2014 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 785 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 3978 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына7 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
өздеріне байланысты емес себептер бойынша он екі айдан астам ұзақ уақыт бойы еңбек етпейтін жұмыссыздар;
уақытша және маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ә.Жүсіповке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Тәткеев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2013 года № 785. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2014 года № 3978
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
безработные, по независящим от них причинам, длительное время, более двенадцати месяцев, не занимающиеся трудовой деятельностью;
лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением временных и сезонных работ.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Жусупова Б.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                               М.Таткеев