Егіндікөл ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № А-4/94 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3735 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1153 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 06.11.2014 қарашадағы № 1153 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12 тармағына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 260 ұсынысы негізінде, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Ж.Жақановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 сәуірдегі
№ А-4/94 қаулысына
қосымша
Егіндікөл ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Субсидияланатын басымдық ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Оңтайлы себу мерзімдері
Субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1.
Орташа кеш жаздық бидай
15 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
2.
Орташа піскен жаздық бидай
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
3.
Орташа ерте жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2013 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № А-4/94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2013 года № 3735. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 1153)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 1153).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева" от 15 апреля 2013 года № 260, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаканова Ж.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Приложение
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 30 апреля 2013 года
№ А-4/94
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2013 год
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 15 мая по 23 мая
до 24 мая
2.
Яровая пшеница среднеспелая
с 18 мая по 26 мая
до 27 мая
3.
Яровая пшеница среднеранняя

23 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
4.
Жаздық арпа, сұлы
27 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5.
Қарақұмық
25 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
6.
Тары
28 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
7.
Бұршақ
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
8.
Жасымық
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
9.
Май-тұқымға арналған күнбағыс
10 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
10.
Зығыр
15 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
11.
Бір жылдық шөптер
12 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
12
Көпжылдық дәнді және бұршақ шөптердің көктемгі егісі
5 мамырдан 19 мамырға дейін
20 мамырға дейін
13
Сүрленген шөпке жүгері
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
14
Судан шөбі
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін

с 23 мая по 30 мая
до 31 мая
4.
Яровой ячмень, овес
с 27 мая по 5 июня
до 6 июня
5.
Гречиха
с 25 мая по 30 мая
до 31 мая
6.
Просо
с 28 мая по 5 июня
до 6 июня
7.
Горох
с 15 мая по 25 мая
до 26 мая
8.
Чечевица
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
9.
Подсолнечник на маслосемена
с 10 мая по 20 мая
до 21 мая
10.
Лен
с 15 мая по 31 мая
до 1 июня
11.
Однолетние травы
с 12 мая по 28 мая
до 29 мая
12.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 5 мая по 19 мая
до 20 мая
13.
Кукуруза на силос
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
14.
Суданская трава
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая