Еңбекшілдер ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 қаңтардағы № С-12/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 ақпанда № 3644 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № С-48/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 18.02.2016 № С-48/11 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "Жерлерге салынатын салықтың базалық ставкаларын өзгерту туралы" 2002 жылғы 26 желтоқсандағы № С–34/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1544 тіркелген, 2003 жылғы 22 ақпанда аудандық "Жаңа дәуір" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Амрин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Есполов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының әкімі
А.Садуақасұлы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы
бойынша Салық басқармасының
бастығы
Ж.Тубеков
9 қаңтар 2013 ж. № С-12/6
Еңбекшілдер ауданы мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер ауданының жерлерін аймақтарға бөлу
СХЕМАСЫ

Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога Енбекшильдерского района
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 09 января 2013 года № С-12/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 06 февраля 2013 года № 3644. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № С-48/11
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 18.02.2016 № С-48/11 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель Енбекшильдерского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об изменении базовых ставок налога на землю" от 26 декабря 2002 года № С-34/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1544, опубликовано 22 февраля 2003 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
А.Амрин
Секретарь районного
маслихата
С.Есполов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Садуақасұлы
Начальник Налогового управления
по
Енбекшильдерскому району
Акмолинской области
Ж.Тубеков
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата № С-12/6

2013 жылғы 9 қаңтардағы
№ С-12/6 шешімге 2 қосымша
Жер салығы базалық ставкаларының жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақ нөмірлері
Жер салығының базалық ставкаларының жоғарылату (+), төмендету (-) пайызы
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50

от 9 января 2013 года
СХЕМА
зонирования земель Енбекшильдерского района
Приложение 2
к решению от 9 января
2013 года № С-12/6
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога
Номера зон
Проценты повышения (+), понижения (-) базовых ставок земельного налога
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50