Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С-11/3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 мамырдағы № С-17/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 маусымда № 3758 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С-11/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3576 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жаңа дәуір» аудандық газетінде, 2013 жылдың 12 қаңтарында «Сельская новь» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 168 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 532 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 271 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 623 614 мың теңге;
2) шығындар – 2 176 570,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4 690 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 503 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -13 005,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 13 005,1 мың теңге.»;
16-2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«16-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 2013 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 8315,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіппен пайдаланылатыны ескерілсін.»;
айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С-11/3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 29 мая 2013 года № С-17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2013 года № 3758
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-11/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3576, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаңа дәуір», 12 января 2013 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 168 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 532 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 271 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 623 614 тысяч тенге;
2) затраты – 2 176 570,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 690 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 503 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 005,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 005,1 тысяч тенге.»;
пункт 16-2 изложить в новой редакции:
«16-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 8315,1 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

907
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
859
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
53
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
13
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
265
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
11
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Джойылдан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
21
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
73
2
Салықтық емес түсiмдер
6271
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1736
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
15
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
15
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1720
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1300
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
420
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1
6
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
550
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
550
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
550
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
3985
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
3985
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
3985
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

907
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
859
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
53
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
265
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
11
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Джойл и калибра до 4,5 миллиметра включительно)
10
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
21
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
73
2
Неналоговые поступления
6271
1
Доходы от государственной собственности
1736
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
15
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
15
5
Доходы от аренды имущества находящегося в государственной собственности
1720
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1300
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
420
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1
6
Вознаграждения по кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
1
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
550
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
550
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
550
6
Прочие неналоговые поступления
3985
1
Прочие неналоговые поступления
3985
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
3985
3
Поступления от продажи основного капитала