Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 14/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 қазандағы № 23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қазанда № 3847 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 28.02.2014 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 14/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2596780,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 594624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8985,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31595,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері 1961575,4 мың теңге;
2) шығындар 2632026,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 2808,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 3874,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1066 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 45000 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу 45000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-83054,5) мың теңге;

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 14/2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 октября 2013 года № 23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 октября 2013 года № 3847. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2014 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2014 № 54).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3595, опубликовано 18 января 2013 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 2596780,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 594624 тысячи тенге;
неналоговые поступления 8985,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 31595,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1961575,4 тысячи тенге;
2) затраты 2632026,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 2808,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3874,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 45000 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов 45000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-83054,5) тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 83054,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  С.Құдабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 83054,5 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              С.Кудабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1
к решению Есильского районного маслихата

139 247
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
9 510
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
1 316
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
17 450
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
20 280
Жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін күтіп-ұстау
86 737,7
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
13 227
Ауданның ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
915
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
915
Біртал селолық округі әкімінің аппараты
377
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
377
Двуречный селолық округі әкімінің аппараты
430
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
430
Знаменка селолық округі әкімінің аппараты
366
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
366
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
22 035
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22 035
Курский селосы әкімінің аппараты
20 166
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 765
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
401
Красивинский селолық округі әкімінің аппараты
431
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
431
Московский селосы әкімінің аппараты
366
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
366
Орловка селосы әкімінің аппараты
360
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
360
Свободный селосы әкімінің аппараты
785
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
785
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 160
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
12 160
Нысаналы даму трансферттерi
3 000
Ауданның құрылыс бөлімі
3 000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3 000
Бюджеттік несиелер
3 700
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3 700
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
3 700
Есіл аудандық мәслихатының

139 247
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
9 510
оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 316
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 450
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
20 280
На содержание вновь вводимых объектов образования
86 737,7
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
13 227
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района
915
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
915
Аппарат акима Биртальского сельского округа
377
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
377
Аппарат акима Двуреченского сельского округа
430
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
430
Аппарат акима Знаменского сельского округа
366
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
366
Аппарат акима Зареченского сельского округа
22 035
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22 035
Аппарат акима села Курское
20 166
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 765
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
401
Аппарат акима Красивинского сельского округа
431
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
431
Аппарат акима села Московское
366
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
366
Аппарат акима села Орловка
360
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
360
Аппарат акима села Свободное
785
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
785
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
12 160
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12 160
Целевые трансферты на развитие
3 000
Отдел строительства района
3 000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 000
Бюджетные кредиты
3 700
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
3 700
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
3 700
Приложение 3
к решению Есильского районного маслихата