Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 5С-17/2-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3780 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 236 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 236 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2013 жылдың 5 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2013 жылдың 5 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2013-2015 жылдарға арналған, сонымен қатар 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 491 154,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 573 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 373 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 892 924,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 503 629,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 120 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 1200 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 595,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 595,3 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Ақмола облысы Ерейментау ауданының әкімшілік-аумақтық орналасуын өзгертуге байланысты, мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне мемлекеттік органдардың функцияларын беруге байланысты, жоғары тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.»;

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2013 года № 5С-17/2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2013 года № 3780. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 236)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 236).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликовано 5 января 2013 года в районной газете «Ереймен», 5 января 2013 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 491 154,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 573 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 373 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 892 924,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 503 629,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1200 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 595,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 595,3 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в связи с изменением административно-территориального устройства Ерейментауского района Акмолинской области.»;

көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   М.Молдашев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 Т.Муханбеджанов
Ерейментау аудандық мәслихатының

приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  М.Молдашев
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                Т.Муханбеджанов
Приложение 1 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата

800,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 944,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
21 934,8
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
57 357,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
9 937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
4 081,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
3 223,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
858,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63 404,2
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
63 404,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
15 440,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының аясында, аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдем көрсету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
15 440,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7 834,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
7 834,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
58 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
58 222,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистралдық су құбырлары желілерін қайта құрастыру)
18 222,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
40 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 шілдедегі
№ 5С-17/2-13 шешімімен
бекітілген 3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-10/3-12 шешімімен
бекітілген 5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
145 617,0
Мақсатты ағымды трансферттер
95 797,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 897,0
Коммуналдық қызметтердің шығындарына Ұлы Отан Соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету
1 240,0
Ерейментау ауданының аз қамтылған отбасылары мен Ерейментау ауданының ауылдық жерлеріндегі көп балалы отбасылары студенттеріне колледждердегі оқуы үшін төлемге
1 657,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
50 000,0
Ерейментау қаласының автомобиль жолдарын және көшелерін жөндеуге
50 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
0,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

800,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
18 944,6
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 934,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57 357,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
9 937,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
4 081,0
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 223,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
858,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63 404,2
На проведение противоэпизоотических мероприятий
63 404,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 440,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
15 440,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
7 834,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
7 834,0
Целевые трансферты на развитие
58 222,0
Отдел строительства района (города областного значения)
58 222,0
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау)
18 222,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60-квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
40 000,0
Приложение 3 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 11 июля 2013 года
№ 5С-17/2-13
Приложение 5 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 5С-10/3-12
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма
Всего
145 617,0
Целевые текущие трансферты
95 797,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 897,0
Оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги
1 240,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Ерейментауского района и многодетных семей сельской местности Ерейментауского района
1 657,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 000,0
На ремонт автомобильных дорог и улиц города Ерейментау
50 000,0
Аппарат акима района (города областного значения)
0,0
Отдел образования района (города областного значения)