Степногорск қаласы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға өтiнiмдердің ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзiмдерiн анықтау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № А-4/164 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 3713 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 2013 жылғы 13 наурыздағы № 177 қорытындысы негiзiнде Степногорск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Степногорск қаласы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға өтiнiмдердің ұсыну мерзiмдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзiмдерi анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкiмiнiң орынбасары Ә.Қ.Күмпекеевке жүктелсiн.
3. Қала әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 18 сәуірдегі
№ А-4/164 қаулысына
қосымша
Степногорск қаласы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға өтiнiмдердің ұсыну мерзiмдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбiр түрi бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзiмдерi
№ р/р
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлерi
Оңтайлы себу мерзiмдерi
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдер тапсыру мерзімі
1
орташа кеш жаздық бидай
15-нен 23 мамырға дейiн
24 мамырға дейiн
2
орташа піскен жаздық бидай
18-нен 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
3
орташа ертерек жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2013 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № А-4/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2013 года № 3713. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева" от 13 марта 2013 года № 177,  акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Кумпекеева А.К.
3. Настоящее постановление акимата города вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Приложение
к постановлению
акимата города Степногорска
от 18 апреля 2013 года
№ А-4/164
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2013 год
№ п/п
Вид субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1
яровая пшеница среднепоздняя
с 15 по 23 мая
до 24 мая
2
яровая пшеница среднеспелая
с 18 по 26 мая
до 27 мая
3
яровая пшеница среднеранняя

21-нен 30 мамырға дейiн
31 мамырға дейiн
4
жаздық арпа
29 мамырдан 4 маусымға дейiн
5 маусымға дейiн
5
сұлы
27-нен 30 мамырға дейiн
31 мамырға дейiн
6
картоп
10-нан 25 мамырға дейiн
27 мамырға дейiн
7
көкөніс-бақша дақылдары ашық топырақта
12 мамырдан 14 маусымға дейiн
17 маусымға дейiн
8
бір жылдық шөптер
17-нен 25 мамырға дейін
27 мамырға дейін
9
көп жылдық шөптер (ерте көктемгі егістік)
30 сәуірге дейін
2 мамырға дейiн
10
көп жылдық шөптер (көктемгі егістік)
1-нен 12 мамырға дейін
13 мамырға дейiн

с 21 по 30 мая
до 31 мая
4
яровой ячмень
с 29 мая по 4 июня
до 5 июня
5
овес
с 27 по 30 мая
до 31 мая
6
картофель
с 10 по 25 мая
до 27 мая
7
овощебахчевые культуры на открытом грунте
с 12 мая по 14 июня
до 17 июня
8
однолетние травы
с 17 по 25 мая
до 27 мая
9
многолетние травы (ранневесенний посев)
до 30 апреля
до 2 мая
10
многолетние травы (весенний посев)
с 1 по 12 мая
до 13 мая