Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 12/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 5С 20/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 3923 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 шілдедегі № 129 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 14.07.2014 № 129 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3573 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 607 086,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 907 772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 007,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 602,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 578 705,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 690 128,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 113,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 13 065,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 952,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65 313,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 65 313,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 160 468,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –160 468,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 982,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 952,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 148 438,1 мың теңге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттер бойынша 1,4 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.»;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С 12/2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2013 года № 5С 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2013 года № 3923. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 14 июля 2014 года № 129)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 14.07.2014 № 129).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С 12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3573, опубликовано от 11 января 2013 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 607 086,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 907 772,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 007,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109 602,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 578 705,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 690 128,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 113,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 13 065,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 952,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 313,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 65 313,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160 468,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 468,1 тысяч тенге:
поступление займов – 12 982,0 тысяч тенге;
погашение займов – 952,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 148 438,1 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 1,4 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімнің 1478 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының
әкімі                                      Нұркенов Ж.Ж.
Атбасар аудандық мәслихатының

приложения 1478 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Атбасарского района                        Нуркенов Ж.Ж.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

3 117,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 043,0
006
Балаларға қосымша білім беру
59 342,2
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
80 468,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 699,5
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 710,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
127 293,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
186 837,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
224 276,7
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
224 276,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
106 865,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 865,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 725,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33 837,0
004
Ауылдық жерлерде денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
337,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 244,0
006
Тұрғын үй көмегі
1 518,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 278,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
719,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12 110,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 389,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 500,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
207,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
500 977,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 441,7
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 441,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
580,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

3 117,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 043,0
006
Дополнительное образование для детей
59 342,2
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
80 468,1
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 699,5
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 710,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
127 293,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186 837,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
224 276,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
224 276,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106 865,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 865,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 725,0
002
Программа занятости
33 837,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
337,6
005
Государственная адресная социальная помощь
2 244,0
006
Оказание жилищной помощи
1 518,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 278,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
719,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 110,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 389,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 500,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
207,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
500 977,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 441,7
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 441,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
580,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

1 482,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
982,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
500,0
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
35 901,3
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
11 363,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 538,3
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
400,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
20 600,0
12
Көлiк және коммуникация
80 884,5
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
1 500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 500,0
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
447,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
447,0
123
Атбасар ауданының Новосельский селолық округі әкімінің аппараты
500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
1 000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
1 000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
173,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
173,0
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
880,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
880,5
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
250,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
250,0
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
1 000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
72 634,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72 634,0
13
Басқалар

1 482,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
982,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500,0
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
35 901,3
008
Освещение улиц населенных пунктов
11 363,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 538,3
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
400,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
20 600,0
12
Транспорт и коммуникации
80 884,5
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
500,0
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
1 500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 500,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
500,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
447,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
447,0
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
500,0
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
1 000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 000,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 000,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
500,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
173,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
173,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
880,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
880,5
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
250,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
250,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 000,0
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
72 634,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
72 634,0
13
Прочие

14 688,0
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
868,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
868,0
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
670,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
670,0
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
786,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
786,0
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
2 500,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 500,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты
1 215,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 215,0
123
Атбасар ауданының Новосельский селолық округі әкімінің аппараты
865,8
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
865,8
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
925,9
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
925,9
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
979,5
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
979,5
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
890,4
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
890,4
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
390,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
390,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
1 202,7
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 202,7
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
746,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
746,0
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
902,7
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
902,7
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
557,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
557,0
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
1 189,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 189,0
Атбасар аудандық мәслихатының

14 688,0
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
868,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
868,0
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
670,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
670,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
786,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
786,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
2 500,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 500,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
1 215,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 215,0
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
865,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
865,8
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
925,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
925,9
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
979,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
979,5
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
890,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
890,4
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
390,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
390,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 202,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 202,7
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
746,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
746,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
902,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
902,7
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
557,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
557,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 189,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 189,0
Приложение 3 к решению
Атбасарского районного маслихата

2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 5С 20/1 шешіміне
3 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С 12/2 шешіміне
7 қосымша
2013 жылға республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Нысаналы даму трансферттері
342 405,0
Атбасар ауданының Шұңқыркөл және Новомариновка ауылдарындағы суқабылдағыш ғимараттарының, сужүргінінің, таратушы тораптар мен таза су резервуарларының құрылысы

