2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3954 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 11 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 228 428,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 604 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 708 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 87 008,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 529 711,8 мың теңге;
2) шығындар 3 216 929,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 077,3 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер – 96 668,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 000 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 14 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-91 578,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 91 578,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетінің табыстары келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
басқа салықтар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігіндегі түсімдер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер.

О бюджете района на 2014-2016 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2013 года № С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2014 года № 3954. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 228 428,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 708 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 87 008,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 529 711,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 216 929,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 077,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 668,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-91 578,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 578,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
прочие налоги;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
жерді сату.
4) трансферттердің түсімдері, соның ішінде:
облыстық бюджеттен трансферттер.
3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 1 167 776 мың теңге сомасында субвенция есепке алынсын.
4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) білім беру объектілер үшін блок-модульдік қазандық сатып алуға және орнатуға 78 734,5 мың теңге сомасында;
2) мектептерге спорттық құралдарын сатып алуға 1 777,7 мың теңге сомасында;
3) Бозайғыр ауылында автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге 83  020,8 мың теңге сомасында;
4) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 24 617 мың теңге сомасында;
5) санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылығы жануарларының құнын өтеуге (50 пайызға дейін) 30 мың теңге;
6) Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп алу кезінде жер пайдаланушылардың немесе жер учаскесі иелерінің шығындарын өтеуге 115 201 мың теңге;
7) қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге 9 000 мың теңге;
8) Шортанды ауданының Пригородное ауылындағы суқұбыры желілерін күрделі жөндеуге 20 000 мың теңге сомасында;
9) жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға 10 000 мың теңге сомасында;
10) басқару органдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 1 985 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 14.03.2014 № С-25/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.07.2014 № С-30/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.09.2014 № С-33/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты даму трансферттері есепке алынсын:
1) Шортанды кентінде жүзу хауызының құрылысына - 145 000 мың теңге;
2) Раевка ауылының суқұбыры желілерін және ғимараттарын қайта құруға 9 251,4 мың теңге сомасында;
3) Новоселовка ауылының суқұбыры желілерін қайта құруға 5 174,4 мың теңге сомасында;
4) алынып тасталды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5) Шортанды кентінің суқұбыры желілерін қайта құруға ЖСҚ әзірлеуге (3 кезек) 5 380 мың теңге сомасында;
6) Шортанды ауданының «Шортанды Су» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын көбейтуге 14 000 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 09.07.2014 № С-30/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.09.2014 № С-33/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли.
4) поступления трансфертов, в том числе:
трансферты из областного бюджета.
3. Учесть в бюджете района на 2014 год субвенцию в сумме 1 167 776 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
1) на приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования в сумме 78 734,5 тысяч тенге;
2) на приобретение спортивного инвентаря для школ в сумме 1 777,7 тысяч тенге»
3) на капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Бозайгыр в сумме 83 020,8 тысяч тенге;
4) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 24 617 тысяч тенге;
5) на возмещение (до 50-ти процентов) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой 30 тысяч тенге;
6) на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны 115 201 тысяч тенге;
7) на разработку градостроительной документации 9 000 тысяч тенге;
8) на капитальный ремонт водопроводных сетей села Пригородное Шортандинского района в сумме 20 000 тысяч тенге;
9) на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения в сумме 10 000 тысяч тенге;
10) на укрепление материально-технической базы органов управления в сумме 1 985 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14.03.2014 № С-25/2 (вводится в действие с 01.01.2014); от 09.07.2014 № С-30/3 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.09.2014 № С-33/3 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1) на строительство плавательного бассейна в поселке Шортанды 145 000 тысяч тенге;
2) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений села Раевка в сумме 9 251,4 тысяч тенге;
3) на реконструкцию водопроводных сетей села Новоселовка в сумме 5 174,4 тысяч тенге;
4) исключен решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
5) на разработку ПСД на реконструкцию водопроводных сетей поселка Шортанды (3 очередь) в сумме 5 380 тысяч тенге;
6) на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Шортанды Су» Шортандинского района в сумме 14 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 09.07.2014 № С-30/3 (вводится в действие с 01.01.2014); от 20.09.2014 № С-33/3 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).

6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттері есепке алынсын:
1) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 194 мың теңге сомасында;
2) білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік оқыту тапсырысын жүзеге асыруға 80 197 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 20 952 мың теңге сомасында;
4) мүгедектердің құқығын қамтамасыз ету және өмір сүрулерінің сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын жүзеге асыру аясында мүгедектерге қызмет етуге бейімделген ұйымдар орналасқан орындарда жол белгілері мен көрсетулер орнатуға 126 мың теңге;
5) «Өрлеу» жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге 9 786 мың теңге сомасында.
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін 350 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін 310 мың теңге сомасында;
8) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 76 678 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 25.04.2014 № С-28/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты даму трансферттері есепке алынсын:
1) Шортанды кентінде 36-пәтерлі үйдің құрылысын аяқтауға 14 484 мың теңге;
2) Новоселовка ауылының су құбырлары желілерін және құрылыстарын қайта құруға 118 840 мың теңге сомасында;
3) Раевка ауылының су құбырлары желілерін және құрылыстарын қайта құруға 189 955 мың теңге сомасында;
4) Шортанды кентінің (2-кезек) су құбырлары желілері мен құрылыстарына және су тартуға 219 252 мың теңге сомасында;
5) Бозайғыр ауылында (2-кезек) су құбырлары желілерін және құрылыстарын қайта құруға 100 000 мың теңге сомасында.
8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 96 668,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 20.09.2014 № С-33/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды жабуға 7 591 мың теңге сомасында есепке алынсын.

6. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194 тысяч тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 80 197 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 20 952 тысяч тенге;
4) на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 126 тысяч тенге;
5) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту «Өрлеу» в сумме 9 786 тысяч тенге.
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 350 тысяч тенге;
7) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 310 тысяч тенге;
8) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета в сумме 76 678 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2014 № С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1) на завершение строительства 36-ти квартирного дома в поселке Шортанды 14 484 тысяч тенге;
2) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений села Новоселовка в сумме 118 840 тысяч тенге;
3) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений в селе Раевка в сумме 189 955 тысяч тенге;
4) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений и водоотведения поселка Шортанды (2 очередь) в сумме 219 252 тысяч тенге;
5) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений села Бозайгыр (2 очередь) в сумме 100 000 тысяч тенге.
8. Учесть в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 96 668,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20.09.2014 № С-33/3 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть в бюджете района на 2014 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 7 591 тысяча тенге.

10. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлемдері 16,8 мың теңге сомасында есепке алынсын.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет салаларындағы мамандарының лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары, осы қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың лауазымдық ақылары және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылып белгіленсін.
12. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2014 жылға 11 500 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 07.11.2014 № С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2014 жылға арналған аудан бюджетін орындау барысында секвестрленуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджетінің қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары бойынша шығыстар 567 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
14-1. 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 2 507,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың еркін қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) республикалық бюджеттен бөлінген 2 500,9 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді кері қайтаруға, оның ішінде: республикалық бюджетке 2 500,9 мың теңге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге 6,2 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 14.02.2014 № С-24/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 09.07.2014 № С-30/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Волокитин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының

10. Учесть в бюджете района на 2014 год выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 16,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 11 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2014 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить расходы по бюджетным программам бюджета района на 2014-2016 годы в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, согласно приложениям 567.
14-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 2 507,1 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2014 года на следующие цели:
1) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 2 500,9 тысяч тенге, в том числе: в республиканский бюджет 2 500,9 тысяч тенге;
2) на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в cоответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14.02.2014 № С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 09.07.2014 № С-30/3 (вводится в действие с 01.01.2014).
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата