Жарқайың аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 5С-28/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 3917 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 03-2/73 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.03.2014 № 03-2/73 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3585 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 308 595,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 247 981,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 436,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 14 564,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 040 613,6 мың теңге;
2) шығындар - 2 318 559,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - -501,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 501,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 36 763,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 36 763,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -46 226,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 46 226,4 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Ұ.Ахметова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2013 года № 5С-28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2013 года № 3917. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 марта 2014 года № 03-2/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2014 № 03-2/73).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 308 595,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 247 981,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 436,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14 564,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 040 613,6 тысяч тенге;
2) затраты - 2 318 559,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -501,0 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 501,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 36 763,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 36 763,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -46 226,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 226,4 тысяч тенге.».
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        У.Ахметова
Секретарь районного
маслихата                                  У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23145,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатты қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22349,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
216,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
335,9
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
243,6
02
Қорғаныс
2054,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2054,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1876,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
178,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1893,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1893,3
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1893,3
04
Бiлiм беру
1241855,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1241855,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12470,0
003
Жалпы білім беру
919948,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
8663,0
006
Балаларға қосымша білім беру
20436,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
156180,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9239,7
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
829,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28334,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85669,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
61441,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61441,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16710,5
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14100,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23145,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22349,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
216,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
335,9
015
Капитальные расходы государственного органа
243,6
02
Оборона
2054,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2054,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1876,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
178,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1893,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1893,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1893,3
04
Образование
1241855,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1241855,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12470,0
003
Общеобразовательное обучение
919948,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8663,0
006
Дополнительное образование для детей
20436,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
156180,0
012
Капитальные расходы государственного органа
84,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9239,7
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
829,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28334,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85669,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
61441,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61441,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16710,5
002
Программа занятости
14100,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36763,5
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
36763,5
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-46226,4
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
46226,4
7
Қарыздар түсімі
0,0
16
Қарыздарды өтеу
501,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
501,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
501,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
46 727,4
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
46 727,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46 727,4
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 5С-28/2 шешіміне
2 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
431 701,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
90 529,6
оның iшiнде:
Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
470,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
470,4
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
510,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
510,0
Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
757,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
757,0
Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
404,3
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
404,3
Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
750,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
750,0
Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
485,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
485,0
Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
302,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
302,0
Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
255,6
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
255,6
Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
419,1
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
419,1
Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
512,3
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
512,3
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
557,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
557,0
Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
387,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
387,0
Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
255,7
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
255,7
Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
266,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
266,4
Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
217,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
217,0
Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
158,2
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
158,2
Аудандық ветеринария бөлімі
23 178,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
23 178,4
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
2 194,0
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын іске асыруға
2 194,0
Аудандық бiлiм беру бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36763,5
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
36763,5
V. Дефицит (профицит) бюджета
-46226,4
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
46226,4
7
Поступления займов
0,0
16
Погашение займов
501,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
501,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
501,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
46 727,4
01
Остатки бюджетных средств
46 727,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
46 727,4
Приложение 2
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 6 декабря 2013
года № 5С-28/2
Приложение 4
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 12 декабря 2012
года № 5С-14/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
431 701,4
Целевые текущие трансферты
90 529,6
в том числе:
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа
470,4
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
470,4
Аппарат акима Валихановского сельского округа
510,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
510,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа
757,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
757,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа
404,3
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
404,3
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа
750,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
750,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа
485,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
485,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа
302,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
302,0
Аппарат акима Львовского сельского округа
255,6
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
255,6
Аппарат акима Нахимовского сельского округа
419,1
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
419,1
Аппарат акима Отрадного сельского округа
512,3
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
512,3
Аппарат акима Пригородного сельского округа
557,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
557,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа
387,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
387,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа
255,7
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
255,7
Аппарат акима Тассуатского сельского округа
266,4
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
266,4
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа
217,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
217,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа
158,2
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
158,2
Отдел ветеринарии района
23 178,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
23 178,4
Отдел экономики и финансов района
2 194,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
2 194,0
Отдел образования района

57 701,2
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24 484,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
5 847,5
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
5 017,6
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
829,9
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
9 239,7
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
12 080,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
6 050,0
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі
749,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
749,0
Дамыту нысаналы трансферттер
341 171,8
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
341 171,8
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
150 600,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
21 358,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
169 213,8
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 5С-28/2 шешіміне
3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
255936,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157948,7
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм беру бөлімі
78312,5
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
78312,5
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3155,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
906,0
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
2249,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
76481,2
Жарқайың ауданы Державин қаласындағы спорт кешені үшін құрастырмалы-модульдік бу қазандықты орнату

57 701,2
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24 484,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
5 847,5
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
5 017,6
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
829,9
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 239,7
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 080,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
6 050,0
Отдел сельского хозяйства района
749,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
749,0
Целевые трансферты на развитие:
341 171,8
в том числе:
Отдел строительства района
341 171,8
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
150 600,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21 358,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
169 213,8
Приложение 3
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 6 декабря 2013
года № 5С-28/2
Приложение 5
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 12 декабря 2012
года № 5С-14/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
255 936,2
Целевые текущие трансферты
157 948,7
в том числе:
Отдел образования района
78 312,5
На противопожарные мероприятия объектов образования
78 312,5
Отдел занятости и социальных программ района
3 155,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
906,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
2 249,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
76 481,2
На установку блочно-модульной котельной для спорткомплекса в городе Державинск Жаркаинского района

185,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
126,0
12
Көлiк және коммуникация
7 868,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 868,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 868,1
Державин қаласы әкімінің аппараты
5 868,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
567,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
600,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
266,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
567,1
13
Басқалар
6 707,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 707,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 707,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
470,4
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
510,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
757,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
404,3
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
750,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
485,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
302,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
255,6
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
419,1
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
512,3
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
557,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
387,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
255,7
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
266,4
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
217,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
158,2

185,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
126,0
12
Транспорт и коммуникации
7 868,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 868,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7 868,1
Аппарат акима города Державинска
5 868,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
567,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
600,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
266,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
567,1
13
Прочие
6 707,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 707,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
6 707,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
470,4
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
510,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
757,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
404,3
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
750,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
485,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
302,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
255,6
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
419,1
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
512,3
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
557,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
387,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
255,7
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
266,4
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
217,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
158,2