Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С 21-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3908 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 941751,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 108338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3831 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 826888,2 мың теңге;
2) шығындар – 965871,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 906,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4597 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3690,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15434 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17106 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түсетін түсім – 1672 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -40460,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40460,8 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 4597 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3690,2 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 39554 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2013 года № 5С 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2013 года № 3908. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23  января 2001 года «О местном государственном управлении и  самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3594, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 941751,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 108338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3831 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 826888,2 тысяч тенге;
2) затраты – 965871,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 906,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4597 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3690,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15434 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17106 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1672 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40460,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  40460,8 тысяч тенге:
поступление займов – 4597 тысяч тенге;
погашение займов – 3690,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39554 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Муллаянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
«КЕЛІСІЛДІ»
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Муллаянов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
73737
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72126
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1611
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15923
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14962
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
135
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
340
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
486
02
Қорғаныс
622
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
622
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
394
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
228
04
Бiлiм беру
447747,5
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
447747,5
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
25306
004
Жалпы білім беру
362296
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
839
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4815
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4610
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
516
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6172
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
43193,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
36206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36206
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12965
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
4287
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73737
001
Услуги по обеспечению  деятельности акима  района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
72126
022
Капитальные расходы государственного органа
1611
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15923
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14962
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
135
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
340
015
Капитальные расходы государственного органа
486
02
Оборона
622
122
Аппарат акима района (города областного значения)
622
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
394
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
228
04
Образование
447747,5
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
447747,5
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
25306
004
Общеобразовательное обучение
362296
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
839
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4815
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4610
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
516
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6172
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43193,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
36206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12965
002
Программа занятости
4287
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

118 525,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
45 655,0
оның iшiнде:
Ауданның ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
14 294,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 294,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 118,0
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
2 128,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 444,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
4 613,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
4 097,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
516,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 610,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
4 844,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5 436,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
3 941,0
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
3 439,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 684,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын аттыруға
755,0
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
600,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
600,0
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Спиридоновка селосы әкімінің аппараты
380,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
380,0
Бауман селосы әкімінің аппараты
550,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
550,0
Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты
330,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
330,0
Ауданның ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
876,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
876,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
67 397,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67 397,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
67 397,0
Бюджеттік несиелер
4 597,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 597,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
4 597,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының

118 525,0
Целевые текущие трансферты
45 655,0
в том числе:
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района
14 294,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 294,0
Отдел экономики и финансов района
2 118,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 128,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
23 444,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 613,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
516,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 610,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
4 844,0
На  реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 436,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 941,0
Аппарат акима села Егиндыколь
3 439,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 684,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
755,0
Аппарат акима Алакольского сельского округа
600,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
600,0
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
500,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
500,0
Аппарат акима села Спиридоновка
380,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
380,0
Аппарат акима села Бауманское
550,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
550,0
Аппарат акима села Коржинколь
330,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
330,0
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района
876,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
876,0
Целевые трансферты на развитие
67 397,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
67 397,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
67 397,0
Бюджетные кредиты
4 597,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
4 597,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
4 597,0
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С 21-1
шешіміне 3 қосымша
2013 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
88 491,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
34 165,0
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 792,0
Өртке қарсы шараларға
26 792,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге

от 5 декабря 2013 года № 5С 21-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
88 491,2
Целевые текущие трансферты
34 165,0
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
26 792,0
На противопожарные мероприятия
26 792,0
Отдел занятости и социальных программ района
331,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи

151,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
180,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 042,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
7 042,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
54 326,2
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 326,2
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерінің дамытуына
33 513,4
Егіндікөл ауылында су бөлу құбыры және су жүргізу алаңына ағымдағы жұмысқа
3 706,8
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
17 106,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С 21-1
шешіміне 4 қосымша
2013 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
БАРЛЫҒЫ, мың теңге
Абай селосы
Алакөл селолық округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

151,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
180,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
7 042,0
На разработку градостроительной документации
7 042,0
Целевые трансферты на развитие
54 326,2
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
54 326,2
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
33 513,4
На текущий ремонт площадки водных сооружений и разводящих сетей с.Егиндыколь
3 706,8
На развитие коммунального хозяйства
17 106,0
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 5 декабря 2013 года № 5С 21-1
Бюджетные программы сел и сельских округов на 2013 год
Функциональная группа
ВСЕГО
село Абай
Алакольский сельский округ
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего