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 097 123,0
4
123
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 506 285,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 590 838,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
14 313,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
14 313,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
522 931,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
170 142,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
279 111,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
73 678,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 318 893,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 318 893,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 875 747,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 368,0
003
Общеобразовательное обучение
12 408 559,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
165 645,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
200 343,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
6 667,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
507 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 215 759,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
42 305,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 990,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 252,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
49 227,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
20 467,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

100 630,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 730 852,0
026
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 750,0
029
Әдістемелік жұмыс
53 270,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 158 625,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
5 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 022 821,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 022 821,0
374
Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы
1 135 952,0
075
Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің және оқу объектілерін құрылыстарына жер учаскелерін алу
1 135 952,0
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
27 056,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 584,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 472,0
05
Денсаулық сақтау
35 560 337,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
24 283 636,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 920,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
783 775,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
243 403,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
171 235,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
256 516,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 609 367,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 010 615,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 156 102,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
163 404,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 360 984,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 906,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 096,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

100 630,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 730 852,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 750,0
029
Методическая работа
53 270,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
1 158 625,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
5 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 022 821,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 022 821,0
374
Управление жилья города Астаны
1 135 952,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета имени Гумилева для филиала МГУ имени Ломоносова, Назарбаев Интеллектуальных школ и объектов образования
1 135 952,0
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
27 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
20 584,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 472,0
05
Здравоохранение
35 560 337,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
24 283 636,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 920,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
783 775,0
006
Услуги по охране материнства и детства
243 403,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
171 235,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
256 516,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 609 367,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях
8 010 615,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 156 102,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
163 404,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 360 984,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 906,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 096,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

51 541,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 737,0
020
Диабетпен аурыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
194 747,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
116 305,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
463 580,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
388 883,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық- биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
980 808,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
285 028,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
59 755,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
62 419,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 891 429,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
449 108,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 180 686,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 276 701,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
11 276 701,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 289 696,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200 671,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
200 671,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 176 265,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
179 535,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
434 894,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
487 363,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 597,0
007
Тұрғын үй көмегі
93 819,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 917 812,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
253 982,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43 125,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

51 541,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
250 737,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
194 747,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
116 305,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
463 580,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
388 883,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
980 808,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
285 028,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
59 755,0
030
Капитальные расходы государственного органа
62 419,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 891 429,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
449 108,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 180 686,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 276 701,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
11 276 701,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 289 696,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200 671,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
200 671,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 176 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
179 535,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
434 894,0
003
Программа занятости
487 363,0
006
Государственная адресная социальная помощь
30 597,0
007
Оказание жилищной помощи
93 819,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 917 812,0
009
Социальная поддержка инвалидов
253 982,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
43 125,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы

386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие индустриально- инновационной инфраструктуры в рамках направления "Инвестор -2020"
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы