Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 142 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3620 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 06-01-02/312 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.06.2014 № 06-01-02/312 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3471 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 5-6 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"107 522 388,7" деген цифрлар "111 212 713,7" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
"26 885 270" деген цифрлар "30 575 595" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"107 721 317,5" деген цифрлар "111 395 642,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"1 159 247" деген цифрлар "1 175 247" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"1 159 247" деген цифрлар "1 175 247" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 15 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"547 865" деген цифрлар "582 143" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"57 466" деген цифрлар "108 612" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"629 975" деген цифрлар "625 273" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"2 308 305" деген цифрлар "2 463 008" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"440 055" деген цифрлар "872 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
"270 956" деген цифрлар "496 951" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"841 760" деген цифрлар "1 080 601" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"1 312 058" деген цифрлар "1 374 237" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 17 июля 2013 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2013 года № 3620. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17 июня 2014 года № 06-01-02/312).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17.06.2014 № 06-01-02/312).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3471, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 15 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "107 522 388,7" заменить цифрами "111 212 713,7",
в том числе по:
налоговым поступлениям:
цифры "26 885 270" заменить цифрами "30 575 595";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "107 721 317,5" заменить цифрами "111 395 642,5";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "1 159 247" заменить цифрами "1 175 247",
в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "1 159 247" заменить цифрами "1 175 247".
2) в пункте 15:
в части абзаца 1:
цифры "547 865" заменить цифрами "582 143";
в части абзаца 3:
цифры "57 466" заменить цифрами "108 612";
в части абзаца 4:
цифры "629 975" заменить цифрами "625 273";
в части абзаца 5:
цифры "2 308 305" заменить цифрами "2 463 008";
в части абзаца 8:
цифры "440 055" заменить цифрами "872 500";
в части абзаца 9:
цифры "270 956" заменить цифрами "496 951";
в части абзаца 10:
цифры "841 760" заменить цифрами "1 080 601";
в части абзаца 11:
цифры "1 312 058" заменить цифрами "1 374 237";
в части абзаца 12:

"256 240" деген цифрлар "142 801" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 абзацтың бөлігінде:
"2 239 782" деген цифрлар "2 086 382" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16 абзацтың бөлігінде:
"2 825 916" деген цифрлар "3 675 069" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау - 376 874 мың теңге";
19 абзацтың бөлігінде:
"213 757" деген цифрлар "480 227" деген цифрлармен ауыстырылсын;
21 абзацтың бөлігінде:
"13 875" деген цифрлар "13 538,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
23 абзацтың бөлігінде:
"228 141" деген цифрлар "381 547" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге - 36 502 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 21 520,4 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға - 137 085 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға - 8 871 мың теңге".
3) көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

цифры "256 240" заменить цифрами "142 801";
в части абзаца 15:
цифры "2 239 782" заменить цифрами "2 086 382";
в части абзаца 16:
цифры "2 825 916" заменить цифрами "3 675 069";
абзац 18 изложить в новой редакции:
"на содержание вновь вводимых объектов образования - 376 874 тысячи тенге";
в части абзаца 19:
цифры "213 757" заменить цифрами "480 227";
в части абзаца 21:
цифры "13 875" заменить цифрами "13 538,6";
в части абзаца 23:
цифры "228 141" заменить цифрами "381 547";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на внедрение системы электронного обучения в организациях образования - 36 502 тысячи тенге;
на социальную помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов - 21 520,4 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 - 137 085 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 8 871 тысяча тенге".
3) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

26 400
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
90 873
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
185 325
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
68 140
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 916
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
14 928
029
Әдістемелік жұмыс
39 400
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 868
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 322
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
326 345
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
415 538
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
7 800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 149 401
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 782 736
04
9
271
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 771 347
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 389
05
Денсаулық сақтау
21 315 132,6
1
Кең бейiндi ауруханалар
163 449
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
163 449
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
163 449
2
Халықтың денсаулығын қорғау
537 786
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
537 786
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
199 744
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
203 017
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
132 674
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру

26 400
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
90 873
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
185 325
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
68 140
013
Капитальные расходы государственного органа
2 916
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
14 928
029
Методическая работа
39 400
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
197 868
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
24 322
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
326 345
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
415 538
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
7 800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 149 401
271
Управление строительства области
3 782 736
04
9
271
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 771 347
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 389
05
Здравоохранение
21 315 132,6
1
Больницы широкого профиля
163 449
253
Управление здравоохранения области
163 449
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
163 449
2
Охрана здоровья населения
537 786
253
Управление здравоохранения области
537 786
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
199 744
006
Услуги по охране материнства и детства
203 017
007
Пропаганда здорового образа жизни
132 674
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы

2 351
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12 032 311,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 032 311,8
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 039 335
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
315 823
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
301 625
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
126 129
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
496 531
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
185 094
05
3
253
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
400 303
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 004 680
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 137 504,8
4
Емханалар
4 266 221,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 266 221,2
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
3 183 505,2
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
822 812
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
259 904
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
764 185
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
764 185
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
719 795
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
44 390
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 551 179,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 213 211
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 351
3
Специализированная медицинская помощь
12 032 311,8
253
Управление здравоохранения области
12 032 311,8
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 039 335
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
315 823
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
301 625
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
126 129
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
496 531
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
185 094
05
3
253
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
400 303
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 004 680
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 137 504,8
4
Поликлиники
4 266 221,2
253
Управление здравоохранения области
4 266 221,2
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
3 183 505,2
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
822 812
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
259 904
5
Другие виды медицинской помощи
764 185
253
Управление здравоохранения области
764 185
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
719 795
029
Областные базы спецмедснабжения
44 390
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 551 179,6
253
Управление здравоохранения области
1 213 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

30 770
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 770
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 600
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 600
261
Облыстың білім басқармасы
119 238
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 238
262
Облыстың мәдениет басқармасы
17 847
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 847
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 607 201
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 144 701
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 462 500
2
Коммуналдық шаруашылық
12 353 294
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 638 474
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
670 455
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
775 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
125 019
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
68 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 714 820
07
2
279
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 890
004
Елді мекендерді газдандыру
794 838
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 510 293
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 667 873
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 932 211
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
765 715
3
Елді-мекендерді көркейту

30 770
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30 770
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
5 600
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 600
261
Управление образования области
119 238
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
119 238
262
Управление культуры области
17 847
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 847
271
Управление строительства области
6 607 201
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 144 701
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 462 500
2
Коммунальное хозяйство
12 353 294
271
Управление строительства области
1 638 474
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
670 455
030
Развитие коммунального хозяйства
775 000
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
125 019
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
68 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 714 820
07
2
279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
43 890
004
Газификация населенных пунктов
794 838
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 510 293
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 667 873
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 932 211
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
765 715
3
Благоустройство населенных пунктов