Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 155/22-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 3887 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 04-01-08/57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.04.2014 № 04-01-08/57 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3554 болып тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсанда «Призыв», «Ұран» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 656 630,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 691 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 564 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 870 394,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 418 698,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 18 899 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 22 257 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 358 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 187 533,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -187 533,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 671 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 249 958 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы - 42 753,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы                                   Г.Саптаякова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 Б.Мауленов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2013 года № 155/22-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2013 года № 3887. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 апреля 2014 года № 04-01-08/57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.04.2014 № 04-01-08/57).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3554, опубликовано 31 декабря 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 656 630,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 691 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 564 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 870 394,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 418 698,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 899 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 358 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 187 533,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -187 533,2 тысяч тенге:
поступления займов – 19 671 тысяч тенге;
погашение займов – 249 958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 753,8 тысяч тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии Целиноградского
районного маслихата                        Г.Саптаякова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                Б.Мауленов
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата