Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № А-1/23 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 3653 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2007 жылдың 13 қарашасында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған Ақмола облысы әкімдігінің қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Облыс әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Балық шаруашылығы комитетінің
«Есіл облысаралық бассейндік
балық шаруашылығы инспекциясы»
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Н.Қауашев
Ақмола облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 января 2013 года № А-1/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2013 года № 3653. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением акимата Акмолинской области, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
«Ишимская межобластная
бассейновая инспекция
рыбного хозяйства» Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан»            Н.Кауашев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области