Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 "2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 5ВС-18-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 3776 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.05.2014 № 91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде № 3586 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеттің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2208459,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 321812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14811 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2983 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1868853,5 мың теңге;
2) шығындар – 2228730,6 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелендіру – 6559 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3827 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7240 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7240 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -34070,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 34070,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 "О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № 5ВС-18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 июля 2013 года № 3776. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2014 года № 91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2014 № 91).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2208459,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 321812 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14811 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2983 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1868853,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2228730,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3827 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7240 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7240 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -34070,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34070,1 тысяч тенге.».
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 5ВС-18-1 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 16 июля 2013 года № 5ВС-18-1
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. ДОХОДЫ

40,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
271,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
426,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 349,5
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
528,0
1
123
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
8 917,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 154,8
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
128,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
327,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
229,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
460,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
619,0
1
123
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
7 547,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 964,8
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
271,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
285,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
460,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
567,0
1
123
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
10 008,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 265,9
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
272,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
396,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 075,0
1
123
Жақсы ауданының Тарас ауылдық округі әкімінің аппараты
8 467,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 904,2
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
271,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

40,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
271,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
426,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1349,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
528,0
1
123
Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района
8917,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7154,8
008
Освещение улиц населенных пунктов
128,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
327,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
229,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
460,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
619,0
1
123
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
7547,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5964,8
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
271,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
285,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
460,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
567,0
1
123
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
10008,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8265,9
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
272,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
396,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1075,0
1
123
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
8467,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6904,2
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
271,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах