Бурабай аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 5С-20/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қыркүйекте № 3803 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 01-15/177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.11.2014 № 01-15/177 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгеріс енгiзiлсiн:
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмнің 1 қосымшасы осы шешiмнiң 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХ сессиясының төрайымы                    Г.Прохорова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Н.Нұркенов
Бурабай аудандық мәслихатының

О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2013 года № 5С-20/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 сентября 2013 года № 3803. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2014 года № 01-15/177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2014 № 01-15/177).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете «Бурабай», 10 января 2013 года в районной газете «Луч») следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХ сессии
районного маслихата                        Г.Прохорова
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Н.Нуркенов
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата