Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 5С-22/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 3921 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 3072305,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 402423,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4679,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42260,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2622943,6 мың теңге;
шығындар - 3084671,5 мың теңге;»;
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«4. Аудандық бюджетте 2013 жылға 1084154,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 329941 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
109730 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
200000 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
20211 мың теңге тұрғын үй кезегінде тұрғандарға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға және (немесе) салуға, жобалауға;
2) облыстық бюджеттен 207928 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
195078 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
11500 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
1350 мың теңге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № 5С-22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2013 года № 3921. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано 11 января 2013 года в газете «Бұланды таңы» и 18 января 2013 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3072305,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 402423,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 4679,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 42260,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2622943,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3084671,5 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в сумме 1084154,6 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 329941 тысяча тенге, в том числе:
109730 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры;
200000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
20211 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда на строительство жилья для очередников;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 207928 тысяч тенге, в том числе:
195078 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
11500 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
1350 тысяч тенге на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах;

3) республикалық бюджеттен 384679,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
32841,4 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
150000 мың теңге елді мекендердің көшелері мен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта деңгейде жөндеуге;
13346 мың теңге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
1488,5 мың теңге әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
131253 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
6172,5 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
4097 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарықтандыруға;
2075,5 мың теңге үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
14385,3 мың теңге жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақша қаражаттарын төлеуге;
23745 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
6278 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
5170 мың теңге жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
4) облыстық бюджеттен 161605,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
27300 мың теңге білім беру объектілерінің өртке қарсы іс-шараларды өткізуге;
1953 мың теңге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына және телефон байланысының қызметі үшін абоненттік ақыға әлеуметтік көмек көрсетуге;
1869,3 мың теңге Бұланды ауданының аз қамтылған отбасыларынан және ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан колледж студенттерінің оқуына ақы төлеуге;
57527,8 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау- сметалық құжаттарды әзірлеуге;
17799 мың теңге қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге;
25722,8 мың теңге сумен қамтамасыз ететін объектілерге күрделі жөндеу жұмыстарына;
25000 мың теңге үздіксіз сумен қамтуды қамтамасыз ету;
4434 мың теңге білім беру объектілерін ұстауға және жетілдіруге.»;

3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 384679,7 тысяч тенге, в том числе:
32841,4 тысячи тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
13346 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
1488,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
131253 тысячи тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6172,5 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 4097 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 2075,5 тысяч тенге;
14385,3 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
23745 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6278 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5170 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 161605,9 тысяч тенге, в том числе:
27300 тысяч тенге на противопожарные мероприятия объектов образования;
1953 тысячи тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи;
1869,3 тысячи тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Буландынского района и многодетных семей сельской местности Буландынского района;
57527,8 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
17799 тысяч тенге на разработку градостроительной документации;
25722,8 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов водоснабжения;
25000 тысяч тенге на обеспечение бесперебойным водообеспечением;
4434 тысячи тенге на содержание и оснащение организаций образования.»;

Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 22-сессияның
төрағасы                                   Е.Ахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 22 внеочередной
сессии                                     Е.Ахметов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата