2013-2014 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-7/371 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қыркүйекте № 3811 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппараты басшысының 2014 жылғы 28 тамыздағы № 15-14/13053 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппараты басшысының 28.08.2014 № 15-14/13053 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағындағы 8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2013-2014 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 29 августа 2013 года № А-7/371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2013 года № 3811. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Акмолинской области от 28 августа 2014 года № 15-14/13053)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Акмолинской области от 28.08.2014 № 15-14/13053).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды дайындау үшін 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды дайындау үшін 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2013-2014 учебный год за счет республиканского бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на 2013-2014 учебный год за счет местного бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.

4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Айтмұхаметов
Ақмола облысы әкімдігінің
2013 жылғы 29 тамыздағы № А-7/371
қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды дайындау үшін 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Коды
Мамандықтың атауы
Коды
1
Ақмола облысы білім басқармасының «Көкшетау қаласы, № 1 сервистік-техникалық колледжі» КММ

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Айтмухаметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 29 августа 2013 года
№ А-7/371
Государственный образовательный заказ на 2013-2014 учебный год за счет республиканского бюджета на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием
Наименование учебного заведения
Код
Наименование специальности
Код
1
КГУ «Сервисно-технический колледж № 1, город Кокшетау» управления образования Акмолинской области

661
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме;
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.

661
Расшифровка аббревиатур:
КГУ – коммунальное государственное учреждение;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие.