Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/83 "Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 1 қарашадағы № А-11/2062 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада № 3893 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 24.02.2016 № А-2/344 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/83 "Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-97 болып тіркелген, 2009 жылдың 5 ақпанында "Степной маяк" газетінде және 2009 жылдың 5 ақпанында "Көкшетау" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б. Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Жұмағұлов

О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 21 января 2009 года № А-1/83 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 1 ноября 2013 года № А-11/2062. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2013 года № 3893. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24.02.2016 № А-2/344 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау от 21 января 2009 года № А-1/83 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-97, опубликовано 5 февраля 2009 года в газете "Степной маяк" и 5 февраля 2009 года в газете "Кокшетау"), следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Ж.Жумагулов