2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/281 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 3965 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования на 2014 год
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 20 декабря 2013 года № А-12/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2014 года № 3965
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год, согласно приложению 1.

1. Кент аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
202800 шаршы метр
686 іс, 162 кітап
2
«Шортанды ауданының Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Кент аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
28800 шаршы метр
150 іс, 69 кітап
3
«Шортанды ауданының Раевка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
121 кітап
4
«Шортанды ауданының Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2.Іс жүргізуде көмек көрсету
21600 шаршы метр
180 іс, 132 кітап
5
«Шортанды ауданының Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
21 кітап
6
«Шортанды ауданының Петровка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
7200 шаршы метр
100 іс, 29 кітап
7
«Шортанды ауданының Пригородное ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
98 іс, 19 кітап
8
«Шортанды ауданының Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
100 іс, 20 кітап
9
«Шортанды ауданының «Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
135 іс, 80 кітап
10
«Шортанды ауданының Дамса ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
40000 шаршы метр
200 іс, 115 кітап
11
«Шортанды ауданының Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Округтің аумағын жинау және абаттандыру
2. Іс жүргізуде көмек көрсету
36000 шаршы метр
180 іс, 136 кітап
12
«Ақмола облысы Шортанды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Іс жүргізуде көмек көрсету
770 іс
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың
нақты жағдайлары
Қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері
Қаржыландыру
көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
1,5 ең төменгі жалақы
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
1,5 ең төменгі жалақы
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сәйкес
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

1. Уборка и благоустройство территории поселка
2. Оказание помощи в делопроизводстве
202800 квадратных метров
686 дел, 162 книги
2
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории поселка
2. Оказание помощи в делопроизводстве
28800 квадратных метров
150 дел, 69 книг
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
121 книг
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
21600 квадратных метров
180 дел, 132 книг
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
21 книг
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
7200 квадратных метров
100 дел, 29 книг
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
98 дел, 19 книг
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
100 дел, 20 книг
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Бектауского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории поселка
2. Оказание помощи в делопроизводстве
14400 квадратных метров
135 дел, 80 книг
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
40000 квадратных метров
200 дел, 115 книг
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Бозайгырского сельского округа Шортандинского района»
1. Уборка и благоустройство территории округа
2. Оказание помощи в делопроизводстве
36000 квадратных метров
180 дел, 136 книг
12
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Шортандинского района Акмолинской области»
1. Оказание помощи в делопроизводстве
770 дел
продолжение таблицы:
Конкретные условия
общественных работ
Размеры оплаты труда
участников
Источники
финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
1,5 минимальная заработная плата
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
1,5 минимальная заработная плата
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет