"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 152 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 тамызда № 3630 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9106 бабтарына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 142 «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе облысының бюджеті туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 5-6 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: «36 255 194» сандары «38 440 920,1» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер «14 359 654» сандары «14 715 711» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер «87 219» сандары «113 913» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «21 658 321» сандары «23 461 296,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: «40 406 473,4» сандары «42 557 199,5» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «91 300» сандары «126 300» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «91 300» сандары «126 300» сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«577 383» сандары «586 423» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жол бөлігінде:
«463 589» сандары «872 143» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жол бөлігінде:
«659 384» сандары «673 485» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«649 977» сандары «874 996» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«161 724» сандары «376 133» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«2 206 782 » сандары «2 023 382» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2013 года № 3630. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением областного маслихата от 17 июля 2013 года № 142 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3478, опубликованное 15 января 2013 года в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры «36 255 194» заменить цифрами «38 440 920,1»;
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «14 359 654» заменить цифрами «14 715 711»;
неналоговым поступлениям цифры «87 219» заменить цифрами «113 913»;
поступлениям трансфертов цифры «21 658 321» заменить цифрами «23 461 296,1»;
в подпункте 2):
затраты: цифры «40 406 473,4» заменить цифрами «42 557 199,5»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «91 300» заменить цифрами «126 300», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «91 300» заменить цифрами «126 300»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры «577 383» заменить цифрами «586 423»;
в части абзаца 4:
цифры «463 589» заменить цифрами «872 143»;
в части абзаца 5:
цифры «659 384» заменить цифрами «673 485»;
в части абзаца 6:
цифры «649 977» заменить цифрами «874 996»;
в части абзаца 7:
цифры «161 724» заменить цифрами «376 133»;
в части абзаца 10:
цифры «2 206 782» заменить цифрами «2 023 382»;
в части абзаца 13:

«2 229 696 » сандары «2 878 180» сандарымен ауыстырылсын;
15 азат жол бөлігінде:
«136 696» сандары «376 874» сандарымен ауыстырылсын;
16 азат жол бөлігінде:
«60 000» сандары «251 780» сандарымен ауыстырылсын;
17 азат жол бөлігінде:
«10 449 » сандары «10 369,1» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға - 8 871 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 8 598 мың теңге»;
«білім беру мекемелерінде электронды оқыту жүйесін енгізуге – 17 421 мың теңге»;

цифры «2 229 696» заменить цифрами «2 878 180»;
в части абзаца 15:
цифры «136 696» заменить цифрами «376 874»;
в части абзаца 16:
цифры «60 000» заменить цифрами «251 780»;
в части абзаца 17:
цифры «10 449» заменить цифрами «10 369,1»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 8 871 тысяч тенге»;
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 - 8 598 тысяч тенге»;
«на внедрение системы электронного обучения в организациях образования - 17 421 тысячи тенге»;