"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 132 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 3572 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, және «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе облысының бюджеті туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облысының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 113 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер
«31 116 560» сандары «36 212 573» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері
«14 259 654» сандары «14 359 654» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
«16 619 687» сандары «21 615 700» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар:
«34 978 121» сандары «40 363 852,4» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
«87 300» сандары «91 300» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
«87 300» сандары «91 300» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті)
«-3 948 861» сандары «-4 242 579,4» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«3 948 861» сандары «4 242 579,4» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«907 019» сандары «936 211» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2013 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2013 года № 3572. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и решением областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 113 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013 - 2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 января 2013 года за № 3478, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «31 116 560» заменить цифрами «36 212 573»;
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «14 259 654» заменить цифрами «14 359 654»;
поступлениям трансфертов
цифры «16 619 687» заменить цифрами «21 615 700»;
в подпункте 2):
затраты:
цифры «34 978 121» заменить цифрами «40 363 852,4»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифру «87 300» заменить цифрами «91 300»,
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифру «87 300» заменить цифрами «91 300»;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры
«-3 948 861» заменить цифрами «- 4 242 579,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «3 948 861» заменить цифрами «4 242 579,4»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «907 019» заменить цифрами «936 211»;
3) в пункте 8:
в части абзаца 2:

«288 469» сандары «577 383» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:
«308 746» сандары «1 873 097» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жол бөлігінде:
«214 961» сандары «463 589» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«687 675» сандары «690 275» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«2 394 582» сандары «2 206 782» сандарымен ауыстырылсын;
11 азат жол бөлігінде:
«125 000» сандары «459 980» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:
«150 000» сандары «2 229 696» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі азат жолдармен толықтырылсын:
«білім беру нысандарын күтіп ұстауға - 287 865 мың теңге»;
«жаңа іске қосылған білім беру нысандарын күтіп ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға - 136 696 мың теңге»;
«білім беру нысандарына күрделі жөндеуге – 60 000 мың теңге»;
«Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне бір мезеттік материалдық көмек көрсетуге – 10 449 мың теңге»;
«елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға – 140 442 мың теңге;

цифры «288 469» заменить цифрами «577 383»;
в части абзаца 3:
цифры «308 746» заменить цифрами «1 873 097»;
в части абзаца 4:
цифры «214 961» заменить цифрами «463 589»;
в части абзаца 8:
цифры «687 675» заменить цифрами «690 275»;
в части абзаца 10:
цифры «2 394 582» заменить цифрами «2 206 782»;
в части абзаца 11:
цифры «125 000» заменить цифрами «459 980»;
в части абзаца 13:
цифры «150 000» заменить цифрами «2 229 696»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на содержание объектов образования – 287 865 тысяч тенге»;
«на содержание и материально - техническое оснащение вновь вводимых объектов образования – 136 696 тысяч тенге»;
«на капитальный ремонт объектов образования – 60 000 тысяч тенге»;
«на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны – 10 449 тысяч тенге»
«на освещение улиц в населенных пунктах – 140 442 тысяч тенге;