Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С21/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 3993 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТTІ:
1. Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Сәдуақасов М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі Нұркенов Ж.Ж.
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/7 шешіміне
1 қосымша
Атбасар ауданының Атбасар қаласы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I
1,6
II
1,5
III
1,4
IV
0,9
V
1,3
VI
1,3
VII
1,1
VIII
1,1
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/7 шешіміне
2 қосымша
Атбасар ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 16.07.2020 № 6С 41/8 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2013 года № 5С21/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 января 2014 года № 3993.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
Садвокасов М.Н.
Секретарь Атбасарского районного
маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района Нуркенов Ж.Ж.
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013
года № 5С 21/7
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар Атбасарского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
1,6
II
1,5
III
1,4
IV
0,9
V
1,3
VI
1,3
VII
1,1
VIII
1,1
Приложение 2
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013
года № 5С 21/7
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Атбасарского района
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.02.2017 № 6С 41/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
I
2,0