от 6 декабря 2013 года
№ 5С 20/1
Приложение 7 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 5С 12/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые трансферты на развитие
342 405,0
Строительство водозаборных сооружений, водовода, разводящих сетей и резервуаров чистой воды в селах Шункырколь и Новомариновка Атбасарского района

315 405,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - кезекшілеріне арналған тұрғын үйдің құрылысына
27 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
253 547,3
Мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларын іске асыруға
2 187,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
14 688,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
44 386,7
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
127 293,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
3 753,0
Үйде оқитын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1 710,4
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
20 699,5
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін көтеруге
32 042,4
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге
5 240,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 547,3
Бюджеттік кредиттер
12 982,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
12 982,0
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 5С 20/1 шешіміне
4 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С 12/2 шешіміне
8 қосымша
2013 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Нысаналы даму трансферттері
423 537,1
Атбасар ауданы Атбасар қаласында 320 орынға балабақшаның құрылысы
222 932,7
Атбасар ауданы Атбасар қаласында жүзу бассейнмен спорттық модульдің құрылысы
119 400,0
Атбасар ауданының Есенкелді ауылындағы сужүргінің, суөткізгіш ғимараттар алаңшасының және таратушы тораптың құрылысы
7 189,0
Атбасар ауданының Шұңқыркөл және Новомариновка ауылдарындағы суқабылдағыш ғимараттарының, сужүргінінің, таратушы тораптар мен таза су резервуарларының құрылысы
18 554,4
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар-Жылусервис" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
40 000,0
Атбасар ауданы Атбасар қаласының Степной кентінде 10 бірпәтерлік тұрғын үйдің құрылысы
15 461,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
228 368,1
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге

315 405,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - на строительство жилья для очередников
27 000,0
Целевые текущие трансферты
253 547,3
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 187,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
14 688,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
44 386,7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
127 293,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
3 753,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 710,4
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 699,5
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
32 042,4
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5 240,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 547,3
Бюджетные кредиты
12 982,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 982,0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 6 декабря 2013 года
№ 5С 20/1
Приложение 8 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 5С 12/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые трансферты на развитие
423 537,1
Строительство детского сада на 320 мест в городе Атбасар Атбасарского района
222 932,7
Строительство спортивного модуля с плавательным бассейном в городе Атбасар Атбасарского района
119 400,0
Строительство водовода, площадки водопроводных сооружений и разводящей сети в селе Есенгельды Атбасарского района
7 189,0
Строительство водозаборных сооружений, водовода, разводящих сетей и резервуаров чистой воды в селах Шункырколь и Новомариновка Атбасарского района
18 554,4
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар-Теплосервис" при акимате Атбасарского района
40 000,0
Строительство 10-ти одноквартирных жилых домов в поселке Степной города Атбасар Атбасарского района
15 461,0
Целевые текущие трансферты
228 368,1
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации

50 000,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық қызметіне және байланыс телефон қызметіне абоненттік төлем шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
2 233,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Ақмола облысының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
2 895,0
Өртке қарсы iс-шаралар жүргізуге: автоматты өрт сөндіру қоңырауын орнату
21 513,3
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
20 160,0
Атбасар қаласының білім бөлімінің балалар жас өспірімдер орталығы стадионының ағымдағы жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
32 100,0
Атбасар қаласының № 4 орта мектебінің күрделі жөндеуге
94 237,5
Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын жүзеге асыру шеңберінде Атбасар қаласының аудандық мәдениет үйін күрделі жөндеуіне
4 649,3
Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын жүзеге асыру шеңберінде Есенкелді ауылының.Есенкелді орта мектебінің спорт және акт залының күрделі жөндеуі
580,0

50 000,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
2 233,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
2 895,0
На проведение противопожарных мероприятий: установку автоматической пожарной сигнализации
21 513,3
На разработку градостроительной документации
20 160,0
На искусственное покрытие футбольного поля и текущий ремонт стадиона детского юношеского центра отдела образования в городе Атбасар
32 100,0
На капитальный ремонт средней школы № 4 города Атбасар
94 237,5
На капитальный ремонт районного дома культуры города Атбасар в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
4 649,3
Капитальный ремонт спортивного и актового зала Есенгельдинской средней школы села Есенгельды в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
580,0