Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы № С-12/5 "Еңбекшілдер ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің және ауыл шаруашылығына арналған жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 3911 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 29.03.2018 № С-22/8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "Еңбекшілдер ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің және ауыл шаруашылығына арналған жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" 2013 жылғы 9 қаңтардағы № С-12/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 тіркелген, 2013 жылғы 15 ақпанда "Жаңа дәуір", "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің атауы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2 қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Ү.Кшенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Есполов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2013 жылғы 7 қарашадағы № С-23/2
шешіміне қосымша
Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер салығының базалық мөлшеріне ұсынылатын түзету коэффициенттері
Елді мекендердің атаулары
I
1,3

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 9 января 2013 года № С-12/5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов и сельскохозяйственного назначения для целей налогообложения в Енбекшильдерском районе"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 7 ноября 2013 года № С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2013 года № 3911. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2018 года № С-22/8.
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29.03.2018 № С-22/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов и сельскохозяйственного назначения для целей налогообложения в Енбекшильдерском районе" от 9 января 2013 года № С-12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3645, опубликовано 15 февраля 2013 года в районных газетах "Жаңа дәуір", "Сельская новь") следующие изменения:
заголовок решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района согласно приложению.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
приложение 2 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
У.Кшенова
Секретарь районного
маслихата
С.Есполов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района
А.Садуақасұлы
Приложение
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 7 ноября 2013
года № С-23/2
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Название сельских населенных пунктов
I
1,3