"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 172 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 3683 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9106109 баптарына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 157 «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе облысының бюджеті туралы» «Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде № 5-6 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер:
«38 440 920,1» сандары «36 799 981,1» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша «14 715 711» сандары «14 700 236» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша «113 913» сандары «129 388» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша «23 461 296,1» сандары «21 820 357,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар:
«42 557 199,5» сандары «40 778 806,5» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) «- 4 242 579,4» сандары «- 4 105 125,4» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) «4 242 579,4» сандары «4 105 125,4» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздық түсімі «2 790 094» сандары «2 652 640» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
6 азат жол бөлігінде:
«73 568» сандары «74 658» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«175 873» сандары «171 149» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«54 991» сандары «50 820» сандарымен ауыстырылсын;
18 азат жол бөлігінде:
«44 272» сандары «3 167» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 13 ноября 2013 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2013 года № 3683. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением областного маслихата от 1 ноября 2013 года № 157 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013 - 2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3478, опубликованное 15 января 2013 года в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 5-6) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры «38 440 920,1» заменить цифрами «36 799 981,1»;
в том числе:
по налоговым поступлениям цифры «14 715 711» заменить цифрами «14 700 236»;
по неналоговым поступлениям цифры «113 913» заменить цифрами «129 388»;
по поступлениям трансфертов цифры «23 461 296,1» заменить цифрами «21 820 357,1»;
в подпункте 2):
затраты:
цифры «42 557 199,5» заменить цифрами «40 778 806,5»;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры «- 4 242 579,4» заменить цифрами «- 4 105 125,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры «4 242 579,4» заменить цифрами «4 105 125,4», в том числе:
поступление займов – цифры «2 790 094» заменить цифрами «2 652 640».
2) в пункте 6:
в части абзаца 6:
цифры «73 568» заменить цифрами «74 658»;
в части абзаца 7:
цифры «175 873» заменить цифрами «171 149»;
в части абзаца 8:
цифры «54 991» заменить цифрами «50 820»;
в части абзаца 18:
цифры «44 272» заменить цифрами «3 167»;