"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 09 шілдедегі № 146 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 3607 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе облысының бюджеті туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 131 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: «36 212 573» сандары «36 255 194» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері «21 615 700» сандары «21 658 321» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: «40 363 852,4» сандары «40 406 473,4» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«936 211» сандары «970 662» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«94 828» сандары «73 568» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«190 443» сандары «175 873» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі азат жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 09 июля 2013 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июля 2013 года № 3607. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, и решением областного маслихата от 27 июня 2013 года № 131 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013 - 2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 января 2013 года за № 3478, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры «36 212 573» заменить цифрами «36 255 194»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «21 615 700» заменить цифрами «21 658 321»;
в подпункте 2):
затраты:
цифры «40 363 852,4» заменить цифрами «40 406 473,4»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «936 211» заменить цифрами «970 662»;
в части абзаца 6:
цифры «94 828» заменить цифрами «73 568»;
в части абзаца 7:
цифры «190 443» заменить цифрами «175 873»;
и дополнить абзацем следующего содержания: