Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 5С 17-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3781 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 926968,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 861 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 818105,4 мың теңге;
2) шығындар – 937349,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 3283 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 5193 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1910 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11500 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -25164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25164 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1910 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 21881 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июля 2013 года № 5С 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2013 года № 3781. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3594, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 926968,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 818105,4 тысяч тенге;
2) затраты – 937349,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3283 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1910 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25164 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25164 тысяч тенге:
поступление займов – 5193 тысяч тенге;
погашение займов – 1910 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21881 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Алпыспаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 5С 17-1 шешіміне
1 қосымша
Ауданның 2013 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома, мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
I. Түсімдер

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж.Алпыспаев
Секретарь районного
маслихата                                  Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 17 июля 2013 года № 5С 17-1
Бюджет района на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
I. Доходы

119 215,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
45 749,0
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
14 294,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 294,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 127,0
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
2 127,0
Ауданның білім беру бөлімі
23 404,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
4 613,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
4 097,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
516,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 570,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
4 844,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5 436,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
3 941,0
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
3 564,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 684,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
880,0
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
600,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
600,0
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Спиридоновка селосы әкімінің аппараты
380,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
380,0
Бауман селосы әкімінің аппараты
550,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
550,0
Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты
330,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
330,0
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
876,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
876,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
67 397,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
67 397,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
67 397,0
Бюджеттік несиелер
5 193,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
5 193,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5 193,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 5С 17-1 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

119 215,0
Целевые текущие трансферты
45 749,0
в том числе:
Отдел ветеринарии района
14 294,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 294,0
Отдел экономики и финансов района
2 127,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 127,0
Отдел образования района
23 404,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 613,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
516,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 570,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
4 844,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 436,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 941,0
Аппарат акима села Егиндыколь
3 564,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 684,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
880,0
Аппарат акима Алакольского сельского округа
600,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
600,0
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
500,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
500,0
Аппарат акима села Спиридоновка
380,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
380,0
Аппарат акима села Бауманское
550,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
550,0
Аппарат акима села Коржинколь
330,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
330,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
876,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
876,0
Целевые трансферты на развитие
67 397,0
в том числе:
Отдел строительства района
67 397,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
67 397,0
Бюджетные кредиты
5 193,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5 193,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5 193,0
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 17 июля 2013 года № 5С 17-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего