Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С11-1 "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 5С12-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 наурызда № 3688 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 914562,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 861 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 805669,7 мың теңге;
2) шығындар – 909750,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 3283 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 5193 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1910 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11500 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -9971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9971 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 5193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1910 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6688 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С11-1 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2013 года № 5С12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2013 года № 3688. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 5С11-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3594, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете "Егіндікөл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 914562,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 805699,7 тысяч тенге;
2) затраты – 909750,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3283 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1910 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9971 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9971 тысяч тенге:
поступление займов – 5193 тысяч тенге;
погашение займов – 1910 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6688 тысяч тенге.";
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Искаков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 ақпандағы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Искаков
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 27 февраля 2013 года

72199
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72048
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
151
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15119
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14684
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
135
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
689
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
689
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
394
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
266
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
266
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
266
04
Бiлiм беру
444170
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
444170
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7598
003
Жалпы білім беру
357745
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1380
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4815
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
25933
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4570
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
516
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6172
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35441
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38679
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38679
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12199
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
5205
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

72199
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
72048
022
Капитальные расходы государственного органа
151
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15119
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14684
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
135
015
Капитальные расходы государственного органа
300
02
Оборона
689
122
Аппарат акима района (города областного значения)
689
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
394
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
266
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
266
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
266
04
Образование
444170
464
Отдел образования района (города областного значения)
444170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7598
003
Общеобразовательное обучение
357745
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1380
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4815
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
25933
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4570
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
516
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6172
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35441
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38679
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12199
002
Программа занятости
5205
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

516,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 570,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
4 844,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5 436,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
3 941,0
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
2 684,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
2 684,0
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
600,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
600,0
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
500,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
500,0
Спиридоновка селосы әкімінің аппараты
380,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
380,0
Бауман селосы әкімінің аппараты
550,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
550,0
Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты
330,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
330,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
67 397,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
67 397,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
67 397,0
Бюджеттік несиелер
5 193,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
5 193,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5 193,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 ақпандағы
№ 5С12-1 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
68 964,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
34 657,0
оның iшiнде:
Ауданның білім беру бөлімі
27 115,0
Өртке қарсы шараларға
27 115,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
500,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
320,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге

516,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 570,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
4 844,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 436,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 941,0
Аппарат акима села Егиндыколь
2 684,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 684,0
Аппарат акима Алакольского сельского округа
600,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
600,0
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
500,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
500,0
Аппарат акима села Спиридоновка
380,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
380,0
Аппарат акима села Бауманское
550,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
550,0
Аппарат акима села Коржинколь
330,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
330,0
Целевые трансферты на развитие
67 397,0
в том числе:
Отдел строительства района
67 397,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
67 397,0
Бюджетные кредиты
5 193,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5 193,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5 193,0
Приложение 3
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 27 февраля 2013 года
№ 5С12-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
68 964,7
Целевые текущие трансферты
34 657,0
в том числе:
Отдел образования района
27 115,0
На противопожарные мероприятия
27 115,0
Отдел занятости и социальных программ района
500,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
320,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области