Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 "Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы № 12-93 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда № 3684 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 25 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 25 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда "Зеренді" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 209 119,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 600 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 851,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 580 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 211 367,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16 645,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 25 964,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 9 319,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -18 893,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 893,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі - 25 964,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 319,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 248,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11-80 "О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 06 марта 2013 года № 12-93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2013 года № 3684. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2014 года № 25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27.01.2014 № 25).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 11-80 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3583, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Зеренді") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 209 119,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 600 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 851,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 580 168,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 211 367,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 645,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 964,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 319,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 893,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 893,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 964,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 319,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 248,0 тысяч тенге.";
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            С.Билялова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев
Зеренді ауданының "Экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Төлегенов
Зеренді аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        С.Билялова
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района                  Е.Маржикпаев
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Зерендинского района                       А.Тулегенов
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата

70657,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70657,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
178642,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
178342,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24602,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23180,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
874,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
48,0
02
Қорғаныс
2515,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2515,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2015,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500,0
04
Бiлiм беру
2354963,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1870,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1870,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2332093,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8240,0
003
Жалпы білім беру
2009817,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5716,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19782,0
006
Балаларға қосымша білім беру
35323,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
170,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
132987,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12692,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4302,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
46685,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

70657,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
70657,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
178642,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
178342,0
022
Капитальные расходы государственного органа
300,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24602,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23180,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
874,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
48,0
02
Оборона
2515,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2515,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2015,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
04
Образование
2354963,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1870,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1870,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2332093,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8240,0
003
Общеобразовательное обучение
2009817,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5716,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19782,0
006
Дополнительное образование для детей
35323,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
170,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
132987,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12692,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4302,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46685,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

5732,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19069,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9009,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9000,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
1060,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
15768,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8953,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3713,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3102,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97481,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8850,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
8850,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
72877,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7615,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
500,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62762,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15754,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15254,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24357,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7664,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7664,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
16693,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6631,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
9882,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180,0
12
Көлiк және коммуникация
16109,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8742,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

5732,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9009,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
9000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1060,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8953,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3713,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3102,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97481,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8850,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8850,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
72877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7615,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62762,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15754,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
15254,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24357,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7664,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7664,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16693,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6631,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9882,0
004
Капитальные расходы государственного органа
180,0
12
Транспорт и коммуникации
16109,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8742,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

9319,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9319,0
8
Бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы
2248,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2248,0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2248,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12-93 шешіміне
2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы” шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
248 748,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
222 784,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
62 762,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
62 762,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 850,0
Республикалық бюджеттен
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
8 850,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
31 608,0
Республикалық бюджеттен
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
31 608,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
119 564,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46 685,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16 388,0
Республикалық бюджеттен үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
4 302,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге

9319,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9319,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
2248,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
2248,0
01
Свободные остатки бюджетных средств
2248,0
Приложение 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 6 марта 2013 года
№ 12-93
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского
района на 2013-2015 годы"
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
248 748,0
Целевые текущие трансферты
222 784,0
в том числе:
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
62 762,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
62 762,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 850,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
31 608,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
31 608,0
Отдел образования района (города областного значения)
119 564,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46 685,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16 388,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 302,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

12 692,0
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
27 724,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
11 773,0
Бюджеттік несиелер
25 964,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 964,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
25 964,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011 және 2012 жылдарға берілген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
9 319,0
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
15,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12-93 шешіміне
3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы” шешіміне
7 қосымша
2013 жылға кент ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Сома, мың теңге 2013 жыл
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
244844,0
Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты
12790,0
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9723,0
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
1233,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
304,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1530,0
Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты
11101,0
02
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8535,0
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
765,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
383,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1418,0
Викторовка селолық округі әкімінің аппараты
9775,0
03
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

12 692,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
27 724,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11 773,0
Бюджетные кредиты
25 964,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 964,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
25 964,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011 и 2012 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
9 319,0
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
15,0
Приложение 3
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 6 марта 2013 года
№ 12-93
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского
района на 2013-2015 годы"
Бюджетные программы поселка, аула (села), аульных (сельских) округов на 2013 год
№ п/п
Сумма, тысяч тенге
2013 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
244844,0
Аппарат акима Аккольского сельского округа
12790,0
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9723,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1233,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
304,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1530,0
Аппарат акима Булакского сельского округа
11101,0
02
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8535,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
765,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
383,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1418,0
Аппарат акима Викторовского сельского округа
9775,0
03
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа