"Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 191/27-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 795 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 240/34-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.05.2014 жылғы № 240/34-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2013 жылдың 10 қаңтарында № 761 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 6 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «291 552 409» деген сандар «305 685 415» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 838 301» деген сандар «7 378 816» деген сандармен ауыстырылсын;
«157 043 263» деген сандар «169 635 754» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «297 501 550,5» деген сандар «312 777 775,5» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «3 962 286,0» деген сандар «3 932 024,0» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алудағы «3 962 286,0» деген сандар «3 932 024,0» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-9 059 459,5» деген сандар «-10 172 416,5» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «9 059 459,5» деген сандар «10 172 416,5» деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы «4 350 000,0» деген сандар «5 462 957,0» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта «997 283» деген сандар «847 283» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 146912-қосымшалар осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы                   С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                             С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) басшысы             Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы
№ 191/27-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11 - V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11-V "О бюджете города Астаны на 2013-2015 года"
Решение маслихата города Астаны от 29 ноября 2013 года № 191/27-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 декабря 2013 года № 795. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 240/34-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2014 № 240/34-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11- V «О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 761, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 15 января 2013 года № 5, «Вечерняя Астана» от 15 января 2013 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «291 552 409» заменить цифрами «305 685 415»;
цифры «5 838 301» заменить цифрами «7 378 816»;
цифры «157 043 263» заменить цифрами «169 635 754»;
в подпункте 2) цифры «297 501 550,5» заменить цифрами «312 777 775,5»;
в подпункте 4) цифры «3 962 286,0» заменить цифрами «3 932 024,0», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «3 962 286,0» заменить цифрами «3 932 024,0»;
в подпункте 5) цифры «-9 059 459,5» заменить цифрами «-10 172 416,5»;
в подпункте 6) цифры «9 059 459,5» заменить цифрами «10 172 416,5»;
в подпункте 7) цифры «4 350 000,0» заменить цифрами «5 462 957,0»;
в пункте 6 цифры «997 283» заменить цифрами «847 283».
Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Хамхоев
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования
города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны
от 29 ноября 2013 года № 191/27-V
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Бюджет города Астаны на 2013 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 499 026,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
3 587 526,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
16 997,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
16 997,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
515 656,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
170 142,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
279 111,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
66 403,0
4
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 328 518,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 328 518,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 914 394,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 368,0
003
Жалпы білім беру
12 470 494,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
165 482,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
199 719,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 925,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
507 038,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 234 759,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
44 670,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 990,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
39 407,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
49 227,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17 223,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
100 630,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 695 246,0
026
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 499 026,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 587 526,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
16 997,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
16 997,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
515 656,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
170 142,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
279 111,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
66 403,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 328 518,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 328 518,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 914 394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 368,0
003
Общеобразовательное обучение
12 470 494,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
165 482,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
199 719,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
5 925,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
507 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 234 759,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
44 670,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 990,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
39 407,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
49 227,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
17 223,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
100 630,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 695 246,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

1 750,0
029
Әдістемелік жұмыс
51 270,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 157 731,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
4 465,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 017 116,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 017 116,0
374
Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы
738 363,0
075
Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің және оқу объектілерін құрылыстарына жер учаскелерін алу
738 363,0
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
19 739,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 997,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 742,0
05
Денсаулық сақтау
36 257 404,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
24 984 038,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 920,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
783 775,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
238 487,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
169 935,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
256 516,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 609 367,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 017 738,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 156 102,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
163 404,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 368 977,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 906,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 096,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
51 392,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 737,0
020
Диабетпен аурыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету

1 750,0
029
Методическая работа
51 270,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
1 157 731,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
4 465,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 017 116,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 017 116,0
374
Управление жилья города Астаны
738 363,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета имени Гумилева для филиала МГУ имени Ломоносова, Назарбаев Интеллектуальных школ и объектов образования
738 363,0
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
19 739,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
15 997,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 742,0
05
Здравоохранение
36 257 404,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
24 984 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 920,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
783 775,0
006
Услуги по охране материнства и детства
238 487,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
169 935,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
256 516,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 609 367,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях
8 017 738,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 156 102,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
163 404,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 368 977,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 906,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 096,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
51 392,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
250 737,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

194 747,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
116 305,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
422 770,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
388 883,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық- биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
995 593,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
273 851,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
59 755,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
58 437,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 744 011,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
449 108,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3 061 939,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 273 366,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
11 273 366,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 171 817,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
182 278,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
182 278,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 085 265,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 786,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
434 894,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
516 374,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 597,0
007
Тұрғын үй көмегі
59 019,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 861 572,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
254 489,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 125,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 425,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

194 747,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
116 305,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
422 770,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
388 883,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
995 593,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
273 851,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
59 755,0
030
Капитальные расходы государственного органа
58 437,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 744 011,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
449 108,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 061 939,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 273 366,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
11 273 366,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 171 817,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
182 278,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
182 278,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 085 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182 786,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
434 894,0
003
Программа занятости
516 374,0
006
Государственная адресная социальная помощь
21 597,0
007
Оказание жилищной помощи
59 019,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 861 572,0
009
Социальная поддержка инвалидов
254 489,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 125,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 425,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

005
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
353 889,0
13
Басқалар
25 818 503,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
847 283,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
847 283,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
460 490,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
460 490,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 399 421,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 854,0
002
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
27 000,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 826,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 210,0
007
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
2 390,0
017
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
2 181 627,0
018
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
67 000,0
019
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
21 514,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
94 388,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 507,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 881,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
77 000,0
372
«Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
1 239 622,0
001
Халықаралық деңгейде жаңа астана ретінде Астана қаласын имиджін арттыру мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 100,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 522,0
004
Астана қаласының инновация қызметінің дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
825 000,0
005
«EXPO-2017» Дүниежүзілік көрмесін өткізуге дайындық
340 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
20 000 000,0
045
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы бойынша Астана қаласындағы авариялық тұрғын үйлерді бұзу бойынша пилоттық жобаны жүзеге асыру шеңберінде Астана қаласы әкімдігі уәкілетті ұйымының «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ алдында қабылданған міндеттемелерін өтеу

005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
353 889,0
13
Прочие
25 818 503,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
847 283,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
847 283,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
460 490,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
460 490,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
2 399 421,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
91 854,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
27 000,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
4 826,0
004
Капитальные расходы государственного органа
3 210,0
007
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2 390,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 181 627,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
67 000,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
21 514,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
94 388,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
12 507,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 881,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
77 000,0
372
Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»
1 239 622,0
372
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне
72 100,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 522,0
004
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны
825 000,0
005
Подготовка к проведению Всемирной выставки «EXPO-2017»
340 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
20 000 000,0
045
Погашение принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына", в рамках реализации пилотного проекта по сносу аварийного жилья в городе Астане по программе "Доступное жилье-2020"

039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
017
Қаланы көркейтуді дамыту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
013
Қала көркейтуының дамыту
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін дамыту
015
Спорт және туризм объектілерін дамыту
022
"Опера және балет театры" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
012
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта и туризма
022
Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
386
Управление энергетики города Астаны
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие индустриально- инновационной инфраструктуры в рамках направления "Инвестор -2020"
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц