Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 мамырдағы № С-17/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3732 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 06-02-205 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 11.07.2014 № 06-02/205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы  № С-14/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 300 666,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 160 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 069 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 569,4 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 4 397 027,8 мың теңге.
2) шығындар – 15 316 085,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -142 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 651 мың теңге;
4) бюджеттік дефицит – -872 751,6 мың теңге;
5) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 872 751,6 мың теңге.».
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 196 191 мың теңге сомасында бекітілсін.».
12356 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
17 кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А.Жақсылықов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 12 декабря 2012 года № С-14/5 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 4 мая 2013 года № С-17/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2013 года № 3732. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2014 года № 06-02-205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.07.2014 № 06-02-205).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3560, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 300 666,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 160 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 069 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 695 569,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 397 027,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15 316 085,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 651 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета – -872 751,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 872 751,6 тысяч тенге.».
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 196 191 тысяча тенге.».
приложения 12356 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 17 внеочередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              А.Жаксылыков
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

18538,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4718,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12279,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12279,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20808,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15509,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды жүзеге асыру
5286,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7620,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7617,0
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
3,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33622,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15266,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8491,0
007
Қаңғыған иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6775,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18356,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18356,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
91459,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
27428,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27374,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
54,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
64031,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15865,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
48166,0
12
Көлiк және коммуникация
67290,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8230,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық), округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8230,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

18538,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4718,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12279,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12279,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20808,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15509,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5286,0
006
Капитальные расходы государственного органа
13,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7620,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7617,0
004
Капитальные расходы государственных органов
3,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33622,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8491,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6775,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18356,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18356,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
91459,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
27428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
27374,0
017
Капитальные расходы государственного органа
54,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
64031,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
15865,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
48166,0
12
Транспорт и коммуникации
67290,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8230,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8230,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)